II liga: Warta 3-1 Rozwój

29 lipca 2017, 17:00 - Poznań (Stadion KS Warta Poznań)
Warta Poznań 3-1 Rozwój Katowice
Przemysław Kita 14, 90, Tomasz Dejewski 32 - Kamil Bętkowski 53 (k)

Warta: 1. Adrian Lis - 15. Wiktor Patrzykąt, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz - 19. Krzysztof Biegański (68, 11. Krystian Sanocki), 10. Adrian Laskowski, 17. Artur Marciniak (76, 7. Michał Grobelny), 16. Hubert Antkowiak (90, 21. Adrian Chopcia), 20. Adrian Cierpka (80, 13. Adrian Szynka) - 18. Przemysław Kita.

Rozwój: 12. Bartosz Golik - 26. Przemysław Mońka, 3. Michał Czekaj, 13. Przemysław Gałecki (46, 6. Michał Szeliga), 18. Marcin Kowalski - 27. Daniel Paszek, 14. Bartosz Jaroszek (70, 20. Adam Żak), 8. Michał Płonka (80, 17. Olivier Lazar), 10. Kamil Bętkowski, 7. Kamil Łączek - 11. Bartosz Marchewka (83, 21. Sebastian Olszewski).

żółte kartki: Kieliba, Cierpka, Fiedosewicz - Kowalski.

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
widzów: 462.

źródło: własne / Nasz Głos Poznański

g - 29 lipca 2017, 19:05:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo ładnie, oby w tym sezonie Ogródek był twierdzą!

maxx49 - 29 lipca 2017, 19:06:03 - *.dynamic.chello.pl
Przemek Kita co za debiut Oby tak dalej !!! Pozdrawiają Pabianice i Włókniarz

ra - 29 lipca 2017, 19:07:07 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla zielonych z Łęcznej i Lublina

futbolista - 29 lipca 2017, 19:11:43 - *.boid.qwest.net
Grupa II z III ligi bryluje w II lidze i to az na trzech pierwszych miejscach !! teraz jeszcze czekamy na Gryfa zwyciestwo !

Kibic war - 29 lipca 2017, 19:43:53 - *.play-internet.pl
Ważna wygrana wszystkie nowe transfery dużo wniosły . Widać młody Cierpka bedzie robił mega robotę jak wejdzie na swój normalny poziom Kita dwie bramki super debiut antkowiak tez swoje strzeli hej warta !

arti - 29 lipca 2017, 20:39:27 - *.elwico.pl
brawo Warta Szombry wam kibicuja

facet - 29 lipca 2017, 20:45:21 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie wychowankowie Rozwoju? Gdzie ta młodzież?

facet - 29 lipca 2017, 20:49:07 - *.dynamic.chello.pl
Facet przeczytaj skład a potem pytaj 😂

bumar - 29 lipca 2017, 21:06:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz Rozwój też miał sytuacje i grożnie sie odgryzał Warcie .Brawo dla 6-7 kibiców za wspaniały doping dla Rozwoju.P. Kita super napastnik szuka piłki jest w polu karnym Brawo.

sto - 29 lipca 2017, 22:49:35 - *.eaw.com.pl
ZIELONI BRAWO, nasze estadio naszą twierdzą!

Kibic - 30 lipca 2017, 0:17:36 - *.play-internet.pl
Bardzo fajny mecz. Warta od początku do końca spotkania zdecydowanie lepsza. Bardzo ciekawe transfery młodych persoektywicznych piłkarzy. Super ruch z wykupieniem Dejewskiego z Lecha i powrót Lisa do bramki chociaż Laskowski też jest bardzo dobrym bramkarzem. Widać trochę braku zgrania ale z każdym meczem będzie lepiej. Ogólnie bardzo pozytywne ruchy w Warcie.

Zielony - 30 lipca 2017, 0:21:56 - *.play-internet.pl
Niby Ciarkowskiwgo nie ma, a gra jakoś lepiej wyglada. Było z niego dużo dymu ale ognia wogole. Młody Cierpka zamiótł go pod murawę.

Warta - 30 lipca 2017, 0:26:28 - *.play-internet.pl
Dejewski super piłkarz. Będzie z niego pożytek. Lechowi ściagają grajków chu... wie skąd, a dają odejść takiiemu chłopakowi.

luki - 30 lipca 2017, 1:08:32 - *.25.165.67.static.3s.pl
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie nas w Poznaniu. Szczególnie dla pana z biura Warty, który ponownie zaskoczył nas swoją decyzją odnośnie możliwości obejrzenia meczu. Pozdrawiamy kibiców Warty z jakimi mogliśmy się spotkać w czasie meczu jego przerwie a także po zakończeniu.
Serdecznie zapraszamy na rewanżowy mecz w Katowicach. Niektórzy z poznańskich kibiców już dziś zapewnili nas o chęci przyjazdu. Zapraszamy. A co do meczu : pierwsze 10 minut przewaga Rozwoju Później do końca 1 połowy duża przewaga Warty Po przerwie gra się wyrównała i efektem był wywalczony rzut karny Chwilę później 100 % procentowa szansa dla Rozwoju niestety nie wykorzystana przez Bartka Jakby wpadło to może udałoby się wywieźć remis Nie ma jednak co gdybać bo w sieci nie było Później odkrycie się i efekt 3 bramki dla Warty. Rozwój grał bardzo ambitnie tylko czy to nam wystarczy? Czas pokaże. Mam nadzieję, że w najbliższy piątek jak największa ilość kibiców drużyny z Brynowa wspomoże ją aktywnym dopingiem w meczu z Wisłą Puławy

mirek - 30 lipca 2017, 9:10:04 - *.dynamic.chello.pl
Przeczytałem skład Rozwoju. Średnia wieku składu wyjściowego to 24,6 lat w tym tylko 2 wychowanków Golik i Marchewka grający jako młodzieżowcy. Gdzie ta młodzież? Pozdrawiam

ligota - 30 lipca 2017, 9:23:32 - *.play-internet.pl
mirek a Olszewski i Lazar? Odpowiednio 15-latek i 16-latek. Gdzie tam młodzież? Hahahaha PS. Będzie dobrze! Wierzymy i już teraz wybieramy się na mecz Puławami 😊

luki - 30 lipca 2017, 9:52:17 - *.25.165.67.static.3s.pl
ligota miło, że wybieracie się na mecz z Puławami Mam także nadzieję, że także Wy weźmiecie udział aktywnie w dopingu tak jak wczoraj staraliśmy się to robić w Poznaniu

Bosman - 30 lipca 2017, 9:58:50 - *.146.163.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Mirka - Średnia wiekowa Rozwoju to 22,8 lat. B. Marchewka, O. Lazar i S. Olszewski to chłopcy z rocznika 2001 a bramkarz to 19-latek. To dość sporo młodzieży jak na jedną drużynę. Oni zaczynają dopiero grać w tej drużynie. Bartek do tej pory nigdy nie był tak długo na boisku, szkoda tej bramki ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. To są ambitni i zdolni chłopcy.

bolszewik - 30 lipca 2017, 10:16:33 - *.echostar.pl
Chyba wszystko o meczu napisał już luki. Gratulacje dla Warty. Życzę Wam miejsca w czołówce. Co do nas, to z nowych twarzy najlepiej zaprezentował się Monia, Bętka jak cię mogę, natomiast więcej oczekiwałem po Łączku. Ciekawym chłopakiem może być Szeliga, który ładnie wyprowadza piłkę. Miejmy nadzieję, że pierwsze koty za płoty i że będzie tylko lepiej. Ogółem drużyna zagrała bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem. No i najważniejsza rzecz: koniecznie Solin do bramki, i to od zaraz.

bumar - 30 lipca 2017, 12:27:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla mnie zawodnikiem meczu Kita i Fiedos Fiedosewicz bardzo aktywni wybiegani walczą o piłkę. Miło sie oglądało ten mecz !!! Mysle ze Warta powalczy o awans tym składem a Rozwój spoko miejsce od 5-10 dobra ślunska piłka i wspaniali Kibice Rozwoju z szalikami i głośnym dopingiem Brawo!!!

art - 30 lipca 2017, 12:52:51 - *.opera-mini.net (*.9.16.152)
Tylu Adrianów w składzie jeszcze nie widziałem.

333 - 30 lipca 2017, 17:04:42 - *.dynamic.chello.pl
Brawo WARTA . Pozdrowienia od kibiców KKS .... ale tego Kaliskiego KKS 1925 ,z Kalisza. W Paznaniu tylko Wilda i Warta.

mirek - 30 lipca 2017, 18:11:07 - *.dynamic.chello.pl
Panie Bosman . Czytamy ze zrozumienie! Wiem,że to jest problem w dzisiejszych czasach. Wyraźnie napisałem o składzie wyjściowym. To, że młodzi weszli w końcówce meczu to nie zmienia faktu, że skład podstawowy to starsi i doświadczeni zawodnicy. Żeby było jasne, do zawodników starszych nic nie mam, wręcz przeciwnie szanuję ich i bez nich żaden młodzian nie rozwijałby się prawidłowo. Tylko proszę nie wciskać kitu, że gracie młodzieżą i to swoją.

Bosman - 30 lipca 2017, 19:17:58 - *.146.160.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Mirek tak się składa, że umiem czytać ze zrozumieniem i chyba nie chodzi o to, żeby obrażać innych. Zastanawiam się z której gwiazdy Pan spadł. Czego Pan oczekiwał?, że w meczu ligowym seniorskim będą grali sami juniorzy? Który inny trener decyduje się wpuścić na boisko w ciągu całego meczu (na tym szczeblu rozgrywek) czterech młodzieżowców, z których trzech ma 16 lat.

Bosman - 30 lipca 2017, 19:22:32 - *.146.160.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Mirek i dla Pana wiadomości - to są wychowankowie Rozwoju. Cała czwórka!

mirek - 30 lipca 2017, 20:39:10 - *.dynamic.chello.pl
Panie Bosman, wiemy o tym. Tylko szkoda, że nie grają w podstawowym składzie. Takich co graja po 10, czy kilka minut to w każdym klubie jest kilku lub kilkunastu. To nie jest osiągnięcie. Jak w podstawowym składzie wyjdzie 5 i więcej wychowanków na trzecim poziomie rozgrywek piłkarskich(II-liga), to możecie mówić, że gracie swoimi. Zaczekamy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Fanatyk - 31 lipca 2017, 13:28:26 - *.107.142.69
Kto Lazar on jest wychowankiem Stadionu Chorzów sam menadżer Milika do jego ojca pojechał żeby chłopaka zwerbować do Rozwoju ,szkoda że poszedł w Stadionie gdyby został umiał by więcej.Ale gdzie Tabiś jak by grał pewnie też napisalibyście że wychowanek tak jak Kunka i inni ze Sprintu Katowice proszę wybaczyć ale taka jest prawda,Dla zainteresowanych zapraszam na portal łączy nas piłka tam wszystko pisze pozdrawiam