Dejan Janjatović rozpoczął dzisiaj testy w austriackim Sturmie Graz. 26-letni pomocnik na początku marca rozwiązał kontrakt z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Janjatović w minionym sezonie Ekstraklasy rozegrał sześć spotkań.

Sturm jest wicemistrzem Austrii i zagra w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Borubar - 18 czerwca 2018, 10:14:33 - *.146.48.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pamiętam jak 20 lat temu ten cały Sturm Graz grał w Lidze Mistrzów. W ich bramce stał nasz reprezentant kraju- Kaziu Sidorczuk. Grali w grupie m.in. z Realem Madryt i Spartakiem Moskwa. Oczywiście nie wyszli z grupy, ale objęli prowadzenie w meczu na Santiago Bernabeu i przez chwilę pachniało sensacją. Wynik tamtego meczu skończył się chyba 6:1 dla Realu. Pamieyam jak grali u siebie ze Spartakiem i padła ładna bramka dla Spartaka zza pola karnego. Autorem bramki był Ilia Cymbalar, oddał strzał grubo z ponad 20 metrów, a piłka odbiła się dwa razy od poprzeczki i spadła za linię bramkową. Kaziu nie miał szans obronić tego strzału. Wtedy było chyba sześć grup w Lidze Mistrzów. Teraz to już komercja idzie pełną parą i przeraża mnie perspektywa czterdziestu drużyn na mundialu. Na Euro już zrobili bałagan i pół Europy uczestniczy w mistrzostwach Europy, a my się cieszymy, że wychodzimy z grupy podczas, gdy połowa drużyn Starego Kontynentu kwalifikuje się na Euro. Na szczęście ja mam zachowany umiar i zdrowy rozsądek, więc nie ulegam tej całej gorączce kibicowskiej. Cieszę się, że jutro ominie mnie oglądanie meczu reprezentacji i spędzę ten czas z dalszą rodziną , której od dawna nie widziałem. Dobrze, że oni nie interesują się piłką. Nawet nie wiedzą, że jakieś mistrzostwa są teraz rozgrywane.

Onazi - 18 czerwca 2018, 16:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jajecznica ci szkodzi na pamięć, bo Sturm Graz debiutował w Champions League w 1999 roku a wtedy było już 8 grup. Jeśli nie jajecznica, to może pomyliłeś grzyby z dziadkiem, albo za często chodzisz z wujem na te dziewczyny kolego.

LEON - 18 czerwca 2018, 19:08:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl