22 sierpnia 2018, 18:00 - Łęczna (stadion Górnika)

Górnik: 79. Sergiusz Prusak - 22. Robert Pisarczuk, 4. Bartosz Waleńcik, 88. Piotr Rogala, 21. Jakub Zagórski - 11. Patryk Szysz, 64. Łukasz Sosnowski (58, 70. Kamil Bętkowski), 14. Adrian Łuszkiewicz, 40. Igor Korczakowski (75, 74. Przemysław Skałecki), 30. Mohamed Essam (46, 93. Dawid Dzięgielewski) - 9. Jakub Chrzanowski.

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 5. Damian Michalski, 2. Mateusz Szymorek - 30. Bartosz Biel, 8. Paweł Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 19. Patryk Mularczyk (85, 9. Hubert Tylec), 11. Émile Thiakane (74, 70. Marcin Sierczyński) - 7. Bartłomiej Bartosiak (79, 6. Adam Setla).

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).
widzów: 1277.

BartX - 22 sierpnia 2018, 20:12:44 - *.icpnet.pl
Dobry ten Szysz? 5 bramek w 6 meczach.

Bartix - 22 sierpnia 2018, 20:13:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów dziś był o wiele lepszy... Zmarnowane takie sytuacje, że powinno być 1:4 :/ Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Łęczna słabo, Bełchatów świetny mecz.

benek - 22 sierpnia 2018, 20:19:00 - *.play-internet.pl
Łęczna coraz słabsza.

monster - 22 sierpnia 2018, 20:23:24 - *.telekomunikacjawschod.pl
Brawo Górnik za walkę do końca! Niewiele zabrakło do zwycięstwa. Bełchatów się naprawdę dobrze zaprezentował, chociaż gol to "klasyczny Serek", czyli wyjście do dośrodkowania i zatrzymanie w połowie drogi.... i lob. Później Serek już bronił pewnie. Szysz na tą ligę naprawdę się wyróżnia. Essam słabiutki.

Fanatyk - 22 sierpnia 2018, 20:23:59 - *.136.237.6
Co sie dzieje z Krystianem Wojcikiem??

monster - 22 sierpnia 2018, 20:25:43 - *.telekomunikacjawschod.pl
@Fanatyk Z tego co wiem Krystian kontuzjowany. Jak wróci on i Tymosiak to będzie dobrze.

adolf - 22 sierpnia 2018, 20:27:39 - *.ennet.pl
Co wy ogladaliscie? Belchatow nic nie gral dzis, polowy skladnej akcji nie przeprowadzili. Gol to wielbłąd Prusaka. W dodatku bramkarz uratowal ich jakas kosmiczba interwencja parujac pilke na poprzeczke po strzale z 5 metrow. Poza tym kopali po nogach strasznie, Leczna duzo spokojniejsza gea.

rks - 22 sierpnia 2018, 20:30:41 - *.ennet.pl
Górnik powinien wygrywać takie mecze jeśli myślą o awansie. Głupio stracony gol w dodatku z jedynej sytuacji Bełchatowa w całym meczu ze stałego fragmentu. Czemu Tymosiak nie grał?

kibic - 22 sierpnia 2018, 20:31:10 - *.adsl.inetia.pl
Kolejny klops Serka,ile jeszcze musi spartolić żeby usiadł na ławe.

Xxcc - 22 sierpnia 2018, 20:45:47 - *.telekomunikacjawschod.pl
Serek słabiutko w tym sezonie reszta ok.Belchatow to dobra drużyna zobaczcie ile mają punktów i jeszcze 2 im ucieli szkoda tej głupiej bramki.Dobrze że Po 6 kolejkach nie mamy przegranej. Co do Tymosiaka kontuzjowany po Resovi

Expert - 22 sierpnia 2018, 21:03:28 - *.ambit24.net
Na trybunie "VIP" siedział Arkadiusz Głowacki. Ma ktoś jakieś info w jakim celu? XD

Waldix - 22 sierpnia 2018, 22:01:15 - *.146.176.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jakiś żart? Byliście dziś w ogóle na tym meczu czy piszecie farmazony? W I połowie Bełchatów nie mial pół sytuacji, a wsadził bramkę po stałym i ogromnym błędzie bramkarza. W drugiej polowiie Belchatow od początku całą drużyną na swojej połowie głęboko i obrona Częstochowy, czekanie na kontry i cudem dociagniete 1-1. Górnik mocno nieskuteczny.

Mako olre - 22 sierpnia 2018, 22:07:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak to prawda głowacki był na meczu i obserwował Patryka szysza i Bartłomieja bartosiaka

jan - 22 sierpnia 2018, 22:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów świetny mecz haha, przecież oni nie wychodzili z własnej połowy. Gardzę takimi drużynami, przyjeżdżają, murują i gra w piłkę to ostatnie co ich interesuje. Skra i Ruch o niebo lepiej wyglądali. Przynajmniej próbowali coś grać a nie czekanie 90 minut na jakiś stały fragment gry.

pavko - 22 sierpnia 2018, 22:27:39 - *.146.111.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do jan
Ale Ruch i Skra przegrały a GKS wywalczył punkt. Taka drobna różnica. Nie w każdym meczu udaje się grać z finezją, a prawda jest taka, że w tej śmiesznej lidze liczą się punkty, a za styl nic sie nie dostaje. A to, że gardzisz drużynami które za wszelką cene starają się bronić wyniku i czekają na jakąs okazje jest moim zdaniem debilne

max - 22 sierpnia 2018, 23:18:29 - *.dolsat.pl
Jeden punkt dla Bełchatowa super. Bartosiak do zajezdni totalna porażka trener ślepy cóż poradzić może odzyska wzrok

rafalski - 23 sierpnia 2018, 9:26:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl