9 września 2017, 19:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
MKS Kluczbork 1-1 Garbarnia Kraków
Dmytro Fedota 26 - Patryk Serafin 88

Kluczbork: 1. Kacper Majchrowski - 90. Tomasz Górkiewicz, 3. Paweł Gierak, 13. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 17. Dominik Kościelniak (67, 39. Paweł Kubiak), 4. Michał Glanowski, 31. Donatas Nakrošius, 5. Dmytro Fedota (46, 77. Sebastian Deja), 7. Lucjan Zieliński (76, 19. Miłosz Reisch) - 25. Damian Warchoł (75, 10. Paweł Baraniak).

Garbarnia: 80. Marcin Cabaj - 27. Michał Mistrzyk, 14. Arkadiusz Garzeł, 25. Krzysztof Kalemba, 16. Damian Nieśmiałowski - 6. Tomasz Liput (55, 10. Michał Kitliński), 5. Łukasz Pietras (79, 19. Karol Kostrubała), 15. Wojciech Wojcieszyński, 7. Patryk Serafin, 17. Filip Wójcik - 28. Szymon Kiebzak.

żółte kartki: Nitkiewicz, Nakrošius, Deja, Glanowski, Majchrowski - Garzeł, Liput.
czerwona kartka: Donatas Nakrošius (39. minuta, Kluczbork, za drugą żółtą).

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).
widzów: 550.

źródło: własne / lajfy.com

Zeb - 9 września 2017, 21:01:23 - *.ipv.net.pl
Piłkarze MKS-u idźcie do szkoły. Pokończcie chłopaki matury. Myślenie ma kolosalną przyszłość. Na boisku też. A tzw. "działacze" - zaoczna magisterka to nicość.

kluczbork - 9 września 2017, 21:15:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I tak byliśmy lepsi od chłopców Garbatych z wioski lajkonikowskiej

Wojtas - 9 września 2017, 21:16:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i co dziewczyny nie udało się doleżeć kilka minut żeby dowieźć zwycięstwo czy to tylko taktyka wyjazdowa?

lol - 9 września 2017, 21:21:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo MKS ze mimo gry w oslabieniu polowe meczu jest jeden punkt.

kibic - 9 września 2017, 21:22:11 - *.fiberway.pl
Brawo brązowi.Oby tak dalej. Zawsze trzeba grac do końca.Pozdrowienia od kibiców Puszczy.

hoho - 9 września 2017, 21:28:19 - *.ipv.net.pl
radomskie placzki nawet tutaj sie udzielaja.W Wejherowie pewnie wiatr za silny albo miejscowi kibice zawinili ze nie wygraliscie.

Info - 9 września 2017, 21:30:02 - *.opera-mini.net (*.65.115.252)
Dobrze znowu pozorowaliscie grę buraki z kluczborka znowu 1 punkt udało się wam uzbierac oby tak dalej wasz spadek jest bliski klub bez honoru drużyna bez ambicji kibice bez jaj

lol - 9 września 2017, 21:38:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ide o zaklad ze Kluczbork bedzie wyzej o Radomia na koniec.

kolo - 9 września 2017, 21:47:12 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Zakład przyjęty. O co tylko chcesz.

Kilowat - 9 września 2017, 21:54:22 - *.centertel.pl
Fajnie Garbarnia! Z Relacji wynikało, że sytuacji mieliśmy sporo i można się było pokusić o wynik nawet korzystniejszy. Z drugiej znowu strony do 88 minuty było 1-0 dla gospodarzy, więc punkt cieszy. SUPER RKS!

kluczbork - 9 września 2017, 22:06:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kilowat nie byłeś na meczu więc się nie wypowiadaj z czego się cieszysz?Spadek macie z taką grą w 80%.Nie ma z czego się cieszyć.

Kilowat - 9 września 2017, 23:29:58 - *.centertel.pl
@Kluczbork:
Statystycznie rzecz ujmując to Twojemu klubowi do spadku teraz bliżej niż Garbarni, bo ma mniej punktów w tabeli. Na 100% jestem pewien, że Twoja wypowiedź jest jakoś o 26 kolejek za wczesna

westisbest - 10 września 2017, 0:02:37 - *.bb.sky.com
A mówilem, że po spadku trafimy na hejterow? Mowiłem. Prym bierze Radom. Ale po nich niczego innego spodziewać się nie mozna było. Tak że oni tradycyjnie out.
Reszcie monitorowym profesorom gratuluje wiedzy i powodzenia w szukaniu pracy.

olo - 10 września 2017, 1:23:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kilowat-inteligentnie na poziomie jak na ta pore gratulacje

Gizmo - 10 września 2017, 9:37:54 - *.146.106.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze ze niektóre "alternatywne" decyzje sędziego dokładnie widać na skrócie. Druga żółta kartka dla Donka i karny dla MKS który powinien być w 80 minucie!
Odwoływać się trzeba!

kolo - 10 września 2017, 11:31:37 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
@westisbest - jak obejrzysz sobie w necie "leżakowanie" waszych grajków w Radomiu to może zmienisz zdanie. To było naprawdę żenujące. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę utrzymania.

Habsburski - 10 września 2017, 11:53:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Gizmo - i co tam widać? Bo ja po tych ujęciach wcale nie jestem pewien i widzę podstawę, dla której sędzia podjął własnie takie decyzje. Nie wiem, czy łokieć miał kontakt z głową piłkarza Garbarni, bo tego nie widać z tego ujęcia moim zdaniem, ale widać, że szedł w tamtą stronę. A karny też wcale nie jest jasny z tego ujęcia, więc jak? Powiem Ci więcej. Po tych powtórkach byłbym bliższy stwierdzeniu, że żadnego karnego dla Kluczborka nie było, a wygląda też na to, że Nakrošius po prostu nie przytrzymał łokci przy sobie. Mówię, mogę się mylić, bo to nie są genialne powtórki, ale skoro Ty masz po nich pewność, że decyzje sędziego były złe, to ja będę tutaj sędziego bronił.

Ajax - 10 września 2017, 14:16:18 - *.adsl.inetia.pl
A koleś koło nie może przeżyć że taki Kluczbork zremisował z jego klubikiem, a co będzie jak przyjdą porażki .Chyba będzie miał sraczkę przez tydzień. No i dobrze by był, to nie podejdzie do kompa i bzdetów nie będzie pisał.

kolo - 11 września 2017, 1:39:03 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Napiąłeś się i co? Lepiej ci? Jeżeli Radomiak jest klubikiem to czym jest MKS? A o moje problemy gastryczne po porażkach się nie martw. Kibicowałem mojemu klubowi w ekstraklasie, kibicowałem i w 5 lidze. I nic mi nie było. Jedynie zbiera mi się na wymioty jak czytam takich pazi jak ty.

Ziuut - 11 września 2017, 10:31:41 - *.ipv.net.pl
Trenerze MKS - kibice chcieliby w końcu oglądnąć więcej niż jedną bramkę w meczu. Taktyka strzelić i próbować dowieźć wynik do końca jak widać w ogóle się nie sprawdza. Owszem, tym razem w dziesiątkę ale co robi taki obrońca w drużynie? Przecież ten facet łapie kartkę za kartką.

Nudle - 11 września 2017, 19:20:41 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Kluczbork nawet z Grabarzami nie potrafi wygrać? Wstyd.