widelec - 31 lipca 2016, 19:11:46 - *.dynamic.mm.pl

Ten typ - 31 lipca 2016, 19:13:18 - *.centertel.pl
No to zaraz lamusy i gimbaza olsztyńska zacznie się pruc bo to najlepiej potrafią

kibic Jare - 31 lipca 2016, 19:14:29 - *.hsd1.pa.comcast.net

(L) - 31 lipca 2016, 19:15:11 - *.play-internet.pl
Brawa za walkę do końca.Tylko Legia & Olimpia bez Bielska!!!!.

Leon Cios - 31 lipca 2016, 19:16:14 - *.unregistered.net.exatel.pl
Elbląg spadek pewne info😊

Olek - 31 lipca 2016, 19:20:04 - *.adsl.inetia.pl
Wazne ze Włokniarza na miescie widac tyle .. co kot napłakał ;) Ze swieca szukac ;) Wynik jaki jest, pierwsze koty za płoty.. przygotowanie dizyczne jest, bedzie coraz lepiej , TYLKO RAKÓW

obi - 31 lipca 2016, 19:39:55 - *.olsztyn.mm.pl
Kurcze, zamiast się cieszyć , że mamy Stomil w województwie w pierwszej lidze, potem Olimpie w drugiej to robicie polew i szarpiecie się na necie jedni i drudzy. Brawo Stomil za wygraną i brawo Olimpia za ten cenny remis z dobrym Rakowem.
A Wy szczurki jedni z Olimpii , drudzy ze Stomilu nie spinajcie sie tak , tylko działajcie dobrze dla swoich ekip jak na najwyższym poziomie.

v - 31 lipca 2016, 19:44:07 - *.146.102.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Papszmir, obrona dalej słaba.

dinxcvke - 31 lipca 2016, 19:54:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rakowa bardzo skromnie, pierwsza połowa może z 10, w drugiej na oko z 25-30 głów.

nba - 31 lipca 2016, 19:58:16 - *.191.207.5
Bieda elbląg spadek 100 %

Lechia - 31 lipca 2016, 20:02:30 - *.48.63.8
Jakim cudem ten kurnik w Elblągu został dopuszczony do rozgrywek? No cóż Pzpn-owski klub.Teraz kolej na awans do 1ligi "towarzysze" wam to załatwią

OE - 31 lipca 2016, 20:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Lechia martw się jak zapełnić ten pomnik Tuska, który postawiliśmy wam my wszyscy (podatki). Kto tu ma układy u żłoba? Patrz na siebie.

oe - 31 lipca 2016, 20:05:27 - *.adsl.inetia.pl
Rakow dobrze zaznaczył swoją obecność na Żuławach . Dzięki za przybycie.

tr001 - 31 lipca 2016, 20:07:54 - *.arbelon.com.pl
Pisałem, że będzie to trudny mecz dla Rakowa i tak w istocie było...
Nie ma co narzekać, dobry i punkt na początek...
Połowa drużyny to nowi zawodnicy, to wszystko wymaga czasu...
Nikt w tej lidze nie będzie miał łatwego życia...

groch - 31 lipca 2016, 20:11:01 - *.nyc.res.rr.com
Brawo Olimpia! to dopiero pierwszy mecz wiec pewnie jest jeszcze sporo do poprawienia, ale na tle silnego Rakowa ktory w zeszlym sezonie byl blisko awansu Olimpia wypadla calkiem dobrze. Rakow mysli o awansie i chcial w Elblagu wygrac. Dwa razy prowadzil,dlatego brawa dla Olimpii ze dwa razy goniac wynik udalo im sie zremisowac. Bedzie dobrze!

Bar - 31 lipca 2016, 20:25:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków puszystych się na awans. W związku z tym OE Zasługuje na brawa, tym bardziej, że kadra zeszłoroczna przeszła test w wyższej lidze. Brawa też juniorzy w składzie.

blergh - 31 lipca 2016, 20:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Papszmir. Remis z beniaminkiem i prawdopodobnym spadkowiczem. Już się zaczyna.

znaffca - 31 lipca 2016, 21:00:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przy pierwszej bramce dla rakowa spalony. Pewne info.

daxmann - 31 lipca 2016, 21:35:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia zapłaciła frycowe.Krótki okres przygotowań przez baraże.Swoje robi.Spalony przy pierwszej bramce dla dobrze grajacego Rakowa jak WÓŁ.Sedzia główny dobrze odgwizadał a neptek boczny zarobił.Raków powinien walczyc o awans a jak bedzie?

kalina-400 - 31 lipca 2016, 21:36:08 - *.centertel.pl
Karny dla rakowa z kapelusz zal .pl

airforce1 - 31 lipca 2016, 22:08:45 - *.finemedia.pl
Płaczki z Elbląga. Na stronie Rakowa są bramki z meczu, nie ma mowy o spalonym, a karny ewident.

Yeste - 31 lipca 2016, 22:35:43 - *.toya.net.pl
Który to już mecz w ostatnim czasie gdzie te patałachy z Cze-wy tracą bramkę w ostatnich minutach lub doliczonym czasie gry? Czy sztab szkoleniowy i grajki nie mogą nad tym popracować?Cały Wasz wysiłek,pot i zdrowie zostawione przez 90 minut na boisku idzie na marne.Ludzie ogarnijcie się,bo to po prostu wkur..ia.Jedyny plus,że u buka można stawiać na to niemal w ciemno.

RS - 1 sierpnia 2016, 2:33:43 - *.spidernet.pl
No to Raków tradycyjnie zaczął marsz ku brakowi awansu. Ten zespół skazany jest na tę 2 ligę czyli 3 szczebel rozgrywek. Zawsze prowadzą i zawsze spier... - to i tak cud, że dziś remis a nie porażka w kilku ostatnich minutach jak to często bywało w poprzednim sezonie.

v - 1 sierpnia 2016, 12:21:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za to były tradycyjnie już stracone gole w końcówkach obydwu połów.
Grajkom z Rakowa powinno się wmówić, że połowa ma 60 minut - może wtedy będą wreszcie dowozić korzystny wynik do 45+...

Chrisrks - 1 sierpnia 2016, 17:16:06 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Fakt.Trzeci mecz,trzeci remis.Gra 3-5-2 z Cyfertem na lewej obronie to absurd.Szkoda,że nie potrafimy utrzymać koncentracji w końcówkach obu 45 minut.Takie mecze wygrywa się i wraca do domu.No nic,liczę,że z Wartą chłopaki pojadą wreszcie ostro do przodu i zaczynamy marsz ku 1 lidze.Do boju Rakowie!!!

LEO - 1 sierpnia 2016, 17:32:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nieźle Olimpia zaczyna

derock - 2 sierpnia 2016, 0:12:00 - *.2-1.cable.virginm.net
Napiszę tak - wszystkie Wasze opinie mają ksztę prawdy (oprócz kurnika Elbląga, bo Raków ma taki sam stadion i gra w tej lidze co rok). Jedna rzecz jest szokująca. Zawodnicy po meczu mówili, że mieli rozpracowanego przeciwnika w detalach. Bardzo dziwna rzecz, bo w skrócie wyraźnie widać, że przy bramkach dla Olimpii Raków nie wiedział o co kaman. Więc, albo ktoś wali ściemę, albo po prostu byli źle rozpracowani. Albo zwyczajnie piłkarsko nasi piłkarze nie nadążyli za akcjami. Oby z Wartą było lepiej, chociaż nie do końca, bo Poznań to wieeeelkie miasto, a i Warta jest tam dużo szersza niż w Częstochowie. Wniosek nasuwa się sam - przeciwnicy będą grać skrzydłami!!!