29 października 2018, 19:54:41 - dyrovski
Snajper z Angoli rozkręca Zagłębie powoli

Wisła Kraków zremisowała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 2-2 (1-0) na zakończenie 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wisła dwukrotnie obejmowała prowadzenie - najpierw po golu z rzutu karnego Dawida Korta, a następnie za sprawą Jesúsa Imaza. Dla Zagłębia obie bramki zdobył Alexandre Cristóvão. "Biała Gwiazda" zajmuje czwarte miejsce w lidze, zaś beniaminek z Sosnowca jest ostatni.

Pierwsza w 7. minucie zaatakowała Wisła - Rafał Pietrzak dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale Kamil Wojtkowski nie zdołał sięgnąć piłki. Całą akcję "zamykał" Jakub Bartkowski, który wycofał jeszcze do Pawła Brożka, lecz napastnik Wisły został zablokowany przez Arkadiusza Jędrycha. W odpowiedzi z daleka nieźle kopnął Szymon Pawłowski, ale futbolówka poleciała obok słupka. W 17. minucie Konrad Wrzesiński wbiegł w pole karne z lewej strony boiska i wyłożył piłkę Adamowi Banasiakowi. Ten uderzył bez przyjęcia, lecz trafił jedynie piłką w nogi Marcina Wasilewskiego.

Szesnaście minut później goście zaatakowali ponownie. Wrzesiński podał do Pawłowskiego, a ten natychmiast odegrał mu piłkę. 25-letni skrzydłowy znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale nie udało mu się pokonać Mateusza Lisa. Po drugiej stronie boiska szansę miał Wojtkowski, jednak dobrze interweniował po strzale zawodnika Wisły Dawid Kudła. Po chwili próbę podjął jeszcze Vullnet Basha, lecz ponownie górą był golkiper Zagłębia. W 40. minucie prawą nogą z daleka kopnął Pietrzak. Wydawało się, że Kudła pewnie złapie futbolówkę, ale ta odbiła się od jego ręki, a następnie od słupka. Ostatecznie szczęście dopisało bramkarzowi gości i udało mu się "na raty" piłkę złapać. W odpowiedzi Pawłowski zagrał z prawej strony w "szesnastkę" do Žarko Udovičicia, którego uderzenie było niecelne.

W ostatniej akcji pierwszej części gry Wisła objęła prowadzenie za sprawą Dawida Korta, który pewnie wykorzystał rzut karny. "Jedenastka" została odgwizdana za faul Piotra Polczaka na Brożku. Sędzia musiał jednak skorzystać z wideoweryfikacji, by podjąć tę decyzję.

Na początku drugiej połowy lepiej prezentowali się sosnowiczanie. Już w 50. minucie Banasiak podjął próbę z rzutu wolnego, ale piłka poleciała obok słupka. Pięć minut później goście dopięli swego. Alexandre Cristóvão oddał strzał z prawej strony, a futbolówka odbiła się jeszcze od Macieja Sadloka i wpadła do bramki. Po kolejnych pięciu minutach jeszcze jedną próbę podjął Banasiak, lecz tym razem trafił w słupek.

W 63. minucie bardzo dobrą okazję na ponowne prowadzenie zmarnowała "Biała Gwiazda". Sam na sam z Kudłą znalazł się Brożek, ale 35-letni napastnik strzelił wprost w golkipera beniaminka rozgrywek. W 67. minucie Lis pewnie złapał piłkę po uderzeniu Banasiaka z daleka. Sześć minut później golkiper Wisły zanotował złą interwencję, dzięki czemu szansę miał Wrzesiński. Skrzydłowy Zagłębia w zamieszaniu trafił jednak w słupek. W 78. minucie niecelnie z dalszej odległości kopnął Bartłomiej Babiarz.

