4 marca 2017, 20:30 - Gliwice (Stadion Miejski)

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 22. Tomasz Mokwa, 88. Uroš Korun, 5. Marcin Pietrowski, 91. Hebert, 2. Patrik Mráz - 15. Michał Masłowski (55, 45. Lukáš Čmelík), 9. Radosław Murawski (76, 12. Saša Živec), 23. Stojan Vranješ (75, 25. Aleksandar Sedlar), 21. Gerard Badía - 27. Michal Papadopulos.

Wisła: 24. Łukasz Załuska - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (65, 93. Hugo Vidémont), 29. Krzysztof Mączyński, 7. Pol Llonch, 21. Petar Brlek, 88. Patryk Małecki (80, 20. Mateusz Zachara) - 23. Paweł Brożek (65, 14. Zdeněk Ondrášek).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 5447.

siwewlosy - 4 marca 2017, 22:21:19 - *.dynamic.chello.pl
Zaczęło się ciekawie. Już po 8 minutach gry Głowacki musiał zmienić koszulkę, która nie wytrzymała naporu atletycznej muskulatury. Następnie piłkarze chyba przypomnieli sobie, iż dziś mamy dzień remisów i widowisko siadło. Wisła raz po raz próbowała ugryźć Piasta, jednak nie były to kąsania smoka. Po drugiej stronie "Stojak" Vranjes hamował dynamikę większości akcji, przez co Masłowski nie miał szansy ku temu, by grać jak po maśle. O remisowym dniu zapomniał chyba jednak Korun, który ewidentnie był pod wrażeniem liczby nowych kibiców na stadionie w Gliwicach, bo tak zapatrzył się na telebim, że pozwolił Ondraszkowi wpakować bramę. Piast jednak wyrównał, co podziałało jak płachta na Koruna, który czym prędzej starał się doprowadzić do kolejnego gola dla gości. Wisła przycisnęła w końcówce, czym sprawiła, że widmo spadku w Gliwicach coraz większe.

eustahy66 - 4 marca 2017, 22:22:19 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
To już jest przegięcie. Piast już któryś raz w sezonie traci decydującą bramke w doliczonym czasie a zarazm traci punkty. I znowu z Wisłą

Przemek - 4 marca 2017, 22:24:14 - *.adsl.inetia.pl
Patrząc na wyniki dzisiejszych meczów, remis wydawał się pewniakiem. Dziadek nawet zażartował, że pewno jego dawny znajomy - Pan Mietek - jeździ dziś po meczach, bo ile razy wspólnie byli na meczu, to padały same remisy. Piast poczuł zapach strefy spadkowej i sięgnął po Wdowca, który nie tak dawno postawił na nogi Wisłę. Trener Wdowczyk nie raz potrafił czynić cuda prawie jak Franek Smuda. Tak więc chyba będzie trzeba poczekać do podziału punktów i potem okaże się, czy w grupie spadkowej czekac będzie Piasta reklamowana "ubojnia drobiu". Remisu jednak nie było i może to i dobrze...

retro - 4 marca 2017, 22:25:42 - *.107.34.104
Mecz dosyć kiepski, dziwna taktyka Wisły grania długą piłką, Piast nawet dobrze się zaprezentował, ale Wisła jednak całościowo była lepszym i skuteczniejszym zespołem. Wdowczyk coś czuję, że wyprowadzi drużynę z Gliwic na prostą.

ABGCalgary - 4 marca 2017, 22:26:05 - *.abhsia.telus.net
Sialasialala TYLKO WISLA JEST PIEKNIE Ide walnac pare browarkow z tej okazji

lopez - 4 marca 2017, 22:28:18 - *.dynamic.chello.pl
Syndrom Mojty działa

eustahy66 - 4 marca 2017, 22:28:28 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Ciekawostka na dobranoc
Piast w ostatnich 5 minutach meczu w tym sezonie stracił 12 bramek co kosztowało utratę aż 10 pkt !!

bee - 4 marca 2017, 22:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem niezły ten Voldemort ;) Dziwne, że nie gra od pierwszych minut!

śmiech na - 4 marca 2017, 22:41:50 - *.play-internet.pl
5500 widzów na meczu ekstraklasy w sobotni wieczór hahaha
Aż strach pomyśleć ilu by ich było gdyby nie rozdawali karnetów po firmach gliwickiej strefy ekonomicznej ( a ludzie ida na mecz pojeść za free w loży VIP)

Lechista - 4 marca 2017, 22:42:32 - *.opera-mini.net (*.0.47.53)
z krakowskich klubów szanuje jedynie Hutnika za WIERNOŚĆ !

Kieksiki 1 - 4 marca 2017, 22:51:25 - *.jeleniagora.vectranet.pl
Dajcie spokuj Mojcie tylko wescie sie za gre.Nie bylo Mojty tez przegrywaliscie.A moze jak dostanie szanse gry to wam udowodni ze umie strzrlac bramki tak jak w Bielsku Bialej.Zejdzcie z tego chlopaka i pozwulcie mu spokojnie trenowac.

Miron64 - 4 marca 2017, 22:51:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto spadnie w tym roku z ekstraklasy? Gdzie gra teraz Adam Mójta?

Michał68 - 4 marca 2017, 22:58:11 - *.oldnet.pl
w Krakowie tylko Garbarnia

Cezar - 4 marca 2017, 23:01:58 - *.dynamic.chello.pl
Wisła to jest potęga Wisła najlepsza jest !!!!!!!!!

Kieksiki 1 - 4 marca 2017, 23:02:55 - *.jeleniagora.vectranet.pl
Miron nie wiesz nawet gdzie gra Mojta a zyczysz spadku.zycze tobie abys ty spadl nizej niz sie znajdujesz.Nie zycz komus co Tobie nie mile.Powodzenia zeby to zyczenie obrucilo sie przeciw.Tobie

stasiu - 5 marca 2017, 0:13:38 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie , Wdowczyk miał chłopakow tylko na jednym treningu , jestem zdania że utrzyma nas w EK i nowy sezon będzie nasz HEJ PIAST

BarPulpet - 5 marca 2017, 1:00:19 - *.centertel.pl
Kolejny bardzo udany weekend. Szalona radość w 92 minucie i ten fakt że na ekstraklasie pojawia się 5447 widzów gdy w tym samym czasie mecz I ligi przyciąga na trybuny 17 777 fanów... Strefa spadkowa nie ulega zmianie

noga - 5 marca 2017, 1:49:06 - *.play-internet.pl
asprant noga

Bolek - 5 marca 2017, 7:34:54 - *.dip0.t-ipconnect.de
LOpez dobrze prawi polać mu Mojta to przepustka do spadku haahaha

LoloPindol - 5 marca 2017, 7:52:55 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Widzę że w składzie Wisły wciąż brakuje Evera Valenci, który będzie dla niej solidnym wzmocnieniem. Czy ktoś ma informację kiedy Kolumbijczyk zadebiutuje w krakowskim zespole? Domyślam się że wszelkie dokumenty są już załatwione?

wikol - 5 marca 2017, 8:04:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No cóż - jak Piast wygra wszystko do końca - to będzie mieć mniej wygranych niż porażek. Oczywiście z takim "dorobkiem" mozna awansować do ósemki, ale trudno wygrać 6 spotkań pod rząd.

kpr - 5 marca 2017, 8:19:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła najwyraźniej wróciła do swojej gry jaka pamiętamy z przed kilkunastu kilku lat. Piast będzie walczyć o utrzymanie i nie będzie to łatwe zadanie.

Lech - 5 marca 2017, 8:24:14 - *.dynamic.chello.pl
Na ekstraklasie pojawia się 5447 widzów gdy w tym samym czasie mecz I ligi przyciąga na trybuny 17 777 fanów.
Aż strach pomyśleć ilu by ich było gdyby nie rozdawali karnetów po firmach gliwickiej strefy ekonomicznej ( a ludzie idą na mecz pojeść za free w loży VIP)
Spada Piast i Ruch wchodzą Górnik i Gieksa.

Janio - 5 marca 2017, 9:16:32 - *.play-internet.pl
Jeszcze jest za wcześnie na to,aby jednoznacznie twierdzić kto spadnie.Dolna osemka jest bardzo wyrównana i o tym kto spadnie zadecyduja ostatnie mecze rundy finalowej .Kazdy z miejsca 9-16 będzie mega spięty.Oby mój Ślązaczek nie poleciał,bo na pierwsza ósemkę raczej nie liczę....chyba,ze dziś ogramy Jagę i piątek Piastunki.Hej Slask

Tom@ - 5 marca 2017, 9:40:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktos co z tymi dwoma Kolumbijczykami którzy mieli przyjść do Wisły ??

c - 5 marca 2017, 9:56:09 - *.146.139.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Krakowie tylko Clepardia.

do Lech - 5 marca 2017, 10:16:13 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
z Ciebie taki kibic Lecha jak z świni koń wyścigowy. Interesuj się pierwszą ligą póki co żabolu.
CO do meczu to jak sobie pomyślę ile bramek zostało straconych przez Piasta w doliczonym czasie to mnie krew zalewa. Panie trenerze trzeba chyba nad tym popracować z piłkarzami.

SPQR - 5 marca 2017, 10:23:39 - *.dynamic.chello.pl
Smutne, dopiero pierwszy nie wypaczony wynik w całej kolejce. Ciekawe co dziś arcymistrz Marciniak będzie wyczyniał.

JohnyKSG - 5 marca 2017, 10:35:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak kurczaki? Lyso? Kto jeszcze chodzi do Kurnika?
Pożałowania godna frekewencja,dzieci i dziadki,wyniki super,teraz wyjazd i pewne lanie! Tak dalej.Tak trzymac,jakos malutko tu was...ko,ko,ko

ja - 5 marca 2017, 10:40:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dariusz W. - tak trzymać. Brawo "działacze" Piasta z malowanym prezesem na czele. Brawo pan prezydent Frankiewicz. Dyletantów i oszustów banda !!!

Polska - 5 marca 2017, 10:46:40 - *.play-internet.pl
Ważne ! :
W tym meczu pojawiło się 28 zawodników na boisku . Wraz z pierwszymi trenerami udział wzięło 30 ludzi. Połowa z nich czyli 15 (SŁOWNIE PIĘTNASTU!) TO OBCOKRAJOWCY.