Xxx - 12 listopada 2017, 13:48:40 - *.dynamic.chello.pl

@D0_A2kt - 12 listopada 2017, 13:48:43 - *.adsl.inetia.pl

Max - 12 listopada 2017, 13:49:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Conquista - 12 listopada 2017, 13:50:00 - *.dynamic.chello.pl
3 bramki dla GKS byłych zawodników Zagłębia.

fritz - 12 listopada 2017, 13:50:05 - *.web.vodafone.de
That's it: lucky punch!

Mineciarz - 12 listopada 2017, 13:50:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cuda na kiju w tym meczu. Duży szacun dla GKS, po czerwonej kartce na 10 min przed końcem meczu to mało kto by sie podniósł, a jednak! Katowiczanom proponuje w następnym meczu zacząć od początku o jednego mniej

Jaa - 12 listopada 2017, 13:50:51 - *.play-internet.pl
Wierzylem caly mecz w te zwyciestwo !!! Bravo GieKSa !!!

2 liga - 12 listopada 2017, 13:51:41 - *.ennet.pl
Hahahaha żałosne! Jestem za Górnikiem tylko nie w tym sezonie. 2 liga już czeka Górniczku

kibicodlat - 12 listopada 2017, 13:52:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Łęczna. Grając 1 zawodnika więcej tracą 3 bramki! Za niecały rok derby w 2 lidze z MOTOREM!

Igor - 12 listopada 2017, 13:52:18 - *.centertel.pl
Sledzilem ten mecz od 86 minuty. Powiem wam !!! Warto bylo. Wygrywac 1:0 i kilka minut stracic 3 bramki. U siebie. Z przeciwnikiem grajacym w oslabieniu??! To juz wstyd ... Velo juz zwalnia trenera czy czeka do nowego roku? A moze sam poda sie do dymisji ... takie wyniki to wina zarzadcy ... bo co ma zrobic pan Kafarski z tymi pilkarzami zatrudnionymi przez znawce Vela ...
1400 ludzi w niedziele to wynik marzen ..
1400

axel - 12 listopada 2017, 13:53:01 - *.131.249.217
Sudden death. Górnik tylko w Łęcznej!

on - 12 listopada 2017, 13:53:17 - *.dynamic.mm.pl
W 4 minuty stracić 3 bramki to trzeba potrafić!

Marcus - 12 listopada 2017, 13:54:24 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Mam nadzieję, że ktoś się w końcu w tej Łęcznej otrząśnie bo to jest skandal co się dzieje w tym albo z tym klubem. Jakim trzeba być geniuszem trenerskim żeby nie dowieźć do końca zwycięstwa przez 10 minut grając w przewadze a mało tego dać sobie strzelić trzy bramki. Nie chciałbym się wypowiadać na temat kompetencji pana prezesa ale przecież grał w piłkę przez tyle lat i powinien zauważyć, że coś jest nie tak. Chyba, że to tylko pionek w czyichś łapskach. Oszczędzę Vela za zasługi ale jak najszybciej trzeba pogonić tego miernotę Kafarskiego, natychmiast..czasu już nie ma. To już nie "odpali" a jeśli nawet to za późno.
Byłem z Górnikiem na prawdę blisko od roku 2000 przez wiele lat i serce pęka jak patrzę na to jak to teraz wygląda. Nie ma na co czekać bo lada moment będzie za późno.

LuckyKSG - 12 listopada 2017, 13:55:14 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Gratki za zwycięstwo! Brawo za walkę do końca! KS\G/KS

Xp25 - 12 listopada 2017, 13:55:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
BRAWO i bez sowich debilnych kibiców.Mecz z Miedzią bez udziału nawiedzonych debilkow a pewne zwycięstwo mamy jak nic.

pysio - 12 listopada 2017, 13:55:59 - *.systel.pl
Ja kocham Giekse jestesmy najlepsi czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie

Xyz - 12 listopada 2017, 13:59:07 - *.dynamic.chello.pl
Brawo GKS KATOWICE!
To się nazywa charakter strzelić 3 bramki na wyjeździe w 6 minut i to grając w oslabieniu!

Luks - 12 listopada 2017, 14:00:47 - *.219.117.249-c3.net.pl
Śmierć czy Ekstraklasa będzie ?????????????

Krzychu - 12 listopada 2017, 14:02:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strata w końcówce tych trzech bramek przez Łęczną i to grając jeszcze z przewagą zawodnika to się do kryminału nadaje.

bazyli - 12 listopada 2017, 14:04:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik Łęczna, szykujcie się na derby z Motorem na jesień przyszłego roku!

ZL - 12 listopada 2017, 14:06:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Adi ! zagłębie pamięta !

kpr - 12 listopada 2017, 14:07:07 - *.multi-telekom.pl
Przecieram oczy ze zdumienia. W 85 po czerwonej i 0:1 już godziłem się z porażką. Brawo gieksa !!!

abc - 12 listopada 2017, 14:09:18 - *.dynamic.mm.pl
Dwa zespoły które zawyżały swoje budżety i ukrywały długi z Extra klasy spadają do 2 ligi.Tak to się kończy jak się chce grać w wysokich ligach a pieniążków brak.Tak kończą zespoły z małych miejscowości bez kibiców,pieniędzy,stałych sympatyków na poziomie 3-4 tys na każdym meczu.A prezesem robi się troglodytę który nie potrafi sklecić zdania.Zasługi Velo dla Górnika są duże jako zawodnika ale jako prezes błaźni się jak Pan Lato jako prezes PZPN!Szkoda zespołu ale chyba czasy Górnika się kończą.Kopalnia nie chce dawać już na coś co się nie sprzedaje a bez kopalni Górnika nie ma.Przykre!

matadoR - 12 listopada 2017, 14:09:40 - *.adsl.inetia.pl
no aby roz zescie sie do czegos nadali

2. - 12 listopada 2017, 14:10:24 - *.206.c79.petrotel.pl
Stracić 3 bramki w ostatnie 4 minuty grając 1 zawodnika więcej, czapki z głów. :D

url[k - 12 listopada 2017, 14:11:54 - *.play-internet.pl
Katastrofa ile ten humorystyczny Zarząd plus pozorująca prace Matejak będą jeszcze niszczyć Klub i tolerować trenerskie dno czyli KAFARSKIEGO.

url[k - 12 listopada 2017, 14:15:27 - *.play-internet.pl

P1920B - 12 listopada 2017, 14:27:22 - *.play-internet.pl
Cygański fuks nic więcej!

Igor - 12 listopada 2017, 14:29:53 - *.centertel.pl
A kim ma grac Kafarski? Bonienem ? Ludzue ... z nedznego materialu i najlepsza krawcowa nie uszyje. Tu wielki poklon dla dostawcy owego materialu czyli Vela liczysz na premie za mlodziez? Droga to bedzie kosztowac .. bo spadek.

lubelak - 12 listopada 2017, 14:39:09 - *.ip.telfort.nl
od 6 meczy Kafarski nic nie wygral w tej przecietnej lidze,wiec jesli ma choc troche przyzwoitosci to powinien podac sie do dymisji sam. Jesli nie to Velo powinien go zdymisjonowac by zachowac chociaz pozory ze beda walczyc o utrzymanie. Niedziela poludnie kilkukrotny Vice Mistrz Polski ale kibiców w Łecznej juz nie ma zainteresowanych ogladaniem Górnika ,zatem przenosiny do Lublina na 1 sezon były słuszne.

kamil84IKS - 12 listopada 2017, 14:42:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super GKS Katowice ,przybliża nas do strefy walczącej o awans

Majk - 12 listopada 2017, 14:55:20 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Górnik tylko w Łęcznej. Dno. Kafarski jak masz odrobinę honoru sam odejdź. Pseudo matoły zadowolone?

komoRnik - 12 listopada 2017, 14:56:10 - *.skybroadband.com
Tylko 1pkt.do miejsca premiujacego awans.Boniek obiecał ze wchodzą 4kluby.Mandrysz spec od awansu to może się udać.Górnik z Zabrza będzie 15* a niebiescy spadek do 3ligi

ananas - 12 listopada 2017, 14:56:20 - *.play-internet.pl
Velo już jako dyr.sportowy zasłużył się dostarczyciel szrotu.Facet nie ma rozeznania na rynku krajowym.Powierzenie mu funkcji Prezesa zrobiono mu krzywde.