Trzy minuty później Wiśle udało się zdobyć drugiego gola w tym spotkaniu. Boguski podał do Jesúsa Imaza, a ten uciekł Polczakowi i z bliska bardzo mocnym strzałem nie dał Kudle żadnych szans. Ponowne prowadzenie Wisły nie trwało jednak długo, bowiem Zagłębie doprowadziło do remisu w 84. minucie. Michael Heinloth zacentrował z prawej strony, a uderzeniem głową dublet skompletował Alexandre Cristóvão.

29 października 2018, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Dawid Kort 45 (k), Jesús Imaz 81 - Alexandre Cristóvão 55, 84

Wisła: 1. Mateusz Lis - 5. Jakub Bartkowski, 27. Marcin Wasilewski, 4. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak - 26. Kamil Wojtkowski (70, 11. Jesús Imaz), 10. Vullnet Basha, 7. Dawid Kort (84, 15. Zoran Arsenić), 9. Rafał Boguski, 77. Martin Košťál - 23. Paweł Brożek (63, 13. Zdeněk Ondrášek).

Zagłębie: 1. Dawid Kudła - 17. Michael Heinloth, 4. Arkadiusz Jędrych, 25. Piotr Polczak, 2. Patrik Mráz - 77. Konrad Wrzesiński, 24. Bartłomiej Babiarz, 66. Adam Banasiak (90, 72. Dejan Vokić), 8. Szymon Pawłowski, 22. Žarko Udovičić (84, 9. Junior Torunarigha) - 42. Alexandre Cristóvão (90, 28. Mello).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 11 243.

Mike - 29 października 2018, 19:55:07 - *.centertel.pl
Kwiatkowski! Lepiej zatrudnij się w drukarni, tam w spokoju będziesz mógł zająć się drukiem wielkoformatowym.

Zajmon Leg - 29 października 2018, 19:55:34 - *.play-internet.pl
Spadek z ligi Sosnowiec i Płock. Won.

Kol - 29 października 2018, 19:56:16 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia - Zagłębie 2:2

Tominho - 29 października 2018, 19:57:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za sędzia, który nawet w powtórce nie widzi, że zawodnik ewidentnie podwinął nóżkę? mowa oczywiście o Brożku i rzekomym faulu na karniaka.

Bylo - 29 października 2018, 19:57:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma to jak stracić pkt z ostatnią i najgorsza drużyną w lidze hahaha brawo wisełka :D

FortArt - 29 października 2018, 19:57:29 - *.ujscie.net
Zagłębie okradzione z 3 punktów. Karny z kapelusza po aktorstwie Brożka - nie było żadnego kontaktu między zawodnikami. Nie wiem co sędzia widział na VARze, chyba przelew ;)

Xxx - 29 października 2018, 19:58:04 - *.dynamic.chello.pl
brożek do teatru

sdf - 29 października 2018, 19:58:20 - *.play-internet.pl
Uktadli moje jedne z ostanich 20zł, mecz juz był prawie wygrane i nagle typ z Angoli który w karierze strzelil chyba 5 goli przez 8 lat dzis wbija 2 gole!
To kara od Boga
He he he Helena mam zawał
Bede musial pojsc do 12h ptaxy przez tego typa

Borubar - 29 października 2018, 19:59:35 - *.146.43.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten czarnoskóry snajper Zagłębia Sosnowiec był najjaśniejszą postacią tego meczu i trzeba to szczerze przyznać. Można narzekać na Sosnowiec, że nie wnoszą jakości do tej ligi, ale w tym meczu dzielnie walczyli i wywieźli zasłużony remis z grodu Kraka. Wisła dzisiaj nie zachwyciła i straciła dwa punkty. Słabszy dzień miał bramkarzyk Wisły, w przeciwieństwie do swojego deja vu z Sosnowca. Dawid Kudła po raz pierwszy od dawna nie położył się przed strzałem i wybronił sytuację sam na sam. Widać,że czytał moje wskazówki na portalu i poświęcił czas na doskonalenie strzałów w sytuacji sam na sam.

