28 września 2018, 16:13:54 - koofel
Michał Przybyła piłkarzem Kotwicy

Kotwica Kołobrzeg zgłosiła do rozgrywek III ligi Michała Przybyłę.

24-letni napastnik w minionym sezonie był zawodnikiem Warty Poznań. W 20 meczach II ligi strzelił trzy gole.

SS - 28 września 2018, 16:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby napastnik, 3 bramki w II lidze w 20 meczach! A tak niedawno w tylu grach strzelał 5 bramek, ale w...ekstraklasie. Tylko co to za bramki były?
Do teraz się śmieją, że te bramki ktoś inny strzelił "Przybyłą", tu się od niego odbiła, tu jakiś rykoszet, tu jakieś cuda. Warto powspominać te 5 bramek, każda jest prześmieszna

Borubar - 28 września 2018, 16:32:21 - *.147.65.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kariery zawrotnej nie zrobił do tej pory, ale ma na koncie bramkę zdobytą przeciwko Legii i to na Łazienkowskiej. Warto dodać,że była to bramka zwycięska i strzelona w 93 minucie, w dodatku po ładnym ograniu obrońcy Legii . Czasem jeden gol jest więcej wart, niż 12 goli z karnych lub do pustej bramki. W Kołobrzegu ma szansę się odbudować mimo, że to tylko 3 liga i nie wiadomo czy uda się Kotwicy awansować do 2 ligi. Faworytem rozgrywek w grupie II 3 ligi jest KP Starogard Gdański i ciężko będzie im dorównać kroku. Z pewnością Kołobrzeg jest dobrym miejscem do życia, nawet poza sezonem. Miałem kiedyś okazję gościć w 5-gwiazdkowym hotelu w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu. Pamiętam, że miałem przyjemność gościć w ekskluzywnym klubie nocnym i w jedną noc straciłem 5 tysięcy. Co prawda wszystkie pieniądze poszły na drinki i ekskluzywne alkohole,ale raz na jakiś czas trzeba się oderwać od codzienności. Roztrwonione pieniądze uciekły z mojego portfela bezpowrotnie, ale szybko poprawił mi się humor gdy udałem się do restauracji na śniadanie. Bufet szwedzki najwyższej jakości i uprzejma obsługa pozwoliły mi, abym zatęsknił za tym miejscem i ponownie tam zawitał. Oczywiście wróciłem tam po kilku miesiącach (wyjazd firmowy) i mogłem ponownie delektować się szumem morza, kuchnią śródziemnomorską i bogatą ofertą Spa. Tylko nieliczni i dobrze obyci ludzie mogą sobie na taki wyjazd pozwolić i ja zaliczam się do tych szczęściarzy.

budowlanka - 28 września 2018, 16:44:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak on nawet był słabszy na wf-ie w meczu od tych co chodzili do zawodówki, a on chodził do klasy sportowej :D

doss - 28 września 2018, 16:54:34 - *.play-internet.pl
Bramka z Legią też była taka śmieszna?

mad - 28 września 2018, 17:22:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gol na Legii wyjątkowej urody. Jak w ostatniej minucie meczu zamknął pyszczki kibicek siedzących akurat za tamtą bramką. Była Będzie Jest, Korona MKS!

Albert - 28 września 2018, 17:32:24 - *.icpnet.pl
Do SS/ W Warcie za dużo szans nie dostawał, w dodatku był ustawiany na boku ataku lub jako boczny pomocnik zamiast na środku ataku - czyli na jego koronnej pozycji.

deLokomoti - 28 września 2018, 21:45:41 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:55:d6ab:cea0:b1c0)

CKmat - 28 września 2018, 23:40:13 - *.228.253.146
Jego bramki przeciwko Legii nigdy nie zapomne, pieknie wtedy zakrecil Rzezniczaka.
Oczywiscie pamietam tez ze strzelil dwie zabawne bramki przeciwko Jagiellonii w pierwszej kolejce Ekstraklasy.
Moze faktycznie nie zostal jakims wielkim pilkarzem, ale jednak Koronie nie zaszkodzil

Marian - 28 września 2018, 23:42:40 - *.play-internet.pl