27 października 2018, 17:55:59 - koofel
Dwie bramki Łukasza Gwiazdy

Łukasz Gwiazda strzelił dwie bramki dla Harland & Wolff Welders FC w przegranym 2-3 (0-1) meczu 12. kolejki drugiej ligi północnoirlandzkiej z Larne FC. 24-latek ma na koncie sześć ligowych trafień w tym sezonie.

27 października 2018, 16:00 - Belfast (Tillysburn Park)
Harland & Wolff Welders FC 2-3 Larne FC
Łukasz Gwiazda 52, 58 - Marty Donnelly 25, Liam Hassin 63, Ben Tilney 79

żółte kartki: Gary Spence, Łukasz Gwiazda, Chris Morrow, David Graham - Jeff Hughes, Shane McEleney.

sędziował: Ken Gibbons.

Gwiazda zagrał cały mecz.

Harland & Wolff Welders FC z szesnastoma punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli.

AZARIASZ - 27 października 2018, 18:12:16 - *.centertel.pl
O kurka wodna ! :-o do Repry dziada ! 12 meczy i 6 goli to nie byle co ! A że liga północnoirlandzka ? Oj tam oj tam ! Wiek też optymalny - 24 LATA. Myślę że trzeba Łukiego za Arka Milika który gra obecnie totalny piach. Taki piach że nawet już od Carlo dostaje ogony. Szkoda chłopaka bo po ciężkich kontuzjach ale na razie to on się nadaje do MLS ( wykopy Panu Bogu w okno ). Może istnieje cień szansy że as Harland & Wolff Welders choć kopnie w stronę bramki rywala w kadrze.

Liner - 27 października 2018, 18:20:07 - *.dynamic.chello.pl
Widzę że obaj Łukasze strzelają w Irlandii Północnej
a selekcjoner śpi

AZARIASZ - 27 października 2018, 18:35:03 - *.centertel.pl
do MLS bo tam by sobie mógł postrzelać na swobodzie. Oglądałem kilka meczy tej ligi i takiego życia jak tam to napastnicy chyba nigdzie nie mają. Tam w ogóle obrony nie ma. Radzę Milikowi żeby jeśli nie będzie mógł grać w Napoli niech idzie na wypożyczenie do MLS. Trzy w jednym - regularna gra , kasa i podreperowane statystyki strzeleckie. Vide Giovinco który pograł w MLS i odżył chłopak. Nie śpi nie śpi Liner ;) był na meczu /J/ - (L) i oglądał Szymańskiego. Ale i tak mu się pomyli i powoła tego drugiego he he...

ehri - 27 października 2018, 18:53:56 - *.174.126.185
AZARIASZ, podziel się tym towarem z kolekcjoner. nl bo ci źle służy jak sam wyjarasz :|

AZARIASZ - 27 października 2018, 21:41:51 - *.dynamic.mm.pl
Drogi ehri... bardzo ,, dojrzały '' komentarz. Skoro towar mi źle służy to gdzie napisałem nieprawdę ? A tak na marginesie nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz ale Ja nie potrzebuję ,, towaru '' i ,, jarania '' żeby się dobrze bawić he he...