II - 29 października 2018, 20:00:23 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie okradzione mimo Var,karny z kapelusza.

zzz - 29 października 2018, 20:00:38 - *.136.136.104
Brawo Brożek,brawo Wisła,pozdrowienia z więzienia od Miśka,ktoś już myśli nad takim transparentem? :D

Szopi - 29 października 2018, 20:02:06 - *.centertel.pl
Drukowanie przez Stefańskiego który widać ewidentnie szukał tylko jak dopomóc Wiśle pokazuje że video analizy dają nowe możliwości drukowania meczu.

k - 29 października 2018, 20:02:33 - *.dynamic.chello.pl
No niestety Brożek przyaktorzył, ale że VAR-owcy dali się nabrać i Kwiatkowskiego na minę wsadzili.

BedzinZS - 29 października 2018, 20:02:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem w tym krakofie jest pieknie 1200 nas z Sosnowca.
BB ZSH,BKS Bielsko,Czuwaj Przemysl hool

Krk - 29 października 2018, 20:02:52 - *.play-internet.pl
Gdzie są 3pkt Wislacy?Z takim słabym sosnowcem powinnismy wygrać!!!to jest spadkowicz nie ma co się oszukiwać. My w Krakowie powinniśmy walczyć o Maestro A jest remis nasza porażka!Za mało byliśmy dynamiczni.Imaz wszedl strzelił A my nie potrafimy utrzymać wygranej gdzie Sosnowiec spada!!!

... - 29 października 2018, 20:05:02 - *.134.90.235
Na takie Zagłębie Sosnowiec, aż miło patrzeć. W dzisiejszym pojedynku Sosnowiec mocniejszy od Wisły, jakby nie Sędzia i Polczak, byłyby 3 pkt. PS. Polczak won! To już 4 karny przez Ciebie paciuloku?

Borubar - 29 października 2018, 20:05:55 - *.catv.broadband.hu
Bardzo dobre sędziowanie, słuszny karny ! świtny mecz, młodego i obiecującego napastnika Wisły Pawła Brożka- to przyszłość polskiej piłki nożnej. Przy okazji niedługo wracam do Szczecina i zapraszam wszystkich na tutejszy paprykarz !

Cesio - 29 października 2018, 20:08:12 - *.252.47.196
Brożek odstawił pantomimę.Po co ten VAR?,skoro sędzia widzi to czego ni widział.Boźek myślałem,że to prawdziwy sportowiec a on okazał się zwykłym szwindlarzem .Wstyd

kibic - 29 października 2018, 20:08:38 - *.dynamic.chello.pl
,,wydaje mnie się , że Pan Stolarczyk ,
wystawiając Pana Brożka na mecz ,,
TO WISŁA NIE WYGRAŁA MECZU,,
w mojej ocenie piłkarze Wisły tak
zagrali , by ukazać Panu co o tym myślą??

Varobus - 29 października 2018, 20:09:45 - *.146.101.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co widział Kwiatkowski na ekranie? Połączono go przez Skype z Miśkiem, który go serdecznie pozdrowił i zapytał czy chce się spotkać z Dukatem :D

greendix - 29 października 2018, 20:10:39 - *.dynamic.chello.pl
bardzo dobry mecz,dawno nie oglądałem takiego Zagłębia,ile znaczy trener na ławce ,jak będą tak grali to jestem spokojny o utrzymanie,brawo

Jarguz - 29 października 2018, 20:12:05 - *.147.37.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Potomkowie Zelazki dalej kalecza ten sport.

Druid - 29 października 2018, 20:13:58 - *.unitymedia.biz
Zagłębie bardzo dobre spotkanie. Gratulacje dla całego zespołu, nawet Babiarz mnie zaskoczył dzisiaj na mały plusik. Dobry trener pojawił się w końcu w Sosnowcu, siły starczyło na całe 90 minut. SUPER

herhor - 29 października 2018, 20:15:17 - *.odramedia.pl
W sumie to dobrze się stało że Wisła tego nie wygrała, bo po takim wydrukowanym karnym pozostałby niesmak. Dziwi mnie to że sędzia w pierwszej kolejności podejmuje dobrą decyzję, po czym przez Var ją zmienia.

