20 sierpnia 2017, 15:50:50 - euzi
Bramka André Deja oraz gol i debiut Marcusa Piosska w Sportfreunde Lotte

André Dej oraz Marcus Piossek strzelili bramki dla Sportfreunde Lotte w wygranym 4-0 (2-0) meczu 5. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko FC Carl Zeiss Jena. Dej, który asystował przy pozostałych trzech golach, ma na swoim koncie dwie ligowe bramki w obecnym sezonie, a dla Piosska był to debiut w barwach nowego klubu.

20 sierpnia 2017, 14:00 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 4-0 FC Carl Zeiss Jena
André Dej 33 (k), Hamadi Al Ghaddioui 34, 74, Marcus Piossek 50

żółte kartki: Nico Neidhart, Michael Schulze, Tim Wendel (Lotte).

sędziował: Tim-Julian Skorczyk (Dolna Saksonia).
widzów: 1923.

W 71. minucie za Piosska wszedł Jarosław Lindner, a Deja w 79. minucie zastąpił Marco Hober. Bramki gości przez całe spotkanie bronił Rafał Koczor.

Lotte zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów po pięciu meczach. Taki sam dorobek ma Jena, plasując się jedno miejsce niżej.

Kawi - 20 sierpnia 2017, 16:17:59 - *.dynamic.chello.pl
Moim zdaniem najpierw w tytule powinna być wzmianka o debiucie, a dopiero później o golu. Co sądzicie?

and - 20 sierpnia 2017, 16:18:05 - *.hertsgfl.org.uk (*.102.124.98)
Ktos wytlumaczy o co chodzi w tej informacji, ze 2 anonimow o niepolskich nazwiskach zadebiutowalo w jakims klubie z dolnych rejonow niemieckiej 3 ligi?

Kaka - 20 sierpnia 2017, 16:54:43 - *.play-internet.pl
Dej, bramka i 3 asysty? Bydlak :D

@@@ - 20 sierpnia 2017, 17:12:15 - *.20-1.cable.virginm.net
@and
Bo w tym newsie idzie o to, że dwóch zawodników z polskim obywatelstwem strzeliło bramki, a serwis 90minut.pl jest m.in temu poświęcony. Jeśli potrzebujesz szerszego oprowadzenia po internecie, albo świecie piłki nożnej to daj znać. Na pewno znajdzie się ktoś życzliwy kto pomoże.

rrr - 20 sierpnia 2017, 17:44:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby tylko byli młodsi :D Chociaż można by było ich sprawdzić w kadrze podczas takich meczów o nic, z jakąś Tajlandią czy ZEA, jak kiedyś, ale teraz już tego nie ma i chyba Nawałka by nie chciał takich meczów z ligowcami

Mistrzek - 20 sierpnia 2017, 18:16:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl