20 maja 2017, 15:21:48 - maciejko
Spadek drużyny Marcusa Piosska

SC Paderborn 07, w którym występuje Marcus Piossek, spadł z niemieckiej 3. Ligi. Po bezbramkowym remisie z VfL Osnabrück oraz wygranej rezerw Werderu z VfR Aalen 1921 1-0 (0-0) w meczach ostatniej, 38. kolejki drużyna Polaka zajęła 18. miejsce w tabeli i w przyszłym sezonie zagra w Regionallidze. Piossek rozegrał cały mecz.

20 maja 2017, 13:30 - Osnabrück (Stadion an der Bremer Brücke)
VfL Osnabrück 0-0 SC Paderborn 07

żółte kartki: Anthony Syhre, Kim Falkenberg, Ahmet Arslan - Koen van der Biezen, Marcus Piossek, Felix Herzenbruch, Ben Zolinski.

sędziował: Benedikt Kempkes (Południowy Zachód).
widzów: 9971.

Do 66. minuty w drużynie gości grał były gracz Cracovii Koen van der Biezen - na boisku zmienił go Zlatko Dedič. 27-letni Piossek zagrał w tym sezonie w 30 meczach ligowych, w których strzelił trzy gole.

Paderborn zakończył sezon z dorobkiem 44 punktów i stratą punktu do rezerw Werderu.

Yyy - 20 maja 2017, 15:24:11 - *.range86-151.btcentralplus.com
Jeszcze 2 lata temu grali w Bundeslidze. Niezły upadek. Trzeci sezon z rzędu spadają z ligi, mają rozmach.

andrzej - 20 maja 2017, 15:28:16 - *.serv-net.pl
Dokładnie trzeci spadek z rzędu.. trzeci raz z rzędu 18 msc.

arek - 20 maja 2017, 17:37:44 - *.dynamic.chello.pl
Może, jak już Piossek (Niemiec?) będzie grał w IV lidze, to przestaniecie o nim pisać.

futbolista - 20 maja 2017, 18:16:07 - *.boid.qwest.net
to taki niemiecki Belchatow !

Nie wiem - 20 maja 2017, 21:01:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy on ma coś wspólnego z Polską? Pytam poważnie bo szukam informacji, a to co udało mi się znaleźć to, że urodził się w Niemczech, ma Niemieckie imię i nazwisko, zawsze grał w Niemieckich klubach i nigdy nie był w Polsce. Jaki jest fenomen tego gościa, że pisze o nim ten portal?

Armin - 21 maja 2017, 0:30:37 - *.6.255.100
Piossek nie bedzie gral w czwartej lidze, bo jest na to za dobry. A pisza o nim tak samo jak pisza o Podolskim i Klose.

Nie wiem - 23 maja 2017, 3:28:33 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Podolski urodził się w Gliwicach a Klose w Opolu więc są Polakami a ten Piossek nie ma nic wspólnego z Polską. Urodził się w Niemczech, mieszka w Niemczech, gra w Niemczech i nigdy nie był w Polsce.

Oks Odra - 23 maja 2017, 19:35:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Skoro się nie interesujecie piłką to po co swoim idiotyzmem się chwalicie???Podolski i Klose grali dla Niemiec,On grał w juniorskich reprezentacjach Polski.Od dlatego o nim piszą