Andrzej190 - 29 października 2018, 20:16:42 - *.play-internet.pl
ZS! Pany

kibic - 29 października 2018, 20:19:21 - *.112.78.147
do tej pory VAR się raczej sprawdzał, głęboko w niego wierzyłem.Dzisiaj mam mieszane uczucia, albo się nie znam. Niech mi ktoś powie czy faktycznie jestem ślepy i widzę zawiniętą nogę Brożka bez jakiegokolwiek kontaktu? no chyba że faul był w innym momencie .......gdzie był kontakt-gdzie był faul?

Ehmehme - 29 października 2018, 20:19:35 - *.165.freevpn.se
Temu Polczakowi powinni ufundować jakąś nagrodę świętego Mikołaja na koniec sezonu za prezentowanie przeciwnikom karnych, gdyż każdy kontakt z napastnikiem w szesnastce skutkuje gwizdkiem sędziego, gostek fauluje każdą częścią ciała, nawet głową, majac takiego stopera to nawet ten nowy trener klon Gierka niczego w tym Sosnowcu nie zdziała.

kiler - 29 października 2018, 20:21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kwiatkowski jestes do odstrzału!

Gren - 29 października 2018, 20:22:07 - *.147.37.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cwaniaki z 90 minut czemu tolerujecie pisownie miast z malej litery?

izydor - 29 października 2018, 20:23:28 - *.opera-mini.net (*.200.83.72)
Panie Stolarczyk,najpierw trzeba grać podstawowym składem,żeby zapewnić sobie wynik, potem grać rezerwowymi.Stracone dwa punkty na własne życzenie.Dlaczego Arsenic nie grał na prawej obronie,przecież jest dużo lepszy od Bartkowskiego.Dajcie sobie spokój, z tym Brożkiem,lepiej żeby grał Bartosz perspektywiczny zawodnik,szybki i ambitny.Panie trenerze,dzisiaj się Pan przeliczył,licząc że łatwo wygracie z Sosnowcem.

Jeremi - 29 października 2018, 20:25:35 - *.dynamic.chello.pl
Po co ten VAR, chyba tylko po to, żeby sędzia mógł się wybronić z podjęcia nie do końca dobrej decyzji, coś tam było, a miał być karny, więc jest. Ostatnio takiego wpieprzania się VAR-owców było zbyt dużo. Podam dwa przykłady, które dotyczą mojej drużyny, Lechii Gdańsk. Mecz w Gdańsku z Zagłębiem, główny dyktuje jedenastkę za ewidentną rękę w polu karnym obrońcy Zagłębia. Po minucie woła go VAR-owiec i razem ustalają, że ręka była na linii pola karnego. Owszem pierwsza ręka była na linii, a za chwilę, ten sam zawodnik Zagłębia zagrał ręką wyraźnie w polu karnym. Główny wycofuje się z karnego. W sobotę z Arką, Frankowski puszcza spadającą z góry piłkę na bark Augustyna, co wyraźnie później widać na jednej z kamer, ale VAR-owiec po 3 minutach woła głównego i sugeruje mu, że była ręka. Frankowski zmienia decyzję. I co? i nic, sędziowie i tak się wybronią, jak mawia pan Sławek, zawsze coś tam się znajdzie do obrony sędziego, a Strejlau jak zawsze powie, sędzia był blisko i lepiej widział

Pielgrzym - 29 października 2018, 20:26:03 - *.adsl.inetia.pl
Czyli TRENER wziął Zagłębie za PYSK. Pomału jest nadzieja ,że się Zagłębie utrzyma.Bo gdy nie możesz Wygrać REMISUJ. Daje 45%.Ale Wiosną WZMOCNIENIA. Mecz z Jagiellonią to mecz ,o Być ,lub Nie Być. Minimum REMIS.Na przegraną Zagłębie nie może sobie pozwolić.Zostały dwa mecze ,i MINIMUM JEDEN Zagłębie Musi Wygrać.

