6 sierpnia 2017, 22:30:06 - koofel
Gol Radosława Murawskiego w debiucie w Palermo

Radosław Murawski strzelił gola w debiucie w Palermo w wygranym 5-0 (2-0) meczu II rundy Pucharu Włoch z trzecioligowym Virtusem Francavilla. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 64. minucie za Igora Coronado.

6 sierpnia 2017, 20:30 - Palermo (Stadio Renzo Barbera)
US Città di Palermo 5-0 Virtus Francavilla Calcio
Aleksandar Trajkovski 13, 45, 72, Haitam Aleesami 66, Radosław Murawski 80

żółte kartki: Haitam Aleesami, Giuseppe Bellusci (Palermo).

sędziował: Daniele Martinelli (Rzym 2).
widzów: 5424.

W 90. minucie Antonino La Gumina (Palermo) nie wykorzystał rzutu karnego (Mirko Albertazzi obronił).

Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał Thiago Cionek. Poza kadrą znaleźli się Paweł Dawidowicz i Przemysław Szymiński.

Palermo w III rundzie zagra z Cagliari. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 12-13 sierpnia.

lolek - 6 sierpnia 2017, 22:34:02 - *.151.82.216
Naaaaajs!

jasio - 6 sierpnia 2017, 22:34:09 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Świetna sprawa

Jondek - 6 sierpnia 2017, 22:34:59 - *.centertel.pl
Facet uderzył kilka kas wyżej i może się rozwinie!

Arek - 6 sierpnia 2017, 22:36:07 - *.play-internet.pl
Ha ma swoje lata ale i tak sztrzelil

Hijk - 6 sierpnia 2017, 22:37:46 - *.play-internet.pl
Dobrze chlopak sie rozwinie

vxdf - 6 sierpnia 2017, 22:38:03 - *.static.ip.netia.com.pl
Swietna sprawa ze Coppa Italia jest transmitowana w polskiej tv.

No_Ever - 6 sierpnia 2017, 22:40:15 - *.play-internet.pl
Chlopak mlody i sztzelil .Pozdrawiam z szczecina

Uzi - 6 sierpnia 2017, 22:55:13 - *.dyn.telefonica.de
Serdeczne gratulacje. ...a mega talent "polski Hummels" ...poza kadra :D .

smn - 6 sierpnia 2017, 22:59:32 - *.unknown.vectranet.pl
Na flashscore napisali ze bramke strzelil La Gumina, a nie Murawski...

Konserwa - 6 sierpnia 2017, 23:09:20 - *.80.35.165.antenal.eu
Ale gola strzelił Murawski, zobacz sobie na Twitter "Marcin Trzyna". Oni mylą często strzelców, albo dziwacznie ich nazywają. Łukasz Gikiewicz jak strzeli gola to u nich "Simon Lucas", a Wilusz ostatnio był "Vilyushem".

powerade - 6 sierpnia 2017, 23:10:22 - *.ssh.gliwice.pl
@smn - wierzysz bardziej flashscore niż klubowej stronie Palermo?

emdżej - 7 sierpnia 2017, 1:14:27 - *.177.134.186
Rzeczywiście przezabawne, że Dawidowicz poza kadrą. Trzy dni po transferze powinien już grać prawda?

piotr_giza - 7 sierpnia 2017, 12:46:50 - *.146.103.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl