Odra: 1. Tobiasz Weinzettel - 7. Robert Trznadel (62, 9. Mateusz Gancarczyk), 2. Szymon Przystalski, 24. Mateusz Bodzioch, 18. Łukasz Winiarczyk - 22. Bartosz Sobczyński (46, 99. Marek Gancarczyk), 6. Tomasz Wepa, 23. Mateusz Peroński, 21. Marcin Niemczyk (86, 14. Marcin Stasiowski), 8. Rafał Brusiło - 17. Przemysław Brychlik (62, 16. Dawid Wolny).

Raków: 1. Tomasz Loska - 17. Przemysław Oziębała, 26. Łukasz Góra, 2. Tomáš Petrášek, 4. Adam Mesjasz, 13. Piotr Malinowski - 6. Filip Kowalczyk (72, 25. Łukasz Siedlik), 7. Rafał Figiel, 18. Lukáš Ďuriška, 8. Peter Mazan (85, 23. Patryk Szymański) - 10. Adam Czerkas (77, 9. Tomasz Płonka).

żółte kartki: Wepa, Bodzioch - Ďuriška, Mazan, Siedlik.
czerwona kartka: Tomasz Wepa (90. minuta, Odra, za drugą żółtą).

hy - 5 listopada 2016, 15:00:08 - *.dynamic.chello.pl
Ile gości?

hunter - 5 listopada 2016, 15:02:49 - *.dynamic.mm.pl
Ponad 400

Opln - 5 listopada 2016, 15:13:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry mecz obu drużyn kibicowski i piłkarsko, remis zasłużony chociaż podobno gol na 1:1 ze spalonego

eme - 5 listopada 2016, 15:17:15 - *.101.128.45
A gol na 1:0 podobno też ze spalonego boczny sędzia nie doleciał
Gratki za walkę szkoda nie wykorzystanych 3 setek w pierwszej połowie ;)
I dalej jesteśmy jako jedyni niepokonani ;)
Ave Raków

Lch - 5 listopada 2016, 15:20:05 - *.dynamic.chello.pl
Oglądam powtórki i chyba faktycznie gol dla nas ze spalonego, co nie zmienia faktu, że remis sprawiedliwy. W 1 połowie duża przewaga Rakowa, spokojnie mogliśmy strzelić minimum 2 bramki. Druga połowa ze wskazaniem na Odrę, ale nie była to aż tak wyraźna przewaga, jak Rakowa w pierwszych 45 minutach. Brakuje nam dobrego napastnika, Czerkas niestety strasznie drewniany. Obyśmy w przyszłym roku spotkali się w 1 lidze.

kris71 - 5 listopada 2016, 15:27:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cały mecz znaczna przewaga Rakowa.Szkoda, że tylko remis, bo 3 punkty powinny być w Czewie. Teraz trzeba wygrać ze Stalowką i wracamy na fotel lidera. Na pewno Opole nie zasługuje na awans. Jest kilka lepszych drużyn w 2 lidze.

adam - 5 listopada 2016, 15:32:44 - *.dynamic.chello.pl
Gol dla Rakowa spalony jak nic, mecz wyrownany, pierwsa połowa dla Rakowa, druga dla Odry. DObra frekwencja.

aaaa - 5 listopada 2016, 15:35:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ma ktoś skrót do bramek ?

airforce1 - 5 listopada 2016, 15:35:36 - *.finemedia.pl
@kris71
Nie przesadzaj, możemy się z Odrą nie darzyć przyjaźnią, ale Odra dała dzisiaj radę. Mają wysoką i dobrze zorganizowaną obronę, co w tej lidze daje im już znaczną przewagę. Może w ofensywie Odra dzisiaj rozczarowała, ale z drugiej strony to my zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze taktycznie w defensywie, na dużej skuteczności odbiorów i koncentracji praktycznie przez cały mecz.

u44 - 5 listopada 2016, 15:39:49 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Wynik taki, jakiego się spodziewałem.

greg - 5 listopada 2016, 15:41:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gdzie się dwóch bije to trzeci korzysta !!! puk puk Radomiak coraz bliżej .Było 9 pkt teraz ile, kto podpowie? pytanie za 3 pkt. ole.

xxxd - 5 listopada 2016, 15:42:18 - *.43.137.227.ipv4.supernova.orange.pl
@kris71
Twoim zdaniem nie zasługuje bo beniaminek?

Oks - 5 listopada 2016, 15:58:48 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa Raków lepszy, w drugiej to Odra dominowała. Mecz to były takie trochę szachy, ale remis sprawiedliwy z przebiegu meczu, chociaż szkoda ze sędzia uznał czestochowanom bramkę ze spalonego. Tak czy inaczej, Odra i tak idzie po awans.

pertac - 5 listopada 2016, 16:00:49 - *.centertel.pl
wiela medalionów w łopolu?

de - 5 listopada 2016, 16:01:04 - *.play-internet.pl
Do analfabetów wpisujących komentarze. Nazwy klubów należy pisać wielką literą. Tak więc Raków.

keepo - 5 listopada 2016, 16:01:40 - *.arbelon.com.pl
@Oks
Nie jestem pewien czy ubogie słownictwo, głupota czy 2 w 1, jeśli to była dla Ciebie dominacja to gratuluje, wygrałeś nagrodę klauna roku

xyzzz - 5 listopada 2016, 16:04:05 - *.airmax.pl
Jrjtk

Znafca - 5 listopada 2016, 16:26:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja się zapytam tylko czy Opole jest takim pacholkiem bytomia chojrakow co jeżdżą w 40stu, ze przez pierwsze 12 min każali bluzgac Raków tak jak oni tydzien temu oj bola Was dupki ze Rakow jest od Was lepszy i dobrze ma bolec ☺ zamiast śpiewać swoim grajka Co chcieliście tym pokazać ? Transmisja można powiedzieć ogólnopolska bo każdy ma dostep on line i tylko słuchać Raków ku... jest żałosne...

Mr. P - 5 listopada 2016, 16:35:24 - *.dynamic.chello.pl
@kris71 Ty to chyba inny mecz oglądałeś.
@Znafca Taki z Ciebie znaFca, a nie wiesz, że to Raków zaczął bluzgać jeszcze przed meczem?
Brawo dla Odry za walkę - lider jest nasz!!!

kris71 - 5 listopada 2016, 16:49:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gol ze spalonego ? tak, ale dla Odry.Zobaczcie sobie powtórki, potem komentujcie ! co najmniej metrowy spalony !!! Powinny być 3 pkt dla Czwy !

kris71 - 5 listopada 2016, 16:58:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i co ? po obejrzeniu na spokojnie powtórek nie ma już komentarzy ? Okradli Raków z 3 punktów. Odra strasznie toporny futbol. Co najmniej 3-4 kapele grają lepszą piłkę w 2 lidze ! Widzę, że punkty dzięki sędziom macie w tej lidze. No i zanim ktoś zacznie to negowaćodsyłam do skrótów na necie !!!Po obejrzeniu wypowiadajcie się kto gola strzelił ze spalonego.

Znafca - 5 listopada 2016, 16:59:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kris71 nie karm trola niech mają lidera w tabeli... do środy☺ pokazali dzisiaj w meczu na szczycie ze nic poza bluzganiem gdzie klatka gości była pusta nie potrafią... zobaczymy na wiosnę czy pojawia się w takiej samej liczbie na naszym skansenie co prawda ich też Santiago bernabeu nie jest ☺

Mr. P - 5 listopada 2016, 17:00:13 - *.dynamic.chello.pl
@kris71 Twoje pojęcie o piłce jest na żałosnym poziomie. Przy golu na Odry nie było spalonego - jeden z z obrońców Rakowa wyraźnie został z tyłu (linia pola karnego). A co do gola Rakowa to chyba to wystarcza - https://gyazo.com/8c1d328b0fa13c608cc88bc493dacde3

Jol - 5 listopada 2016, 17:29:59 - *.dynamic.chello.pl
Greg tak się nie podniecaj, nie wiem czy wiesz ale awans maja trzy pierwsze drużyny

Cyan - 5 listopada 2016, 17:30:04 - *.dsl.pipex.com
Mam nadzieje że pod koniec rundy wiosennej kibice Rakowa będą cieszyć sie z awansu. Zycze wam tego.Pozdro od kibica ZS

erick - 5 listopada 2016, 17:38:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile Zagłębia Lubin na meczu było?

m - 5 listopada 2016, 17:46:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
rakow byl troche lepszy w tym meczu ale to byl najslabszy mecz Odry w tym sezonie a rakowa najlepszy! a chemik to niezli frajerzy jak mysleli ze moga sobie przyjechac do Opola i chodzic w barwach po ulicach. mam nadzieje ze ktos nagral cala akcje.

