11 października 2016, 22:36:11 - koofel
eMŚ: Bramka Fedora Černycha w kadrze Litwy

Fedor Černych strzelił gola dla reprezentacji Litwy w wygranym 2-0 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Maltą. Pomocnik Jagiellonii Białystok rozegrał całe spotkanie.

11 października 2016, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 2-0 Malta
Fedor Černych 76, Arvydas Novikovas 84 (k)

żółte kartki: Nerijus Valskis, Karolis Chvedukas - Andrei Agius, Andrew Hogg, Jonathan Ċaruana.
czerwona kartka: Jonathan Ċaruana (82. minuta, Malta, za faul taktyczny).

sędziował: Jesús Gil Manzano (Hiszpania).

Na ławce rezerwowych Litwy całe spotkanie przesiedział Edvinas Girdvainis z Piasta Gliwice. Ponadto w składzie gospodarzy na mecz znaleźli się byli gracze polskich klubów. Georgas Freidgeimas (ŁKS) i Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk) rozegrali całe spotkanie. W 62. minucie za Nerijusa Valskisa (Wigry Suwałki) wszedł Deivydas Matulevičius (Odra Wodzisław Śląski i Cracovia). Na ławce rezerwowych pozostali Vytautas Lukša (Polonia Warszawa) oraz Emilijus Zubas (GKS Bełchatów i Podbeskidzie Bielsko-Biała). Z powodu kontuzji z kadry wypadł Tomas Radzinevičius (w przeszłości Odra Wodzisław Śląski).