Fds - 12 listopada 2017, 15:12:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak na przełamanie to tylko z GieKSą z Katowic , dziś się udało , ale w składzie same pi.... bez honoru i ambicji

Maniek - 12 listopada 2017, 15:37:13 - *.dynamic.mm.pl
Górnik tylko w Łęcznej !
Buhahahahahahahahahaaaaa..
Janusze z Areny pozdrawiają .

rafalski - 12 listopada 2017, 15:41:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic nie da dymisja Kafarskiego Do Tych przyszedł Tarasiewiczi i też nic nie idzie 1-1 dziś z Sosnowcem 30.milionów jak przygotuje sponsor plus telewizja resztę to wtedy ręce się same do oklasków będą składać a nie wyzwiska Przegrali teraz z gieksą w Łęcznej wygrają na Bukowej wiosną Na plus Sysz

vxdf - 12 listopada 2017, 16:02:13 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak tak dalej pojdzie to w nastepnym sezonie trzecie najwieksze wojewodztwo w Polsce nie bedzie mialo zadnego przedstawiciela ani w Ekstraklasie ani w 1 lidze.

X@wp.pl - 12 listopada 2017, 16:34:28 - *.adsl.inetia.pl
Górnik obrał drogę Bełchatowian i pewnie nią zmierza.

rafalski - 12 listopada 2017, 16:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
VXDF tak może być ale nie musi Górnik Łęczna to stabilny klub jest Trzeba tylko konkretne przygotowania zrobić na naturalnych boiskach

kibic - 12 listopada 2017, 17:18:33 - *.dynamic.mm.pl
Nie chcieli Extraklasy w Lublinie. Kibole blokowali doping, nie pomagali wtedy Górnikowi - to będą mieli II ligę. I tam ich miejsce. Gdzie kibole rządzą tam tak się kończy. Dla przypomnienia - kibole już chcieli rządzić w Zawiszy Bydgoszcz i gdzie to teraz Zawisza się podziewa???

Ktoś - 12 listopada 2017, 18:28:31 - *.dynamic.mm.pl
Jakby prezes kopalni był stąd i przychodził na mecze wyglądałoby to całkiem inaczej. Obecny nie utożsamia się z regionem wcale. Velo i Kafarski to tematy zastępcze. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Zadłużenie? Kto tolerował szastanie pieniędzmi przez Kapelko.

@ktos - 12 listopada 2017, 19:21:32 - *.centertel.pl
Ktos- nie rozsmieszaj mnie. Jakimi pieniedzmi szastal kapelko. Kopalnia dawala tyle kasy ze na pewny spadek a on 3 razy i tak ekstraklape utrzymal. Bedziecie jeszcze wspominac czasy kapelki z utensknieniem. Velo nieudacznik wywali wszyatko. Ale w Sumie szlaga tego chce.

B36 - 12 listopada 2017, 19:39:22 - *.131.249.216
Górnik tylko w Łęcznej.

akord - 12 listopada 2017, 20:34:34 - *.dynamic.mm.pl
kłopoty Górnika zaczęły się jak trener zaczął stawiać na emerytów czyli pruchnika, kosznika jareckiego,tymińskiego a odstawił od pierwszej jedenastki wiecha,kasperkiewicza młodzi są o niebo lepsi drugi mecz i tracimy najpierw 2 a dzisiaj 3 bramki w końcówce meczu przypadek nie sadzę raczej brak sił starzy wyjadacze powinni dowieżć do końca 1:0 ale natury nie oszukasz

LU - 12 listopada 2017, 21:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W nastepnym roku 2go ligowe derby Motor Gornik na Arenie Lublin! Arena dla gornika! :D

Banery - 12 listopada 2017, 23:32:53 - *.telekomunikacjawschod.pl
Trener mówi że nie rozumie co się stało po 80 minucie tzn że sobie sam strzela w kolano ja panu powiem nie ma Pan chyba pomysłu na ta drużynę.kto panu układa 11 meczowa chyba nie ja kto robi super zmiany w 60 minucie też nie ja kto bierze za to pieniądze Panie trenerze litości mam nadzieję że pan to przeczyta alba panu przeczytają chłopaki starają się jak mogą ale brak im dobrego wodza gks tylko w Łęcznej

Banery - 12 listopada 2017, 23:35:02 - *.telekomunikacjawschod.pl

karlik - 13 listopada 2017, 14:26:42 - *.static.ip.netia.com.pl
Analiza końcówki meczu powinna dać wiele do myśleniaczyżby (starym uciekała kasa koło nos)3 frajerskie brami w 5 minut.Takie jaja tylko u buka.