Jatopisze - 29 października 2018, 20:27:14 - *.adsl.inetia.pl
Sędziowe Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2-2. Brawo Zagłębie, że zremisowaliście chociaż z drużyną sędziów, bo przecież sędziowe mogli uznać w 90 minucie, że dadzą karnego swojej drużynie, bo tak. To wielkie osiągniecie zdobyć punkt w takim meczu.

Krkk - 29 października 2018, 20:32:34 - *.play-internet.pl
Sosnowiec do spadku jest nie ma się co oszukiwać!!!A my remisujemy że spadkowiczem który nie ma stadionu!!!Szok i porażka dla Krakowa!!!

smutnazaba - 29 października 2018, 20:35:47 - *.dynamic.chello.pl
Misiek do Kwiatkowskiego:
-Plata or Plomo?

sos - 29 października 2018, 20:41:25 - *.telpol.net.pl
do krkk jezeli chodzi o oszukiwanie to zapytaj brozka i sedziego ...a co ma wspolnego brak stadionu do jakosci gry ...a jak dlugo wisła ma wyremontowany stadion ...z milicyjnym pozrowieniem hej

DamKo1906 - 29 października 2018, 20:43:47 - *.centertel.pl
Panie Stolarczyk miały być 3 pkt a jest dramat przez głupie eksperymentowanie składem. od 1 minuty powinien być Ondrasek i Imaz.Powiedzmy sobie szczerze co widzicie w Brożku? Gościu zasłużony dla Wisły ale już niech sobie lepiej kopie w niższych ligach. Eksperyment nie wyszedł wygrywamy z mocnymi drużynami napinamy się jakcy to mocni jesteśmy a ze słabeuszami tracimy punkty. Dzisiejsza gra to jest dramat!

hol - 29 października 2018, 20:45:17 - *.dab.02.net (*.68.129.142)
zagłebie sosnowiec spadek ma 100% von...

KCH - 29 października 2018, 20:47:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie, nie napinajcie się tak. Zagraliście fajny mecz i wynik jest sprawiedliwy. Karnego mógł gwizdać, nie musiał, jednak zagwizdał, chociaż sytuacja bardzo kontrowersyjna.
Mnie dziwi dlaczego Imaz, który jest w szczycie formy wszedł dopiero w 70 minucie.
Aha i ten Cristovao z Zagłębia jest kolejnym potwierdzeniem, że mocny szybki murzyn z Afryki lepszy od szrotu zza południowej granicy. Być może z takimi zawodnikami nie mielibyśmy problemów z pionkami w rundach wstępnych pucharów (że podam flagowy przykład jak wyglądali Pazdan z Jędrzejczykiem i kolegami przy duecie Twumasi-Kabananga z Astany).

Zagloba - 29 października 2018, 20:48:13 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Snajper z Angoli co to za rymy . Mam lepszy
VAR pracuje od miśka wieści DRUKUJE .

Andrea - 29 października 2018, 20:58:38 - *.devices.net.pl
Kwiatkowski = drukarz !

Zibi33 - 29 października 2018, 21:00:06 - *.centertel.pl
Dajcie sobie już spokój z tym stadionem ZS.Pamietam jak jeszcze kilka lat temu na stadionie Wisły stało coś jak Brama Brandemburska i sypali piach na murawę przed meczem z Lazio.Stadion ZA spelnia wymogi EX nawet Wisła grała na min mecze w europejskich pucharach Levadia. Na wiosnę rusza budowa nowego stadionu w Sosnowcu. Pozdr

HansKlos - 29 października 2018, 21:05:30 - *.centertel.pl
Brożek chyba liczy na angaż w teatrze Starym a sędzia na przelew. Wałek kolejki.

olkusz - 29 października 2018, 21:07:26 - *.239.45.133
@Bylo
Też mi smutno, że Zagłębie tylko zremisowało z najgorsza druzyna w lidze. Tym bardziej ze bardziej ze zasługiwało na zwyciestwo.

