8 maja 2017, 23:10:17 - euzi
Gol Roberta Menzela

Robert Menzel strzelił gola dla ÍA Akranes, a jego drużyna przegrała u siebie 2-4 (1-2) w meczu 2. kolejki islandzkiej ekstraklasy z Valurem Reykjavík. Dla Polaka to pierwszy gol w nowym klubie.

8 maja 2017, 21:15 - Akranes (Norðurálsvöllurinn)
ÍA (Akranes) 2-4 Valur (Reykjavík)
Þórður Þorsteinn Þórðarson 39, Robert Menzel 76 - Sigurður Egill Lárusson 21 (k), Guðjón Pétur Lýðsson 34, Haukur Páll Sigurðsson 58, Nikolaj Hansen 90

żółte kartki: Ingvar Þór Kale, Patryk Stefański, Tryggvi Hrafn Haraldsson, Hafþór Pétursson - Orri Sigurður Ómarsson, Nikolaj Hansen.

sędziował: Þorvaldur Árnason.

Menzel rozegrał całe spotkanie, a w ÍA przez całą pierwszą połowę grali też Patryk Stefański oraz były pomocnik Arki Gdynia Rashid Yussuff. W przerwie zastąpili ich Steinar Þorsteinsson i Garðar Bergmann Gunnlaugsson.

ÍA zajmuje 12. miejsce w tabeli bez ani jednego zdobytego punktu.

Rodacy - 8 maja 2017, 23:49:22 - *.166.137.16