29 lipca 2017, 22:22:22 - koofel
Angulo zatańczył z Wisłą

Górnik Zabrze wygrał 3-2 (1-0) z Wisłą Kraków w 3. kolejce Ekstraklasy. Przy wszystkich golach dla gospodarzy udział miał Igor Angulo. "Biała Gwiazda" odpowiedziała trafieniami Rafała Boguskiego i Jakuba Bartosza.

Piłka wpadła do siatki już w 4. minucie, ale gol nie został uznany. Kamil Wojtkowski zagrał do będącego w polu karnym Carlitosa, jednak ten był na spalonym. Po chwili Patryk Małecki mocno dośrodkował w szesnastkę, futbolówka spadła pod nogi Wojtkowskiego, którego strzał pod poprzeczkę z trudem obronił Tomasz Loska. Po rzucie rożnym Iván González główkował wprost w stojącego tuż przed bramką Carlitosa, a napastnik Wisły trafił w poprzeczkę. Górnik odpowiedział uderzeniem z dystansu Igora Angulo, sprawdzając czujność Juliána Cuesty. W 18. minucie Małecki kopnął nad poprzeczką. Chwilę później Rafał Kurzawa zagrał do Łukasza Wolsztyńskiego, a jego próbę zablokował Arkadiusz Głowacki. Gospodarze znacznie bliżej gola byli po błędzie Gonzáleza, który nie opanował piłki dziesięć metrów od bramki, jednak z prezentu nie potrafił skorzystać Angulo. Kolejna próba Hiszpana zakończyła się strzałem zza pola karnego nad poprzeczką. Angulo cieszył się za to z gola w 38. minucie. Po podaniu od Kurzawy kopnął po ziemi lewą nogą, a Cuesta nie sięgnął piłki.

Wiślacy po zmianie stron szybko odrobili straty. Maciej Sadlok wbiegł z piłką z lewej strony pola karnego, zagrał do Wojtkowskiego, który trafił w słupek, a skuteczną dobitką akcję zakończył Rafał Boguski. Podrażniony Górnik w krótkim odstępie czasu strzelił dwa gole. Najpierw po rzucie rożnym Kurzawy Angulo trącił piłkę głową, a ta odbiła się jeszcze od Gonzáleza i zmyliła Cuestę. Dwie minuty później hiszpański napastnik wykorzystał kolejny błąd Gonzáleza, mierzonym strzałem lewą nogą zdobywając swojego kolejnego gola. W 60. minucie Angulo mógł dobić Wisłę, ale po podaniu od Wolsztyńskiego uderzył bez przyjęcia nad poprzeczką. Mogło zemścić się to już chwilę potem, gdy Boguski świetnie zagrał do Pawła Brożka, a ten w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez Loskę. Golkiper zabrzan nie musiał za to interweniować w 68. minucie, gdy wypychany przez obrońców Sadlok bardzo mocno uderzył obok słupka. Po drugiej stronie boiska niecelnie z dystansu kopnął Kurzawa. Niewiele do zdobycia gola zabrakło Carlitosowi po mocnej wrzutce z rzutu wolnego. Lotu piłki w tej akcji nikt nie zdołał zmienić, a najbliżej był Jakub Bartosz. Rezerwowy Wisły trafił do siatki w 87. minucie, gdy wykończył dośrodkowanie Małeckiego celną główką. Tuż przed końcem meczu David Ledecký trafił w słupek.

29 lipca 2017, 20:30 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków
Igor Angulo 38, 54, Iván González 52 (s) - Rafał Boguski 48, Jakub Bartosz 87

Górnik: 1. Tomasz Loska - 3. Adam Wolniewicz, 4. Mateusz Wieteska, 15. Dani Suárez, 14. Michał Koj - 9. Damian Kądzior (69, 22. Szymon Matuszek), 28. Maciej Ambrosiewicz (81, 8. Konrad Nowak), 27. Szymon Żurkowski, 7. Rafał Kurzawa - 17. Igor Angulo, 25. Łukasz Wolsztyński (66, 11. David Ledecký).

Wisła: 1. Julián Cuesta - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (70, 17. Jakub Bartosz), 44. Fran Vélez (84, 8. Tibor Halilović), 21. Petar Brlek, 26. Kamil Wojtkowski (57, 23. Paweł Brożek), 88. Patryk Małecki - 10. Carlitos.