DG - 29 października 2018, 21:10:57 - *.dynamic.chello.pl
KrKK nie cwaniakuj bo jeszcze nie tak dawno twoja śmieszna drużyna grała na tym braku stadionu w Sosnowcu europejskie puchary. A już nie długo jak wam zarząd wsadzą, a miasto wypowie umowę najmu stadionu to znowu będziecie szukać miejsca do kopania. Misiek już nie pomoże

Kasztan - 29 października 2018, 21:11:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo sosnowiec walic przereklamowana wisle i inne niby wielkie kluby

Kasztan - 29 października 2018, 21:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiślak - 29 października 2018, 21:35:35 - *.dynamic.chello.pl
Dziwna ta nasza liga.Dziwna ta moja Wisła.
Brak im motywacji na słabszych rywali?
Arka,Wisła Płock,Korona a teraz Zagłębie to straty punktów.
Z drugiej strony na plus Lech,Lechia,Cracovia,Legia to cieszy bardziej niż straty głupie punktów.
Jedziemy dalej Jazda,Jazda,Jazda Biała Gwiazda!!!

Mi(L)ik - 29 października 2018, 22:25:41 - *.bb.sky.com
zs odpuszcza walkę o LM i puchary... Pewne info!

Legia Fans - 29 października 2018, 22:57:18 - *.147.35.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Zagłebie!!!

hans - 29 października 2018, 23:17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Zagłębie

StaraLegia - 29 października 2018, 23:21:53 - *.146.192.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zagłębie, Zagłębie, Zagłębie Sosnowiec, heja Zagłębie - heja Sosnowiec.
Dziś 3 pkt. dla Zagłębia, niestety Kwiatek i varowcy dali tylko 1 pkt.
Ale i tak Zagłębie pozostanie w ekstraklapie.

Kraken - 29 października 2018, 23:56:39 - *.dynamic.chello.pl
Brożek do teatru, Kwiatkowski do drukarni. Polscy sędziowie...

BBB - 30 października 2018, 0:11:18 - *.dynamic.chello.pl
Z tym VARem można kręcić jeszcze lepsze lody, niż normalnie. Brożek nawet nie chciał strzelać, on zawsze był kaleczny, nawet upaść nie potrafił realistycznie, ale niestety na wałek wystarczyło

miniu - 30 października 2018, 4:03:48 - *.225.84.81 (*.37.55.243)
Wisła dziś kupa szczęścia plus "koledzy" z VAR
Kwiatkowski do okulisty , panowie z VAR do Wrocławia (wiadomo gdzie Brożek do teatru lub telenoweli (masz talent aktorski marnujesz się jako piłkarz)
Ps. pozdro dla tych szczęśliwych posiadaczy "super stadionów" w Płocku i Szczecinie
do Zajmon Leg
won to Ty z tego forum
Pozdro dla normalnych

elo - 30 października 2018, 4:22:06 - *.199.70.57
VAR powinien dzialac jak w futbolu amerykanskim: decyzje sedziego z boiska mozna tylko zmienic jesli to co widac na VARze nie pozostawia zadnej watpliwosci - jesli sa watpliwosci to zostaje decyzja z boiska. Tutaj nigdzie nie bylo widac zadnego kontaktu, a ci daja karnego - komedia.

Pabli - 30 października 2018, 6:52:41 - *.dynamic.chello.pl
O co chodzi z tą flaga w sektorze Zagłębia,, ultras Beskid,, ?

casx - 30 października 2018, 8:13:07 - *.dynamic.chello.pl
Czy naprawdę w Zagłębiu nie ma lepszych ludzi niż Jędrych i Polczak? Przecież już nawet komentatorzy zauważyli ile bramek zawaliła ta zgrana para fenomenów.

AZARIASZ - 30 października 2018, 8:26:36 - *.centertel.pl
U nas w Iławie potrzeba DRUKARZY...
Panie Kwiatkowski i koledzy z VAR ! Konkurencji nie będzie wielkiej ! A asem w fachu widać panowie jesteście jak mało kto. Serdecznie zapraszamy ! Z Warszawy pociągiem dojedziecie nawet WARsem...

Wito - 30 października 2018, 8:37:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile było kibiców Zagłębia w Krakowie

AZARIASZ - 30 października 2018, 9:40:30 - *.centertel.pl
Drogi Wito , jeden tu pisał że 1 200 he he he ale czy to na serio czy tylko dowcip ? ;)

Mike - 30 października 2018, 9:41:32 - *.29.165.204.threembb.co.uk
Zagłebia wraz z Legia ok 200

SO1906 - 30 października 2018, 10:03:26 - *.dynamic.chello.pl
Nas lekko ponad tysiąc, bez legii za to z Bielskiem Czuwaniem i Beskidem

podkręcają - 30 października 2018, 10:27:51 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Miedż i Zagłębie Sosnowiec kibicowsko naprawdę dobrze się prezentują ! A co do widowni na Wiśle to na bank liczba widzów podkręcona o 2tys luda .

Milioner - 30 października 2018, 12:53:59 - *.87.3.251
Dobry wynik dla Mieći

ZS - 30 października 2018, 13:02:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłebia plus BKS Bielsko Czuwaj i Beskid 1200 osob

arpol - 30 października 2018, 13:53:58 - *.109.146.253
Dlaczego tak szybko zszedł bardzo dobrze grający Wojtkowski? Brak sił? Ondrasek powinien grać w pierwszym składzie, a emeryt Brożek ewentualnie ostatnie 10 minut... No i oczywiście Imaz też od początku zamiast np. Kostala, Korta czy Boguskiego...

do Kol! - 30 października 2018, 14:33:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła(1)-Sędzia(1)- Zagłębie (2) Jak już coś bo Imaz strzelił piękną bramkę jak najbardziej zasłużoną. Prawda jest taka Brożek za bardzo aktorsko się wywrócił, lecz moim zdaniem kontakt delikatny był i też chodziło o zamiar w minimalnym stopniu e rozgrzeszyłbym sędziego w tej sytuacji. Ale prawda jest taka , że w innych ligach Brozek by dostał żółtko albo co najmniej zostałby "zlany" przez sędziego a gra została by puszczona dalej.

spider - 30 października 2018, 14:44:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba zrobić coś z tymi sędziami. To samowolka. To kryminał. Żeby szukać na słabym Zagłębiu wyimaginowanych karnych to powtórka z Fryzjera.

KASZUB - 30 października 2018, 17:33:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
cala nie pisowska polska jest z zagłebiem........

@FortArt - 30 października 2018, 17:40:05 - *.96.182.158.ipv4.supernova.orange.pl
Dokładnie, masz rację 😉

xp25 - 31 października 2018, 20:50:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Prezesie Jaroszewski pora na komunikat co wydarzyło się w luksusowym hotelu po meczu z Lechią Gdańsk.Dlaczego zespół został w hotelu po meczu na jeszcze jedną noc a nie wracał do domu.Kto pilnował zawodników jak sztab szkoleniowy wyjaśniał sobie pięściami kto jest ważniejszy w tym klubie a może zawodnicy poszli w tango na Gdańsk bo nikt ich nie pilnował.Dlaczego Arkadiusz jako właściciel klubu nie wydał żadnego komunikatu czy były burdy w hotelu czy nie było i kto zapłacił za ten dodatkowy nocleg, podatnicy czy może ktoś inny.Pora coś napisać tytułem wyjaśnienia tego co zaszło między Stankiem a Dudkiem i dlaczego do tego doszło,czy tylko alkohol był tego przyczyną czy była to awantura mająca na celu pozbycie się Dudka.Czekamy na wyjaśnienie tej bulwersującej sprawy.

Robi - 1 listopada 2018, 1:24:00 - *.dynamic.chello.pl
Cristovao sie rozkrecił, jeszcze czekam aż Junior z Torunia zacznie bramki strzelać :D