8 sierpnia 2017, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Robert Hirsz 90 - Krzysztof Mączyński 9, Tomasz Sedlewski 11 (s), Dominik Nagy 64, Armando Sadiku 90

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 16. Tomasz Sedlewski (68, 27. Krystian Kusal), 22. Jakub Poznański, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała, 97. Adrian Popiołek, 25. Konrad Szczotka, 77. Irakli Meschia (72, 3. Alen Ploj), 18. Piotr Darmochwał (67, 11. Dawid Pożak) - 15. Robert Hirsz.

Legia: 33. Radosław Cierzniak - 28. Łukasz Broź, 5. Maciej Dąbrowski, 4. Jakub Czerwiński (30, 55. Artur Jędrzejczyk), 13. Łukasz Moneta - 6. Guilherme (64, 99. Armando Sadiku), 31. Krzysztof Mączyński, 15. Michał Kopczyński, 21. Dominik Nagy, 18. Michał Kucharczyk (67, 7. Hildeberto Pereira) - 27. Daniel Chima Chukwu.

żółte kartki: Szczotka, Meschia.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 3930.

W 1/8 finału Legia zagra z Ruchem Zdzieszowice. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 20 września.

Puchar Polski 2017/2018

ja - 8 sierpnia 2017, 19:53:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piękny gol Sedlewskiego. Napastnicy Legii mogą się od niego uczyć jak strzela się bramki.

Daro - 8 sierpnia 2017, 19:54:58 - *.ssp.dialog.net.pl
No to mamy pierwszą niespodziankę .

Kawi - 8 sierpnia 2017, 19:56:31 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego tak mało osób skoro stadion ma 4418 a było powiedziane że będzie komplet?

Conquista - 8 sierpnia 2017, 19:57:47 - *.dynamic.chello.pl
Ruch Zdzieszowice będzie bardziej wymagajacym przeciwnikiem.

puti - 8 sierpnia 2017, 19:59:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nareszcie dwie czarne perly zagraly

fansport - 8 sierpnia 2017, 20:04:10 - *.dynamic.chello.pl
jedyny puchar jaki legia ma szanse zdobyć w tym sezonie

Kaczy - 8 sierpnia 2017, 20:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła 4 liga z takimi błędami, trener do wymiany, trzeba napastnika i dwóch pomocników, i że dwóch obrońców oczywiście dobrej klasy, ale prezes weźmie pewnie 19 latka z 3 ligi

puławiak - 8 sierpnia 2017, 20:05:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
niebezpiecznie się robiło.wyszedłem z bratem po 30 min. a w ogóle spotkanie było na dość przeciętnym poziomie. a ci fani LW to takie rozdarciuchy

zzz - 8 sierpnia 2017, 20:08:39 - *.wad.pl
Uff Już myślałem ż eten Chukwu to piłkarz widmo,prócz tego ze o nim się mówi to nikt go nie widział a tu proszę ;d Postrzelali chłopaki,mam nadzieje że troche wiary w siebie im to doda Jedyny nasz reprezentant w Europie,Polskę reprezentujecie panowie!

heheszki - 8 sierpnia 2017, 20:16:53 - *.sta.asta-net.com.pl
Borek z tym drugim jakie heheszki z Hildeberto robili"przyszedł do mistrza Polski odchudzać się meczami - hie hie hie"

Hades - 8 sierpnia 2017, 20:19:31 - *.internetia.net.pl
Hildeberto wytrzymał? Bez zawału serca się obyło?

@Hades - 8 sierpnia 2017, 20:26:47 - *.centertel.pl
Grał 25 minut to wytrzymał. Co ten Żewłakow z Piekario sprowadza.

Franek - 8 sierpnia 2017, 20:27:20 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
To w Zdzieszowicach 20 września będzie festyn jakiego jeszcze tam nie było :-)

fan - 8 sierpnia 2017, 20:29:18 - *.19-1.cable.virginm.net
takie swieto i w....

hans - 8 sierpnia 2017, 20:42:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oczywiście 90 minut znów nie może napisać w której minucie padły bramki po 90 minucie. Hirsz 90'
- Sadiku 90+1' Gdyby był mecz przerwany na 67 minut i bramka padła w 149 minucie to 90 minut pisało by że padała w 90 minucie.

rozbawiony - 8 sierpnia 2017, 20:43:57 - *.centertel.pl
pytanie do kumatych : Kibice Legii wznosili okrzyki "Wisła Puławy" i vice wersja. Jednak oficjalnej zgody nie ma. Co musi się stać żeby takowa była?

