3 maja 2017, 17:47:37 - maciejko
Drużyna Arkadiusza Piecha w finale Pucharu Cypru

Apóllon FC, w którym występuje Arkadiusz Piech, awansował do finału Pucharu Cypru. W rewanżowym meczu półfinałowym drużyna Polaka przegrała z AS Anórthossis Ammochóstou 0-1 (0-1). W pierwszym meczu Apóllon wygrał 6-0 i to on zagra 24 maja w finale ze zwycięzcą dwumeczu APÓEL - Dóxa Katokopiás (w pierwszym meczu 2-0).

3 maja 2017, 16:00 - Larnaka (Stádio Antónis Papadópoulos)
AS Anórthossis Ammochóstou 1-0 Apóllon FC
Filipe Oliveira 34

żółte kartki: Nikola Mitrović, Airam Cabrera - Semedo.

sędziował: Níkos Neokléous.

Piech spędził cały mecz na ławce rezerwowych. W drużynie gospodarzy w 69. minucie za Filipe Oliveirę na boisko wszedł były zawodnik Korony Kielce Airam Cabrera, a w zespole gości Tiago Gomes (dawniej Zagłębie Lubin) znalazł się poza kadrą meczową.

ree - 3 maja 2017, 18:02:46 - *.elwico.pl
Może już czas powrócić do Polski? np taka Pogoń szuka napastnika.

Sadi - 3 maja 2017, 18:58:07 - *.play-internet.pl
Marnuje się tam chłopak.
youtube.com/watch?v=2kRvK9qCXis

LEON - 3 maja 2017, 23:43:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje i Powodzenia w finale

Bromberg - 4 maja 2017, 8:37:16 - *.146.6.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Maciejko troche wiecej dokładności w DOXA grał cały mecz w pomocy byly zawodnik Zawiszy Herold Goulon.

Bromberg - 4 maja 2017, 8:43:26 - *.146.6.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Maciejko i bez urazy ten Tiago Gomez to nie ten co grał w Zagłębiu ten gra w APOLLONIE

Bromberg - 4 maja 2017, 8:44:50 - *.146.6.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl