II liga: Stal St. W. 2-2 Błękitni

10 września 2016, 16:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Michał Mistrzyk 6, Adrian Gębalski 34 - Przemysław Brzeziański 55, 65

Stal: 12. Bartosz Koncki - 7. Konrad Korczyński, 4. Mateusz Kolbusz, 26. Nicholas Kozdra, 15. Mateusz Wójcik - 2. Michał Mistrzyk, 6. Bartłomiej Wasiluk, 13. Przemysław Stelmach (64, 8. Mateusz Argasiński), 11. Michał Dobkowski (73, 18. Kacper Siudak), 14. Mohamed Essam (83, 16. Radosław Adamski) - 9. Adrian Gębalski (84, 5. Kacper Piechniak).

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 19. Tomasz Pustelnik, 24. Rafał Gutowski (46, 15. Przemysław Brzeziański) - 18. Wojciech Fadecki (70, 17. Maciej Więcek), 2. Patryk Baranowski (46, 27. Grzegorz Rogala), 8. Maciej Kazimierowicz, 10. Bartosz Flis, 23. Mateusz Czapłygin (90, 13. Karol Orłowski) - 20. Michał Magnuski.

żółte kartki: Mistrzyk, Kolbusz - Flis.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 386.

śmiech - 10 września 2016, 17:59:38 - *.mtm-info.pl
kompromitacja ,drugi kolejny mecz prowadzic 2-0 i nie wygrac to jest parodia a nie druzyna ,zarzad i tak zadowolony bo utrzymaja pozycje w systemie pro junior i licza na kase od pzpn ,niestety sie przelicza bo taki sklad jaki stworzyli to jest 100 procentowy spadek ,nic juz sie wiecej nie naucza ci kopacze i lepsi juz nie beda.

stalbyd - 10 września 2016, 18:03:16 - *.146.134.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal, szkoda nie wykorzystanych okazji w końcówce. Młodzież - więcej "zimnej krwi". Czas wygrywać ....

EMRE - 10 września 2016, 18:04:58 - *.play-internet.pl
śmiech trolu skończ. Gra jest coraz lepsza, owszem dzisiaj słabo było od 45 do 60 minuty gdzie stracili dwie bramki, ale cóż, kwestia meczów. Poza tym widać duży postęp i mimo braku Żołądzia, Dziubińskiego i Jarosza potrafili zagrać dobre spotkanie. Na dodatek na stoperze grał 18 letni Kozdra - debiutant. A sędzia to porażka, ciekawe ile w łapę dostał od Błękitnych.

Stal1938 - 10 września 2016, 18:07:20 - *.42.26.166
Szkoda 3 pkt.Trudno ale walczą chłopaki i wierze że będzie dobrze tzn.utrzymanie.

EMRE - 10 września 2016, 18:08:32 - *.play-internet.pl
Odnośnie sędziego osobny wątek. Wałek sezonu już chyba mamy. Wszystko pod Błękitnych gwizdane, sporne sytuacje? Gdzie tam, piłka dla Błękitnych. Gość się poślizgnął, faul dla błękitnych. Kolbusz(STAL) czysto interweniuje, że nawet nikt z gości nie protestował. Faul i żółta kartka. Aż zaczęli się śmiać na trybunach. Mistrzyk(STAL) wrzucać piłkę chce w ostatnich minutach, a sędzia przerywa bo jeden z gości leży?! Jak można taką akcję na bramkę przerwać? Piłkarz zaraz wstał i wykonywał bieg. W końcówce to już był armagedon wykonany przez arbitra. Mistrzyk(STAL) faulowany przez gracza Błękitnych, a sędzia faul dla Błękitnych. Czemu? Bo ostatnia akcja szła.. Albo tak wielki wałek albo ten sędzia jest bardzo słaby.

Kilof - 10 września 2016, 18:18:57 - *.centertel.pl
Powiem tak. Pierwsza polowa ewidentnie dla Stali i powinno być z 3:0 do przerwy. W drugiej połowie Blekitni zagrali mega dobrze i tylko szczęście Stali ze nie dostali 3 bramek. Końcówka to wymiana ciosów z jednej i drugiej strony i fart Stargardzian. Warto wspomnieć ze Blekitni Stargard mieli ponad 750 km na ten wyjazd to drugi tak długi wyjazd w przeciągu 7 dni. Brawo dla Błękitnych !!! Wywalczony remis na gorącym terenie 31 stopni :p pozdro

Ważne, że "gwiazdy" Stargardu zostały zastopowane i nie "zdobyły" Stalowej Woli. Bramki zdobył rezerwowy.

haahah - 10 września 2016, 18:24:05 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
ile dostał a nie wiem mysle ze z 66 milionów de-bi-lu nie potrafiliscie dowiezc rezultatu 2-0 do konca i juz na sedziego zwalacie ?? a wogóle to ile razy tak było juz na meczach błękitnych ze sedzia ale gwizdał raz w strone błękitnych a raz w strone przeciwna i raz sie wieksze kontowersje raz mniejsze dzisiaj padło na ten mecz za chwle znowu sedzai beddzie przeciwko błękitnym a potem znowu za i tak jest co chwli co to za nowosc dzsiaj padło na stal za tydzien moze pasc na błekitnych albo na inna druzyna .. wszystko na ten temat i wcale błękitni nie musieli dac w łape koleś ich wina ze sedzia slepy ??

Bolo - 10 września 2016, 19:25:21 - *.play-internet.pl
Ilu przyjezdnych ?

ryli - 10 września 2016, 19:30:17 - *.32.233.86.vultr.com
Byli jacyś miejscowi?

emigrant s - 10 września 2016, 20:24:01 - *.114.40.70
Chlopaki ustabilizuja forme i jest nadzieja,ze zaczna wygrywac. Pozdro dla kibicow Stalowki

BartekStw - 10 września 2016, 20:31:38 - *.42.19.183
W pierwszej połowie byłem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczony grą Stalówki, widać było waleczność, grali non stop wysokim pressingiem. W pierwszej połowie mogło być już po ptakach i wynik 4-0 by nikogo nie zdziwił, ale po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna, totalnie zagubiona. W końcówce meczu nieco ruszyli, szkoda ostatniej niewykorzystanej sytuacji.Noi trzeba wyróżnić przede wszystkim Essama,gość ma naprawdę wysokie umiejętności, Dobkowski, również rozegrał bardzo dobry mecz.

fxvxc - 10 września 2016, 21:21:24 - *.tvkstella.pl
Tylko w takiej amatorskiej ludze oddaje sie prowadzenie 2:0 i to juz kolejny raz.
Cyrk i kopanina komu wpadnie komu sie poszczesci, tutaj taktyke to mozna miedzy ksiazki schować. Ciesze kolejny 1 pkt smuca kolejne 2 stracone bo mogli zrobic 6 oczek a zrobili 2. To moze bolec na koniec sezonu....

ucho - 11 września 2016, 9:42:40 - *.play-internet.pl
Kazachstan - Polska 2-2 (0-2)

Max - 11 września 2016, 12:52:27 - *.stargard.vectranet.pl