żółte kartki: González, Głowacki, Brlek, Vélez.

Bedi - 29 lipca 2017, 22:23:47 - *.gorlice.ap-media.pl
Coś mi się zdaje że Hiszpan długo u nas nie pogra.

TSK - 29 lipca 2017, 22:24:08 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Górnik i pozdro od Korony Kielce - Świętokrzyskie anty wisła widzew.

arckee - 29 lipca 2017, 22:24:52 - *.centertel.pl
Ten Angulo to niezly kozak, dlugo w zabrzy nie pogra raczej ;)

a - 29 lipca 2017, 22:26:20 - *.146.4.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Angulo - przeciętny w hiszpańskiej skali - pokazuje wartość ekstraklapy. Bawi się z tymi naszymi klocami jak chce, chwilami wydaje się, że tylko z litości nie strzela im więcej.

Ja - 29 lipca 2017, 22:26:43 - *.free.aero2.net.pl
Gdzie był dzisiaj Var? 3 bramka dla Gornika po przejeciu piłki ręką. Później karny na Brozku. Czy tak ma to wyglądać że i tak się kręci pod jeden zespół?

spec - 29 lipca 2017, 22:27:09 - *.koba.pl
Mysle że pogra w Zabrzu, w końcu 33 lata

Janek - 29 lipca 2017, 22:28:00 - *.131.132.210
Angulo to szrot to pokazuje jak nasza liga jest słaba ...ściągnęli gościa z 7 ligi który w 1 lidze potykał się o własne nogi buahaha...

scyzor - 29 lipca 2017, 22:28:10 - *.play-internet.pl
Brawo Górnik za pokonanie krakowskiej rzeki.

eido - 29 lipca 2017, 22:28:57 - *.net.hlg.com.pl
Obrona Wisły - Górnik 1:3, a tak na marginesie: po co ten var jak sędziowie nie korzystają? Może zrobić tak, że trener ma prawo skorzystać np. raz w każdej połowie? coś podobnego jak w siatkówce..

kks - 29 lipca 2017, 22:29:23 - *.icpnet.pl
Brawo Górnik, dobrze się patrzy na Waszą grę!

Ja - 29 lipca 2017, 22:29:38 - *.free.aero2.net.pl
Kartka Gonzaleza to też kpina. Gil nie widział nic na VAR?

Hanys - 29 lipca 2017, 22:29:51 - *.adsl.inetia.pl
Trójkolorowy Lubliniec!!

kendzior - 29 lipca 2017, 22:30:45 - *.dynamic.chello.pl
Angulo za dobry na nasza lige, pokazuje to nasza sile haha

a - 29 lipca 2017, 22:31:01 - *.146.4.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale przynajmniej wreszcie jakieś lepsze mecze w tej 3 kolejce, bo wcześniej - zwłaszcza tydzień temu - to była rozpacz. Kopanina, że zęby bolały, w dodatku jakby na stadionach wymontowano bramki.

Royberpaka - 29 lipca 2017, 22:31:05 - *.215.198.175-internet.zabrze.debacom.pl
Angulo wszystkim bramy ciulo! ...no i gitara.

fansport - 29 lipca 2017, 22:32:52 - *.dynamic.chello.pl
Angulo i Suarez robią Górnikowi przewagę, myślę że tych dwóch stanowi 90% siły Górnika, bez nich Górnik nie byłby w stanie nawet meczu zremisować, więc muszą tam na nich chuchać i dmuchać, żeby nie daj Boże jakiegoś kataru nie złapali, a oni muszą uważać, żeby kartek nie łapać, bo tylko dzięki nim Górnik był w stanie awansować do Ekstraklasy i do tego jeszcze w niej wygrywać mecze.

bb - 29 lipca 2017, 22:33:31 - *.play-internet.pl
22708 Hehahahaahah
I TAK DO KOŃCA !!!!!!

Akuku - 29 lipca 2017, 22:37:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Angulo ma start jak Lewandowski. Krol 1 ligi. Dobry poczatek w ekstraklapie tylko za stary ale legia woli starszy i drozszy szrot😅. Szkoda ze Angulo do grudnia tylko pogra, chyba ze kase zamieni na historie w klubie.

