22 września 2018, 20:22:52 - wsobon
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego dla Bayernu w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu wyjazdowym 4. kolejki niemieckiej Bundesligi z Schalke 04. To trzecie ligowe trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie.

22 września 2018, 18:30 - Gelsenkirchen (Veltins-Arena)
FC Schalke 04 0-2 FC Bayern München
James Rodríguez 8, Robert Lewandowski 64 (k)

żółte kartki: Daniel Caligiuri, Naldo - Sandro Wagner.

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).

Lewandowski opuścił boisko w 79. minucie, gdy zmienił go Sandro Wagner.

Bayern zajmuje pierwszą pozycję w lidze z kompletem punktów.

jacek - 22 września 2018, 20:24:55 - *.148.41.126
z karnego to i ja bym ustrzelił

... - 22 września 2018, 20:27:03 - *.146.64.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaraz przyleci forumowa ględa nr 1 z gimbazy popluć na Lewego.
@jacuś - strzelić to ty sobie możesz pod kołdrą.

amica - 22 września 2018, 20:30:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fc Porto wygra dziś u siebie?

keewin - 22 września 2018, 20:33:33 - *.play-internet.pl
ale się uśmiałem czytając drugi komentarz. Brawo Lewy

Borubar - 22 września 2018, 20:40:47 - *.147.39.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Też mi wielki wyczyn strzelić gola z rzutu karnego. Rzut karny to nawet kiedyś wykorzystał Borubar, w meczu Legia- Widzew 6:0. Powiem więcej. Rzut karny potrafił też wykorzystać Arek Milik na Euro 2016. Żadna mi to sztuka strzelić bramkę z 11 metrów i to w Bundeslidze. Przykre, że zawodnik, którego polscy kibice chcieliby widzieć w roli laureata Złotej Piłki, musi ratować się strzelaniem bramek z rzutów karnych .

lajkonik - 22 września 2018, 20:45:14 - *.dynamic.chello.pl
Wszyscy strzelicie z karnego, ale tylko na swoim podwórku. Gdyby Wam przyszło wyjść na boisko w obecności 60 tyś kibiców zapewno nie wystarczyłby dla Was kpl pampersów....do wszystkich strzelców.

borubar - 22 września 2018, 21:08:29 - *.dynamic.mm.pl
to nie jest takie trudne jak się nie kturym zdaje, strzelanie karnego to wbrew pozorom bardzo prosta sztuka rzemiosła aby uderzyć z 11 metrów w bramke i wtedy jest gol a najlepiej jak też czerwona kartka to rywal troche pewniejszy i można go zaskoczyć jakimś niesyganlizowanym zagraniem w strone pola bramkowego

Pogoń - 22 września 2018, 21:59:38 - *.centertel.pl
Borubar ma na imię Artur i jest konfidentem o oszustem!

arni73 - 22 września 2018, 23:53:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Konfidentem może każdy być. Nawet były prezydent mógł. Ale czemu idiotą. Słyszałem że już dostał oklep. Zróbcie z nim porządek raz na zawsze w tym Szczecinie

fansport - 23 września 2018, 0:46:04 - *.dynamic.chello.pl
karny to nie gol, a zatem po odjęciu mu goli z karnych, ile mu zostanie goli ? połowa tego co ma, gdyby nie grał w bayernie, nie miałby takich okazji, żeby sobie postrzelać, zwłaszcza z karnych, które tam przeważnie tylko dla bayernu dyktują.

Eagle - 23 września 2018, 9:48:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo !

Kazik - 23 września 2018, 11:28:40 - *.dynamic.chello.pl
fransport jesteś analfabetą futbolu"Karny to nie gol".Problem twój ,ze "Lewy" gra w Bayernie nie na złośc tobie , ale dlatego ,że jest JEDNYM Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY ŚWIATA,ŻEBY STRZELAĆ KARNE BEZBŁĘDNIE TO TRZEBA BYĆ ARTYSTĄ nie "fransportem".Zazdrościsz "Lewemu".

ja - 23 września 2018, 16:01:29 - *.58.protonet.pl