Zagłębie: 1. Dawid Kudła - 7. Tomasz Nawotka, 4. Arkadiusz Jędrych, 16. Mateusz Cichocki, 22. Žarko Udovičić - 89. Wojciech Łuczak (66, 70. Nuno Malheiro), 8. Rafał Makowski, 6. Tomasz Nowak, 11. Patryk Mularczyk (90, 97. Bartosz Pikul), 66. Adam Banasiak (79, 77. Konrad Wrzesiński) - 20. Szymon Lewicki.

żółte kartki: Ďuriška, Oziębała, Łabojko - Łuczak, Nawotka, Lewicki.

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

Zajmon Leg - 26 sierpnia 2017, 18:54:46 - *.146.167.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Diouf - 26 sierpnia 2017, 18:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O Zaglebie o sOSNOWIEC

TVN - 26 sierpnia 2017, 19:00:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Były jakieś dymy na trybunach jakaś agresja słowna itp.?

Oli - 26 sierpnia 2017, 19:01:51 - *.play-internet.pl
Jeżeli my nie potrafimy wygrać z Rakowem prowadząc po 1 połowie 2:0 to jest jakiś kiepski żart. Piłkarze którzy na papierze mają mocne CV,doświadczenie, wydawałoby się duże umiejętności zawodzą. Zagłębie w tym sezonie jest najsłabsze od 3 lat. Zamiast progresu mamy regres. Szkoda słów..

adrianos32 - 26 sierpnia 2017, 19:05:43 - *.play-internet.pl
To wszystko wina Stanka. Ten koleś nie potrafi kierować ani klubem w zarządzie, ani też piłkarzami przy linii. A w dodatku trzyma nieambitnych leszczy, takich jak Łuczak czy Nowak - ich gra to czysta improwizacja bez pomysłu. Jedynym pozytywnym akcentem w sztabie Zagłębia jest trener-legijny kumpel Dudek. Tylko on może dać jakość, ale stawiając na młodych.

mr xxx - 26 sierpnia 2017, 19:07:56 - *.dynamic.chello.pl
Banasik tak zniszczył ten zespół , że głowa boli. Dudek będzie miał ciężko , ale powinni się utrzymać.

Niwka - 26 sierpnia 2017, 19:10:10 - *.access.telenet.be
Jestem z Sosnowca ale to co dzieje sie z Zaglebiem to kpina jak tak dalej bedzie to nawet nie utrzymamy sie jak mozna bylo tego meczu nie wygrac

:-) - 26 sierpnia 2017, 19:15:27 - *.146.32.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
1 punkt lepszy niż nic, ale Papszmir musi ogarnąć taktycznie ten Raków, bo nie można gry w każdym meczu u siebie zaczynać od stanu 0-2.

bolo - 26 sierpnia 2017, 19:36:42 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
A gdzie przepadl ten Tarnobrzeski talent Tomalski!!!!!!

rs - 26 sierpnia 2017, 19:55:53 - *.146.43.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tomalski? Lepiej nie mówić ! Słaby jak prawie wszyscy co zostali sprowadzeni w przerwie miedzy sezonem

Palik - 26 sierpnia 2017, 19:56:43 - *.play-internet.pl
Nie drwijcie działaczki GZ z Bartka Pikula.To Wy uscieliliscie starzy gawędziarze chłopakowi przez lata to jak teraz wygląda i jak zaczyna walke o swoje.Ale bedzie dobrze bo juz wyrwał sie z waszych rąk.

P88 - 26 sierpnia 2017, 19:57:56 - *.play-internet.pl
W następnym meczu nie powinni grać Oziębała i Emabalo!

eme2 - 26 sierpnia 2017, 20:19:26 - *.101.128.26
szkoda że zaistniało siatkarskie jak po 0:2 nie wygrywa się 0:3 to przegrywa się 3:2 ...
teraz Wigry i moc z drugiej połowy i będzie dobrze Oziębała zastanów się czy jesteś facet czy chłopiec i poćwicz podania nie może być że 90% podań w pole karne jest przeciągniętych prosto w bramkarza
Ave Raków

derock - 26 sierpnia 2017, 20:47:00 - *.55.13.131
Chciałbym, żeby Zagłębie za kilka kolejek mogło powiedzieć - zremisowaliśmy z mocnym Rakowem. Ale trzeba się wziąć ostro do roboty Rakowiaki szczególnie w grze defensywnej !!! Bo na razie za dużo tego co przylatuje na naszej połowie to wpada. Nie można wiecznie gonić wyniku. Za wszelką cenę trzeba się utrzymać. Spadek może mieć opłakane konsekwencje. TYLKO RAKÓW RKS !!!

zaja - 26 sierpnia 2017, 20:48:49 - *.237.224.134
Trenerze prosze nie wystawiać tego murzyna

Andrea - 26 sierpnia 2017, 21:20:49 - *.devices.net.pl
Nareszcie mamy trenera, który mówi otwarcie, że ten remis jest dla niego porażką.I nie pieprzy na konferencji pomeczowej, tak jak Banasik ble, ble, ble. Widać różnicę w umiejętnościach, jestem optymistą. Zagłębie GOL !!!!!!!

Mario - 26 sierpnia 2017, 22:43:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zeby reszta wiedziala jak mozna sie szanoeac. Pozdro

VIP - 27 sierpnia 2017, 0:06:17 - *.146.42.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik dla Chrobrego.

Do tvn - 27 sierpnia 2017, 11:07:34 - *.146.97.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic nie było z Zagłębiem mamy luźny kontakt i oby tak zostało.

Chrisrks - 27 sierpnia 2017, 15:23:32 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Śmieszą mnie opinie,że Zagłębie było dużo lepsze i to dla nich wstyd ten remis.Mecz mógł się rozstrzygnąć w obie strony,choć piłkę meczową mieli sosnowiczanie.Raków gra dobry futbol,potrzeba zdecydowanie zwiększyć koncentrację w obronie i ataku.Jestem pewny,że za chwilę zaczniemy wygrywać i piąć się w tabeli.Ave Racovia!

zgred - 27 sierpnia 2017, 19:45:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raków strzelił sobie w kolano z tymi transferach. Pozbyli się solidnych i dobrych zawodników (Mazan, Margol) A ściągnęli przeciętnych i słabych. I jak tu walczyć o utrzymanie skoro zespół się osłabia a nie wzmacnia

BBJ - 28 sierpnia 2017, 15:32:09 - *.dynamic.mm.pl