Jaro_KSG - 29 lipca 2017, 22:39:08 - *.range86-177.btcentralplus.com
Brawo Górnicy Idziemy na Mistrza!!!

realny - 29 lipca 2017, 22:42:25 - *.LAN3.mega-net.pl
Idziecie na mistrza - 1 ligi :-)

BPG - 29 lipca 2017, 22:42:42 - *.internetia.net.pl
"Jaro_KSG" - trochę ostudź swoje zapędy...

kibic - 29 lipca 2017, 22:54:04 - *.centertel.pl
Angulo robi robotę. Jak wiemy każdy piłkarz ma w karierze życiowy sezon. Kto wie może to właśnie Angulo ma obecnie. Tym bardziej brawo dla Górnika. Jeśli tak będzie to może jeszcze coś na nim zarobią chyba, że się rozsypie. Górnik ma frekwencję i daje emocje. Super.

anon - 29 lipca 2017, 22:55:34 - *.146.060.pools.vodafone-ip.de
Dzieki Gornik Zabrze za ten kolejny swietny mecz.
Gratulacje z Bielefeld

alan11 - 29 lipca 2017, 23:02:30 - *.sokola.pl
mecze Gornika naprawde sie przyjemnie oglada, duzo walki emocji i przede wszystkim bramek, no i frekwencja, po 3 kolejkach tylko w Zabrzu 2 krotnie ponad 20 tys kibicow

TomiL - 29 lipca 2017, 23:06:46 - *.14.ktmtelekom.pl
Brawo Górnik! Pozdro z Gdyni;)

janush - 29 lipca 2017, 23:12:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ej redakcjo, wiecie, że jesteście jedynymi, którzy twierdzą, że drugi gol dla Górnika to samobój?

Lahm - 29 lipca 2017, 23:20:39 - *.actus-info.pl
Nie kompromitujcie sie z tym samobojem

Przemek - 29 lipca 2017, 23:34:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
Angulo klasa. technika strzału rewelacyjna. Jak działa skauting polskich pucharowiczów, że Angulo jeszcze w Górniku, a oni sprowadzają jakieś ogórki z zagranicy.

Kibic - 29 lipca 2017, 23:37:45 - *.146.105.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Górnik pozdrowienia z Białegostoku młody tak trzymaj dobry wybór do rozwoju powodzenia Damian

wisnia - 29 lipca 2017, 23:44:12 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
90minut. Angulo ma zaliczone trzy bramki. Co to za kradzież????

Warszawiak - 29 lipca 2017, 23:45:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na oficjalnej stronie Ekstraklasy Angulo strzelił trzy bramki, tutaj dwie 90minut.pl, błagam, nie róbcie cyrków z "Waszą prawdą". Nawet jeśli mielibyście rację co do zasady to przyznać musicie, że Ekstraklasa to nie Wasze rozgrywki i nie Wy jesteście od podejmowania takich decyzji. I póki Ekstraklasa uznaje to za bramkę Angulo, póty należałoby tak to zapisywać.

Normalny - 29 lipca 2017, 23:46:46 - *.dynamic.chello.pl
Do kibiców Wisły i Ruchu ..... rozumiem że macie inną orientację seksualną ale powiedzcie co wam zrobiły bezbronne fotoreporterki żeby w nich racami rzucać ??

leego - 29 lipca 2017, 23:56:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do: Damian Kądzior. Negocjacje dlugo trwaly- troche pokory

rebel - 29 lipca 2017, 23:56:56 - *.centertel.pl
90minut jako jedyne w Polsce liczy rykoszety jako samobóje.

BartX - 29 lipca 2017, 23:57:09 - *.icpnet.pl
Jak najbardziej hat trick Angulo. Liczenie bramek samobójczych niszczy radość tego sportu, wiec nie psujcie tego sportu jakimś wymyślaniem po swojemu

Azory CTSK - 30 lipca 2017, 0:07:13 - *.239.199.45.kompex.pl
Kielce FC Wisła Kraków!

\G/ - 30 lipca 2017, 0:13:40 - *.146.33.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Serce sie raduje Górnik Zabrze wygrał mecz a ja za to się napije bo drużyną moją jest!!

Yogi - 30 lipca 2017, 0:23:06 - *.static.ip.netia.com.pl
90minut to nie wy jestescie wyrocznia komu trzeba zapisać bramkę. Tylko zobaczyłem bramke i wiedzialem ze wy ja zapiszecie jako samobój. Mimo ze ekstraklasa uznała bramke Angulo. I znowu będą rozbieżności bo wy chcecie być najmądrzejsi. Ogranijcie sie w końcu znawcy.

hubi - 30 lipca 2017, 0:26:05 - *.metro-networks.pl
jestech ciekawy kiedy Szpakovski ciulLegijny zacznie szanować Górny Śląsk dziynki kierymu mo co żreć ...

hubi - 30 lipca 2017, 0:27:57 - *.metro-networks.pl
piyknie Żaby Tyski to godo

MichałKSG - 30 lipca 2017, 0:38:39 - *.adsl.inetia.pl
Bez napinki panowie szlachta ale Górnik na trybunach wymiato!!!!

FC.Knurów - 30 lipca 2017, 1:05:15 - *.centertel.pl
Arkowiec gratulujeGórnikowi pokonania Wisły i życzy kolejnego zwycięstwa za tydzień w Gdańsku. Górnik Zabrze & Arka Gdynia - dawnych wspomnień czar. Chciałbym doczekać czasów żeby Górnicy z Zabrza ponownie byli naszymi braćmi po szału. Dla wszystkich normalnych fanów obu drużyn ślę z Knurowa sportowe pozdrowienia.

Bartt - 30 lipca 2017, 3:09:56 - *.emiter.com
29 lipca 2017, 22:22:22, ten news chyba przejdzie do historii.

needle - 30 lipca 2017, 4:11:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na ten moment mecz na szczycie ale patrząc perspektywicznie trudno dopatrzeć się w tej parze kandydata do rozgrywek w europejskich pucharach.
Pozytywnie wypowiem się o GZ; klub, raczej niespodziewanie, wrócił do ekstraklasy, wypełnia się spory stadion i pomimo zadłużenia i UWAGA! ubytków w składzie widać, że chce im się grać. Wzmocnienia będą potrzebne: tacy gracze jak Ambrosiewicz, Loska czy Żurkowski nie mogą stanowić o obliczu drużyny, która miałaby walczyć już nawet nie o LE ale o górną "8" w lidze. Gdybym się mylił to trzeba by porzucić transfery a przecież niemal nikt na świecie tego nie robi; o ile pamiętam ATHLETIC Bilbao trzyma się piłkarzy wyłącznie z regionu.
GÓRNIK ma tradycje, stadion, kibiców i wyniki; naprawdę nie rozumiem jak mogło się zdarzyć, że takie zadłużenie narosło. Gdyby udało się coś z tym zrobić to nie widzę przeszkód aby znów w czubie ligi się umiejscowił na dłużej
pozdro
IGła

kokokinel - 30 lipca 2017, 6:20:50 - *.centertel.pl
milicyjne przegrały i dobrze im tak

.....m - 30 lipca 2017, 6:28:36 - *.system-net.pl
Brawo Gornik. Brawo Frekweccja kolejny raz komplet. Po dwóch meczach Gornik zarabia z biletow milion złotych. Gornik wyczyscil kadre i teraz piłkarze Gornika zarabiają średnio 20 tys miesięcznie. Jest szansa ze wyjdziemy na prosta.

Kaszub - 30 lipca 2017, 6:51:00 - *.centertel.pl
Angulo to rewelacyjny piłkarz. Przydałby się Legii.

KR1973Koro - 30 lipca 2017, 6:57:18 - *.centertel.pl
Nie przepadam za Górnikiem ale szacun dla nich za oklepanie słoików a tym bardziej za oklepanie gts-u

PiastówRTS - 30 lipca 2017, 7:05:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rzutem na taśmę weszli i już chcą ligę wygrać trochę pokory.

Jan - 30 lipca 2017, 7:10:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gratulacje i pozdrowienia dla Górnika z Plocka.

kibic - 30 lipca 2017, 8:03:47 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
W Legii takich nie ma jak Angulo bo ich na to nie stać

grs - 30 lipca 2017, 8:48:44 - *.10.89.113
Panowie Redaktorzy, nawet Ekstraklasa oficjalnie wpisała trzecią bramkę na konto Angulo... chcecie tworzyć "wielkie archiwum polskiego futbolu", a nie zamieszczacie rzetelnych informacji, kreujecie fakty na własną modłę.

hammerblow - 30 lipca 2017, 8:54:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje z Katowic

zzz - 30 lipca 2017, 9:44:43 - *.wad.pl
Na taki Górnik warto było czekać cały rok,mam nadzieję że Nawałka patrzy na tych młodych chłopaków,ręce składają się do oklasków z jaką ambicją biegają,walczą o każdą piłkę. Gornik to nie tylko Angulo,tam każdy zapieprza ile fabryka dała, bez tego tych bramek by nie było.Pokazali Wiśle że nie tędy droga i tyle.

Rydułtowy - 30 lipca 2017, 10:08:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
(22 708)kibiców! komplet! rozbudować czwartą trybunę!

STF&SRZ - 30 lipca 2017, 10:13:38 - *.146.1.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ile Resovii z Wisła?

mM - 30 lipca 2017, 10:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oddać gola Angulo!

Widzewiak - 30 lipca 2017, 10:33:33 - *.play-internet.pl
angulo strzelił 3! co to za własne ustalenia?!

georg 49 - 30 lipca 2017, 10:35:06 - *.146.060.pools.vodafone-ip.de
oczy mi sie szklom,moj ukochany stary Gornik odradza sie,moze jeszcze dozyje czasow gdy istnial w Europie-stary wierny kibic z Europy

lol - 30 lipca 2017, 10:42:46 - *.adsl.inetia.pl
a właśnie że Mogiel ma racje swojak to swojak !

mM - 30 lipca 2017, 11:31:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O golu samobójczym mówimy jeżeli zawodnik drużyny broniącej jest zwrócony do bramki i wykona - przepraszam za wyrażenie - ruch w kierunku własnej bramki lub jeżeli nie jest zwrócony w stronę bramki, a wykona ruch w jej kierunku zmieniając kierunek lotu piłki.

T - 30 lipca 2017, 11:38:27 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Sześciu Hiszpanów na boisku

Warszawiak - 30 lipca 2017, 11:56:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale tu nie chodzi o to,czy to w rzeczywistości był samobój, czy nie. Tu chodzi o to, że skoro Ekstraklasa uznaje to za gol Angulo, to takie 90minut powinno przyjąć to do wiadomości, a nie tworzyć własne statystyki oparte na własnym widzimisię, nawet jeśli byłoby ono bliższe prawdy. Ekstraklasa nie jest organizowana przez 90minut.

Judasz - 30 lipca 2017, 12:02:40 - *.static.ip.netia.com.pl
Przez takie cyrki jak bramka ukradziona Angulo objawia się rozdęte ego 90minut. Nikogo nie obchodzi co wy myślicie, Ekstraklasa uznała (słusznie) gola Hiszpanowi i tyle, nie wy organizujecie te rozgrywki, sorry.

Golf - 30 lipca 2017, 12:16:41 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście, że samobój.

Hananek - 30 lipca 2017, 12:23:50 - *.play-internet.pl
miało byc biletów 1102 poprosili dostali +200
w nagrodę pojawiło się kilka chorzowskich co twierdzili ze na nasz plac gry niy wlejzom!
Co te race na murawie pytam grzecznie robiły?

13sektor - 30 lipca 2017, 12:32:51 - *.proxnet.pl
Pojedynek Górnika z Wisłą to niewątpliwie mecz kolejki i na takie miano zasługuje. Obie drużyny stworzyły świetne widowisko.
Brawa dla piłkarzy Górnika za ambitną walkę i odniesienie ważnego zwycięstwa. Brawa dla zabrzańskiej publiczności za wypełnienie stadionu po brzegi po raz drugi z rzędu. Oby więcej takich meczy w naszej ekstraklasie.

egze - 30 lipca 2017, 12:50:43 - *.55.64.170
Dwie sprawy:
1. Gol jako taki powinien zostać przez sędziego uznany jako samobójczy, ponieważ piłka uderzona przez Angulo została skierowana wzdłuż bramki a nie w jej światło. Gdyby nie obcierka od zawodnika Wisły, gola by nie było.
2. Jeżeli sędzia uznał i w protokole sędziowskim zapisał, że strzelcem gola jest Angulo, to strzelcem gola jest... Angulo. I tutaj portal 90minut.pl nie ma nic do gadania. W innym przypadku należałoby po błędnych interpretacjach sędziego zmieniać wyniki spotkań, czy chociażby nie zapisywać gola Rafałowi Siemaszko, który w spotkaniu z Zagłębiu bramkę zdobył ręką.
Reasumując. Gol powinien zostać uznany jako samobójczy, ale ponieważ tak się nie stało (błą arbitra) to strzelcem gola jest Angulo. A zapisywanie tego gola jako bramki samobójczej jest zwykłym przeinaczaniem faktów.