#rozbawion - 8 sierpnia 2017, 20:50:41 - *.play-internet.pl
Zgoda to była, jak 15 minut przed meczem forsowano bramki, które trzeba było zamknąć na 10 minut. A potem okrzyki k***y wpuście kibiców. Kto i po co to robił, kto i po co prowokował, nie wiadomo. Ale zgodą to przed stadionem nie pachniało...

Franek - 8 sierpnia 2017, 20:53:11 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Z Saidiku Legia będzie miała duży pożytek jak będzie miała piłkarzy, którzy będą potrafili podawać piłki w pole karne.

Franek - 8 sierpnia 2017, 20:55:46 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Sektorówka na meczu z napisem "Jedno miasto kluby dwa Wisła Puławy Legia Warszawa" bardzo sympatyczna :-)

papasmerf - 8 sierpnia 2017, 21:25:08 - *.as13285.net
Sensacja w Puławach

podpułkown - 8 sierpnia 2017, 21:29:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
X2 typowałem 1.07 przelicznik (STS)

romer - 8 sierpnia 2017, 21:42:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z tego Pereiry będą ludzie, Odzidzia tak samo wyglądał na rozpoczęcie poprzedniego sezonu, a teraz jest w Olympiakosie...

trampek - 8 sierpnia 2017, 21:57:26 - *.centertel.pl
Kurczę Chukwu nic tym razem nie ukuł...

Qlfon - 8 sierpnia 2017, 22:10:47 - *.125.c93.petrotel.pl
W PP w Krakowie juz kurczaki drukuja

puławy - 8 sierpnia 2017, 22:30:08 - *.113.32.138
Kiedy było niebezpiecznie? Bo oprócz tego, że kibice Legii przed meczem śpiewali chyba je**ć policje czy coś podobnego to więcej nic nie widziałem. Niech ktoś napiszę o co właśnie tam chodziło, bo byłem na łuku i jedynie było słychać przyśpiewkę o policji. Przed stadionem też stałem i jakoś "niezgody" nie widziałem. Tym bardziej wątpię, aby kibice Legii przyjeżdżając do Puław nie wiedziały, że w Puławach jest dużo legionistów. Bardziej to oni na początku meczu zastanawiali się czy krzyknąć WISŁA PUŁAWY czy nie, aż w końcu krzyknęli.

Michał - 8 sierpnia 2017, 22:34:17 - *.centertel.pl
Brawo Legia, wierzyłem że w końcu obudzi się z letargu i zacznie podnosić się z kolan ku świetlanej przyszłości. Nie widzę coś maruderow, Legia im dziobki pozamykala ta wygrana z Wisłą Puławy. Jeszcze raz BRAWO

stwet - 8 sierpnia 2017, 22:56:02 - *.10.208.127
największy sukces Teczy w tym roku BRAWO

albatros - 8 sierpnia 2017, 23:01:42 - *.static.chello.nl
Kibicowsko w Puławach komedia, gospodarze wystawiają młyn gdy jest Legia u nich, w następnych meczach znów go nie będzie, wyjazdy też zerowe, od święta gdzieś w kilku pojadą, ekipa widmo. Olimpia Elbląg przyjedzie to się pewnie pokażą bo zgoda Legii :-)kiedyś śmiali się z kibiców ręcznej ze swojego miasta że kibice sukcesu a sami chodzą na Legię, w następnych meczach w lidze znów pustki na trybunach. Cała Wisła Puławy.

zks - 8 sierpnia 2017, 23:10:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamiast z Radomiem zrobić przeciwwagę dla legii to wchodzicie im w tyłki, kolejna wiocha jak garwolin czy pruszków, brawo brawo.

znawca - 8 sierpnia 2017, 23:34:21 - *.net.pulawy.pl
@kawi, nie było kompletu, bo zrobili strefy buforowe. bez sensu, na meczach ligowych nie ma tego typu rzeczy.

lub - 8 sierpnia 2017, 23:37:59 - *.61.201.170.vultr.com
@albatros: Ten łuk na meczach ligowych jest w ogóle chyba zamknięty, tak mi się wydaje. A w Puławach i okolicach jest tylu kibiców Legii, że nawet Ci się w głowie nie mieści. Na mecze też jeżdżą, spytaj się mojego sąsiada to Ci to powie więcej

to lubie - 9 sierpnia 2017, 8:28:13 - *.neanet.pl
Albatros,
Masz 100 % racji, popatrz co działo się w meczu o wszystko z Górnikiem Zabrze, Wisła nie wystawiła nawet 5 osobowego młyna, Górnik zdominował trybuny i miasto a zgoda Wisły Puławy (Pogoń Siedlce) nawet nie przyjechała wesprzeć Wisły, zresztą to taka sama pro Legijna ekipa. Zera wyjazdowe i skromny młynek.
ps. Górnik wam pokazał jak się kibicuje

BastiFanta - 9 sierpnia 2017, 9:30:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda to kontuzji Czerwińskiego, bo był niezle dysponowany. Chukwu Chukwu to niestety spartaczył co najmniej dwie setki, ale trzeba dodać, że zaliczył 2 asysty. Hildeberto niczym wóz z węglem, w ostatniej akcji nie wiedział co zrobić z piłką to zagrał do Sadiku a ten skręcił dwóch obrońców i huknął nie do obrony. Z tego Albańczyka będzie duży pożytek. Niektórzy narzekają, że niby słabo gra, ale on już strzelił 3 bramki w tym sezonie (szkoda tej główki z Astaną, mogłyby być 4 zatem). Martwi mnie to, że Guilherme nie czuje piłki, a to moim zdaniem zawodnik do środka pola na pozycję nr 10 a nie na skrzydło.

obiektywny - 9 sierpnia 2017, 9:44:27 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
Legia może w pucharach w tym sezonie odpaść dwukrotnie z kelnerami/pastuchami czy jak tam się na nazywa 3 świat piłkarski....i nikt już nie będzie mówił/pisał z kim to nasze zespołu odpadają w pucharach....będzie tylko o Legii która przejdzie do historii jako pierwszy taki klub w Polsce !!! Tylko co na to dziennikarze z TVP ??? Pewnie znajdą jakiś sukces w tych wynikach tak jak w meczu w Dortmundzie z rezerwami Borusii (z klęski zrobili mega sukces).

Hehe - 9 sierpnia 2017, 10:26:38 - *.opera-mini.net (*.114.146.197)
@To lubie Akurat ktoś chodził w koszulach pogoni siedlce, więc to chyba ich kibice.

needle - 9 sierpnia 2017, 11:02:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Franek @BastiFanta
Też mi się zdaje, że ten Albańczyk gra jak Sagan i że może zostać tu dłużej [jak ja nie lubię gdy tak często się gracze zmieniają w klubach ]
Czerwiński był najlepszym graczem (L) z Astaną; wydaje mi się, że zostanie na Łazienkowskiej, szczególnie, że Dąbrowski to żadna gwiazda, Rzeźniczak odszedł a reszta bandy na wypożyczeniach
@Michał
Obudzi...?
Od jak dawna Ty oglądasz kopaną...???
Toć to -nie odbierając niczego- WISŁA Puławy jedynie...
Czy po zwycięstwie w Zdzieszowicach napiszesz, że zasługuje na puchar LE...???
Co innego gdyby wygrała 3 golami w Płocku oraz Wrocławiu a i z liderem u siebie przy okazji; wówczas można byłoby napisać o progresie i grze na miarę składu/budżetu oraz umiejętności graczy
ASTANA z pewnością nie ma składu silniejszego niż LECH a Poznaniacy już odpadli zatem jest zdecydowanie zbyt wcześnie aby śpiewać pieśni pochwalne; po prostu-wygrali, bo musieli; WP to sportowy poziom rezerw Ł3
@Obiektywny
Trzeci świat to ludzie, których spotykasz we własnym mieszkaniu
IGła

fas - 9 sierpnia 2017, 11:50:47 - *.adsl.inetia.pl
Magiera znowu wygrał ze słabymi i Mioduski zaciera ręce że nie musi zwalniać a za chwile straci pkt z Piastem i znowu będzie dupa. W Poznaniu zacierają ręce bo z ta formą i trenerem Magiera może byc teraz 5:0 dla Lecha

legia - 9 sierpnia 2017, 12:22:24 - *.61.208.140.vultr.com
Na meczu widziałem kibiców Wisły i Legii oraz Hutnika Warszawa i Pogoni Siedlce.

jasnowidz - 9 sierpnia 2017, 14:30:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ruch Zdzieszowice-Legia Warszawa 0:10

Bambusek - 9 sierpnia 2017, 14:36:43 - *.adsl.inetia.pl
@fas
Aha, to samo słyszałem w lutym, jak Lech wygrywał 5 meczów z rzędu, a Legia przegrywała z ostatnim w tabeli Ruchem. A potem były dwa mecze i dwa wtopy Lecha.

needle - 9 sierpnia 2017, 15:40:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Fas
Nie straci!; czemu tak piszesz...?
IGła
PS
- Po pierwsze nie ma ujemnych punktów w lidze zatem stracić nie może-cechujesz się brakiem wiedzy;
- Po drugie zakładając, że szło Ci o to, że nie zdobędzie ich to uważam, że mylisz się. Patrząc na kadrę, budżet, gdzie grają, miejsca w tabeli; realia [PG będzie walczył o utrzymanie w tym sezonie i nie wiem czy się powiedzie] - cechujesz się brakiem rozeznania