1921 - 5 listopada 2016, 17:57:46 - *.dynamic.mm.pl
Przy paleniu gadżetów Odry ochroniarki trochę zaszalały!

olek - 5 listopada 2016, 18:02:09 - *.adsl.inetia.pl
Dobra opolanie zobaczymy jak sie zaprezentujecie u Nas :-) :-) pewnie sasiada z bytmia was wspomoze jakies 100 osob -:-) :-) dzis mecz na remis na trybunach jak i na boisku do nastepnego:-)

dd - 5 listopada 2016, 18:21:40 - *.dynamic.mm.pl
Bytom nie potrafi w dobrej liczbie na swoj mecz przyjechać a na Odrę przyjedzie myślisz ? Chyba że w Bytom staje się fc Odry ;)

OKS - 5 listopada 2016, 18:25:12 - *.airmax.pl
Nie jesteśmy pachołkami Polonii, chodzi o to, że trzymacie z Chemicznymi, a kto z nimi trzyma ten i naszym wrogiem się staje. Pozdro. Tylko Odra OKS

1921 - 5 listopada 2016, 18:26:17 - *.dynamic.mm.pl
i ten wjazd pod kasy Odry poezja

kzet69 - 5 listopada 2016, 18:38:42 - *.centertel.pl
niezły mecz, do zobaczenie Oderko za rok w I lidze, pzdr z Cz-wy

opolanin - 5 listopada 2016, 18:45:09 - *.dynamic.chello.pl
wjazd pod kasy, brawo, 99% młyna, ogarniętych ludzi, całej ekipy juz na stadione, zostali nieliczni, troche dzieci, troche starszych osób, a kedzierzy nagle wow, są przeciwnicy.

Oks - 5 listopada 2016, 18:50:31 - *.dynamic.chello.pl
Ja jako kibic Odry mam jakaś sympatie do Rakowa, może to kwestia barw, nie wiem. Nie ogarniam tylko czemu oni z Chemikiem trzymają, to jest jakiś dramat.

Znafca - 5 listopada 2016, 19:00:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do @ Oks dramat to jest z Waszej strony ze trzymacie z najwiekszya k ze śląska

greg - 5 listopada 2016, 19:16:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Jol ja wiem ze awansują trzy drużyny!!!! a która pierwsza ? pytanie za trzy punkty!!! a było 9 przewagi!!!!

Zulnik - 5 listopada 2016, 19:23:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie dominacja Rakowa, powinno być 2-0 i kontrola gry w drugiej a tak skończyło się 1-1. Obie bramki ze spalonego zresztą. Punkt w meczu na szczycie cieszy ale spokojnie mogły być 3. Odra nic specjalnego, solidna drużyna i tyle.

1945 - 5 listopada 2016, 19:23:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków jest spoko ekipa i mówię to jako opolanin, chemik jest słaby piłkarsko i kibicowsko ale ok, Polonia od lat jest z Odra, trochę ubolewam ze takie bluzgi leciały, wiem ze nie realne ale cieszyłbym gdyby Odra z Rakowem miała kontakt jak Odra z Korona czy Arka kiedyś.

kibic - 5 listopada 2016, 19:41:16 - *.146.26.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@opolanin: widac ze poza siedzeniem ze zgredami w szaliku masz zero pojęcia. Jak masz mecz z przyjezdnymi i dopóki nie wejda na sektor to spodziewaj sie wszystkiego. Twoje tłumaczenie słabe... Chemicy wam wjechali i to co najmniej pol godziny przed meczem... Mecz generalnie partia szachów i wynik sprawiedliwy. A z tym liderem poczekajcie do środy... AVE

scyzor - 5 listopada 2016, 20:14:15 - *.adsl.inetia.pl
Wiem że to mało realne na chwile obecną ale ciekawy byłby układ Raków - Odra - Korona - Zagłębie L.

OKS - 5 listopada 2016, 20:19:05 - *.adsl.inetia.pl
Chemik na godzinę przed meczem rozkminiony w drodze na stadion. Kilkaset metrów od stadionu dochodzi do krótkiego starcia, bez przewagi żadnej ze stron. Po chwili wpadają psy.
Po meczu czekamy pod Kędzierzynem-Koźlem, jednak Chemik nie ma ochoty na spotkanie.

opole - 5 listopada 2016, 20:28:26 - *.dynamic.chello.pl
Korona w Opolu ma duzy szacun, pamietam jak dziś, Odra wracała z Radomia po wygranych barażach i w Kielcach, na postoju, chlopaki z Korony wrzucili nam do pociągu chyba z 10 zgrzewek browarów

snajper - 5 listopada 2016, 20:52:42 - *.hsd1.fl.comcast.net
gol w 80:45 ( mozna sprawdzic ) zdobyty po spalonym - KONIEC I BASTA. Rakow mial szczescie i dziwi mnie, ze siebie uwazaja za glownego faworyta a nie Odre.Jak by nie patrzec obie druzyny awansuja plus ktos z dwojki Radomiak Siarka

Lch - 5 listopada 2016, 21:22:00 - *.dynamic.chello.pl
@snajper Gol dla Rakowa ze spalonego i to nie ulega wątpliwości, ale pisać, że Raków miał szczęście? Ja równie dobrze mogę powiedzieć, że szczęście miała Odra, bo spokojnie mogła do przerwy przegrywać 0-2/3.

SwiadekZda - 5 listopada 2016, 21:57:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akcja z Chemikiem byla na ul Wodociagoweh, do stadionu brakowalo jakies 500/600 metrow, wiec nikt pod kasy nie wjechal, mało tego juz poszedł temat ze Chemik idzie i Odra doslownie czekala na nich, krotkie starcie i wjechała policja, tyle

hit - 5 listopada 2016, 22:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra gra w 10 przeciwko 11 bo Szanowny Pan Piłkarz z nr 21 ( M. N.) z Odry gra mega padakę. 2 liga to zdecydowanie za wysokie progi dla tego "piłkarza". Nie potrafi przyjąć piłki, odegrać jej do przodu. Jego obecność w kadrze meczowej to jakiś żart. Akurat dzisiaj szczęśliwie zaliczył asystę przy bramce Dawida.

snajper - 5 listopada 2016, 23:01:31 - *.hsd1.fl.comcast.net
21 to Niemczyk, mlodziezowiec. Niestety koncowke sezonu ma tragiczna. Na meczu Odry z Rozwojem K., darlem jape do trenera zeby go zmienil, ale dwoch kibicow siedzacych obok mnie ( chyba bracia ) strasznie moja opinia dotknela i darli sie na mnie,ze mnie wyprosza ze stadionu, jak wstalem i chcialem im uszy nakrecic to sie uspokoili przyznajac mi racje

hfsh - 6 listopada 2016, 9:04:36 - *.146.86.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Asystę zrobił nr 99 Marek Gancarczyk a Niemczyk był cienki tak samo Sobczyński a Wolny do 1 składu bo nie ma lepszego napastnika. Byłem na meczu i atmosfera genialna , dużo ludzi,myślę ze w 1 lidze będzie pełny stadion

Odra - 6 listopada 2016, 9:13:47 - *.dynamic.chello.pl
Dziwie sie ze Wolny nie jest w 1 składzie, zawsze jak wchodzi on i Marzec oraz Marek to zaczyna się coś dziać, widoczny był brak Waldka

Daro - 6 listopada 2016, 9:42:38 - *.play-internet.pl
Jeśli w Odrze nie gra Kowalski to musi grać inny młodzieżowiec czyli Sobczyński lub Niemczyk. Marzec nie gra bo chłop ma siłę biegać tylko 45 minut.

zatroskany - 6 listopada 2016, 15:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem Odry. Dlatego pozwolę sobie u schyłku rundy na pewne przemyślenia. W chwili obecnej miejsce w tabeli Odry jest lepsze niż jej gra. Do końca rundy pozostał jeden mecz i dwa wiosenne. Jeżeli Odra skończy na podium będzie dobrze. Jeżeli chce awansować w tym roku to muszą nastąpić zmiany. Ten Zespół z taką grą nie ma co szukać na zapleczu ekstraklasy. Trener Furlepa co mecz podejmuje dla mnie dziwne decyzje mieszając składem. A wypowiedzi, że jest zadowolony z 1 pkt przechodzi ludzkie pojęcie. Wydaje się, że II liga Go przerosła. W zeszłą sobotę Odra prowadzi 3 : 0 z Kotwicą on w dalszym ciągu na boisku przetrzymuje Waldemara Gancarczyka wiedząc, że chłop łapiąc kartkę eliminuje się z meczu na szczycie. Brak tego zawodnika było widać przez trzy mecze po otrzymaniu przez niego czerwonej kartki w meczu z Siarką. zgadzam się czemu nie wystawia do składu Wolnego? nadmieniam, że najlepszym strzelcem Odry jest obrońca. W Odrze brak jest koncepcji i pomysłu na grę. Obym się mylił, ale wiosna może nie być już tak kolorowa jak obecna jesień.

Daro - 6 listopada 2016, 19:33:55 - *.play-internet.pl
Po to Odra ma wyrównaną ławkę, żeby z niej korzystać. Żaden z napastników jakoś mocno się nie wybija, a każdemu trzeba dać pograć. Odra w tym roku tak dużo zrobiła, że na pewno czuje to już w nogach. W III lidze non stop liderowali, teraz liderują w II lidze. Kryzys kiedyś musiał przyjść. Przed rundą wiosenną trzeba mocno popracować, żeby starczyło na pogranie w I lidze. Tempo jest wybitne.

opln - 6 listopada 2016, 21:03:39 - *.dynamic.chello.pl
w przerwie zimowej w Odrze musza byc wzmocnienia, a po ewentualnym awansie, rowniez trzeba zainwestować w paru klasowych zawodników, pewnie wyrozniajacych sie z tej ligi z innych zespolow i zworia ta trzy pierwsze druzyny a zawodnicy beda sie pchac do tych zespolow.

oks1945 - 7 listopada 2016, 9:52:20 - *.252.20.77.internetia.net.pl
Wyrównany mecz, każda z druzyn miala swoje okazje, gol dla Rakowa ze spalonego ewidentnie. Odra musi sie wzmocnic w przerwie bo brakuje z dwoch, trzech mocnych graczy.

blabla - 7 listopada 2016, 16:31:11 - *.10.205.212
w meczach na szczycie u Nas nie wygralismy zadnego ani z Rakowem ani z Radomiakiem. Na wiosne oba te mecze mamy na wyjezdzie. jak bedziemy na 3 miejscu na koniec sezonu to bedzie wielki sukces.

Snajper - 7 listopada 2016, 19:27:05 - *.58.169.131
Gromie o wzmocnieniach juz 2 miesiace, chlopki graja ambitnie i operuja na zgraniu, ale widac na kazdym meczu, ze MUSZA BYC WZMOCNIENIA szczegolnie w pomoc jak przykladowo ten kapitan z Rakowa I w ataku, w 1szej lidze bedzie trudno na ulepszenia, gdy bedziemy jak Metal I morale beda zerowe. Dlaczego zawsze musimy uczyc sie na bledach.Frekwencja na Odrze 2000 haha, zapraszam na nasza strone, warto zobaczyc dane I zdjecia. Nie wiem w jakim cell zanizane tutaj regularnie

Daro - 7 listopada 2016, 21:53:25 - *.dynamic.chello.pl
Przecież w lecie przyszli Brychlik, Winiarczyk, Gancarczyk, Marzec, Przystalski, Krysian ? I co znowu Odra ma się wzmacniać. Może niech trener podniesie poziom gry zawodników, których ma.