mM - 30 lipca 2017, 13:24:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia w protokole wpisał 3xAngulo

szybki1906 - 30 lipca 2017, 13:43:50 - *.opera-mini.net (*.254.189.190)
Jeśli Angulo dalej tak będzie grać to na wiosne będzie w (L).

mM - 30 lipca 2017, 13:48:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Angulo w przerwie letniej odrzucił ofertę z Chin

kibic - 30 lipca 2017, 14:25:28 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Widziałem ten mecz i Angulo strzelił 2 bramki 3 to był rykoszet żeby się nie odbiła to by nie wpadła strzał nie był w światło braomki a ten Angulo to dobry na naszą ligę tylko chociaż Legię nawet na takiego nie stać

KSG - 30 lipca 2017, 14:30:03 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Angulo jest za dobry żeby trafić do słoików.

komando - 30 lipca 2017, 14:57:29 - *.dynamic.chello.pl
Na wiosnę Angulo w Legii.

^^^ - 30 lipca 2017, 15:16:27 - *.bielskobiala.vectranet.pl
pięknie !! brawo Górnicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze cieszą ! jak nic !!!!!!! wygrane z Legią ,Wisłą K. I Ruchem !!!!!!!!!!!!!!!

Jupi - 30 lipca 2017, 16:36:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Jaro gimbusie piszesz mistrzem 1 ligi? Byli w tamtym sezonie.Teraz KSG gra w ekstraklasie.

kucik - 30 lipca 2017, 16:54:34 - *.dab.02.net (*.145.63.244)
wie ktos moze czy w tym sezonie dalej sa dzielone punkty?

KSG - 30 lipca 2017, 21:36:50 - *.dynamic.chello.pl
Do kibiców Legii pragnę przypomnieć że 2 sezony temu po przegranym meczu z Lechem Poznań przez KSG (Legia nas obwiniła wtedy za stratę mistrzostwa...), Wasi prezesi zapowiedzieli że nigdy nie kupią już żadnego grajka od nas. Także jak Angulo gdzieś przejdzie to na pewno nie do Legii.

Janek - 31 lipca 2017, 11:24:25 - *.45.akron.net.pl
Poprawcie - już oficjalnie 3 Angulo
1923607617769473

Rebel - 31 lipca 2017, 13:12:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kiedy oddacie gola Angulo?

Dr House - 31 lipca 2017, 14:57:44 - *.zen.net.uk
Angulo w zeszlym sezonie krol strzelcow I ligi 17goli, teraz chyba nabije ponad 20

3 gole ang - 31 lipca 2017, 17:57:15 - *.146.168.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ile mamy czekac az nieomylni partacze wstawia 3 gole Angulo ...

13sektor - 31 lipca 2017, 18:55:46 - *.proxnet.pl
Lotto Ekstraklasa za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze potwierdziła, że wszystkie bramki zdobyte przez Górnika w meczu z Wisłą Kraków są autorstwa Igora Angulo.
z-meczu-z-wisla-zapisane-igorowi-angulo/

max29 - 31 lipca 2017, 18:59:19 - *.150.135.8
Tak jest, Marciniak wpisał w protokole bramkę Angulo. Powinien więc być zaliczony hat-trick.

Mike - 31 lipca 2017, 20:25:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
będą się przy tym upierać jak przy Stargardzie Szczecińskim

Jaro_KSG - 1 sierpnia 2017, 7:17:13 - *.range86-177.btcentralplus.com
Angulo powiedzial ze nie interesuja go inne klub i ze chce grac w Górniku jak najdluzej,bo to najlepszy polski klub!

SJZ - 1 sierpnia 2017, 7:35:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj jojoj a długi oddacie??
Kto nie oddaje ten się w piekle poniewiera.

SJZ - 1 sierpnia 2017, 8:07:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

nounejm - 7 sierpnia 2017, 5:13:25 - *.hsd1.il.comcast.net
Ile jeszcze czasu zajmie temu "szpecowi" od liczenia bramek sprostowanie,zgodne z zapisem pzpnowskim,ze Igor Angulo z Wisla stzrelil 3 gole i ma w sumie po 4 kolejkach goli 7 - siedem, miszczu!