30 października 2016, 14:53:10 - MichalMKS

30 października 2016, 13:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 21. Jakub Zagórski (67, 20. Filip Wójcik), 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 11. Dominik Radziemski (59, 4. Łukasz Furtak), 8. Longinus Uwakwe, 7. Marcel Kotwica, 17. Bartosz Żurek (81, 9. Łukasz Krzysztoń), 14. Kamil Łączek - 19. Marcin Orłowski (82, 6. Arkadiusz Gajewski).

Bełchatów: 12. Kamil Bruchajzer - 7. Bartłomiej Bartosiak, 3. Marcin Grolik, 14. Adrian Klepczyński, 15. Krzysztof Michalak - 18. Konrad Andrzejczak (80, 11. Albin Maciejewski), 20. Patryk Rachwał, 6. Szymon Zgarda, 10. Dawid Flaszka (68, 26. Marcin Krzywicki), 28. Takeru Okada (46, 9. Paweł Zięba) - 27. Dawid Dzięgielewski.

żółte kartki: Uwakwe, Krzysztoń, Czarny, Mikołajczyk - Bartosiak.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 287.

W 89. minucie Patryk Rachwał (Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

szuwar - 30 października 2016, 15:22:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rachwał znowu antybohaterem! Nie wykorzystał karnego. Facet, który ma ponad 200 meczów w ekstraklasie! Litości! Kto wreszcie wyśle go na emeryturę? Pokażcie który mecz mu wyszedł w tym sezonie? Przecież nawet świetny mecz w Tarnobrzegu zawalił. Bramka na 1:1 dla Siarki padła po jego błędzie. Bramka dla Radomiaka po błędzie Rachwała. Ile jeszcze błędów ma popełnić, żeby w Bełchatowie zrozumieli, że Rachwał się skończył???

xyz - 30 października 2016, 15:25:11 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo dobra decyzja, że Jakub Zagórski grał od pierwszej minuty w zespole Puszczy. Oby tak dalej!!!!!!!!!!

Benek - 30 października 2016, 15:28:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów znowu zjazd do niższej ligi.
Tak to jest, jak nie ma za co i dla kogo grać.
ŁKS Bełchatów !!!

obserwator - 30 października 2016, 15:44:25 - *.fiberway.pl
Bardzo dobre spotkanie rozegrane przez Puszczę.
Było kilka sytuacji na strzelenie bramek( Żurek,Orłowski)Oby tak dalej.

beern - 30 października 2016, 16:07:31 - *.centertel.pl
Brawo Puszcza! Gratulacje.

beern - 30 października 2016, 16:47:34 - *.centertel.pl

Szymon - 30 października 2016, 17:17:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Konwiński do zwolnienia! Niech wraca do Kluczborka.

zgred - 30 października 2016, 18:26:36 - *.dolsat.pl
Kondracki na boisko, Rachwał podziękowania za długą karierę. Ściągać Sapelę on może tylko zrobić porządek w szatni.

xyzzzzz - 30 października 2016, 18:43:52 - *.airmax.pl
Puszcza wszystkich spuszcza

Szczur - 30 października 2016, 18:55:42 - *.79.143.188
Domański dlaczego nie grał?

DDT - 30 października 2016, 19:35:42 - *.centertel.pl
BUUUU GKS Bełchatów! Już wolę iść na mecz Zjednoczonych Gmina Bełchatów lub na mecze klubów klasy B, gdzie występują EBE SPN Bełchatów i KS Grocholice. Już tam ciekawie jest!

Robin - 30 października 2016, 20:32:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@szuwar, Ronaldo równiez karnego nie strzelił. Jego równiez wyslesz na emeryturę ?

szuwar - 30 października 2016, 22:12:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Robin - co ty pier...? Który mecz w tym sezonie Rachwał zagrał dobrze? Wymień chociaż jeden. Do której ligi GKS ma spaść przez tą kalekę? 3 ostatnie mecze i każdym Rachwał spreparował gola dla rywala. Porównanie Rachwała do Ronaldo mogę rozpatrywać tylko w kategoriach kiepskiego żartu. Ronaldo raz na rok nie strzeli karnego. A poza tym jest wiodąca postacią zespołu, zdobywa po 70 goli w sezonie na trzech frontach. Bez Ronaldo Real traci 40% wartości. A Rachwał??? Ten drewniany dziad niweczy wszystko, co młody zespół wypracuje.