24 marca 2019, 19:55:51 - dagazka
eME: Dominik Nagy zagrał w reprezentacji Węgier

Dominik Nagy (Legia Warszawa) zagrał w reprezentacji Węgier w wygranym 2-1 (1-1) meczu 2. kolejki grupy E eliminacji do mistrzostw Europy z Chorwacją. 23-letni pomocnik zszedł z boiska w 40. minucie z powodu kontuzji, a zastąpił go Roland Varga.

24 marca 2019, 18:00 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 2-1 Chorwacja
Ádám Szalai 34, Máté Pátkai 76 - Ante Rebić 13

żółta kartka: Balázs Dzsudzsák - Dejan Lovren.

sędziował: William Collum (Szkocja).

Wśród zawodników powołanych do reprezentacji Węgier znalazło się trzech piłkarzy występujących w przeszłości w Lechu Poznań. Tamás Kádár i Gergő Lovrencsics rozegrali całe spotkanie. Dávid Holman nie znalazł się w kadrze meczowej.

. - 24 marca 2019, 19:58:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Totalna kompromitacja wicemistrzów świata z jedną z najgorszych drużyn w Europie.

borr' - 24 marca 2019, 20:06:50 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
lubie takie wyniki
a Austria 4:2 w plecy z Izraelem

Trec - 24 marca 2019, 20:09:23 - *.dynamic.chello.pl
Przestroga dla naszych. A gdzie nam przecież do potencjału Chorwatów... Lekceważenie teoretycznie słabego rywala może skończyć się kompromitacją, tak jak to tutaj widzieliśmy.

K - 24 marca 2019, 20:58:25 - *.centertel.pl
Kto oglądał w czwartek ich pierwszy wymeczony mecz z Azerbejdżanem to liczył się z tym że może tu być niespodzianka. W ogóle Chorwaci od mundialu ostro chorują na brak formy, nawet efektowne 3-2 z Hiszpanią w Lidze Narodów było dosyć szczęśliwe.

Zajmon Leg - 24 marca 2019, 21:12:05 - *.146.170.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dawac Madziarzy! Grajcie coś w końcu

starotyski - 25 marca 2019, 1:50:51 - *.as43234.net
chorwacja zagrała wielki turniej, ale piłkarze już wiekowi i motywacji brak. zawsze tak jest i będą musieli wymienić to pokolenie albo będzie lipa. Niemcy to zrozumieli i już maja wynik na dzień dobry

F - 25 marca 2019, 18:02:57 - *.centertel.pl
My nie musimy wymieniać kadry? Też musimy.

LEON - 27 marca 2019, 13:34:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl