5 czerwca 2016, 15:00 - Suwałki (Stadion Miejski)

Wigry: 12. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 32. Martin Baran, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 15. Damian Kądzior, 19. Maciej Wichtowski, 18. Bartłomiej Kalinkowski (87, 24. Kamil Zapolnik), 11. Omar Santana (46, 16. Maksims Rafaļskis), 9. Miłosz Kozak (84, 25. Damian Gąska) - 28. Kamil Adamek.

Olimpia: 23. Patryk Królczyk - 25. Damian Ciechanowski, 94. Arkadiusz Kasperkiewicz, 19. Mariusz Malec, 27. Marcin Woźniak - 6. Adam Banasiak, 11. Marcin Smoliński, 18. Maciej Wolski (56, 99. Sebastian Bartlewski), 8. Kamil Kurowski (74, 17. Oskar Trzepacz), 9. Marcin Kaczmarek (46, 7. Patryk Skórecki) - 12. Nildo.

żółte kartki: Kalinkowski - Kaczmarek, Banasiak.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 2355.

W 7. minucie Marcin Kaczmarek (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

źródło: własne / Suwałki24 / Gol24

piotrmi - 5 czerwca 2016, 16:54:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W olimpii już wakacje od tygodnia

Znał - 5 czerwca 2016, 17:19:16 - *.231.28.60.koba.pl
No i co z tego? W wygrać też wakacje a i tak Suwałki o klasę lepsze.

maro - 5 czerwca 2016, 17:23:55 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Sędziego debiut strasznie kiepski. Wigry w końcówce zmarnowane 3 setki, ale i tak jest zwycięstwo

wigrzak - 5 czerwca 2016, 17:44:47 - *.suwalki.vectranet.pl
Niezły mecz, szkoda zmarnowanych sytuacji w końcówce. Wszystkie trzy karne z kapelusza. Cóż, pozostaje z niecierpliwością czekać na rundę jesienną.

kalost - 5 czerwca 2016, 18:45:30 - *.kal.pl
W tym Sezonie to Wigry lepsze od Olimpii ale ogólnie to Olimpia która przez pięć Sezonów w I Lidze wygrała 65 spotkań remisując 47 razy i 58 spotkań przegrywając zdobywając 242 pkt co daje średnią 1,42 Natomiast Wigry drugi Sezon 24 zwycięstw 20 remisów i 24 porażki razem 92 pkt (śr 1,35 Meczach bezpośrednich jest remis Dwa razy wygrała Olimpia w poprzednim Sezonie 1:0 w Suwałkach w rocznice powstania Klubu Wigry i w Grudziądzu 3:1 w tym Sezonie lepsze Wigry które w Grudziądzu wygrało 2:0 i Dziś 2:1 Dla Olimpii była to pierwsza porażka na wyjazdach w rundzie wiosennej

zaki - 5 czerwca 2016, 18:59:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wigry Suwałki to był ciężki sezon. Turbulencje z trenerami groźba spadku. Mam nadzieje ze w przyszłym sezonie zagramy o czołowe lokaty. Potrzebne są wzmocnienia na każdej pozycji.

are - 5 czerwca 2016, 19:09:52 - *.89-22-36-53.matrix-net.pl
Brawo Wigry.Mecz o pietruszkę a duże zaawansowanie w grę. Kądzior poziom ekstraklasy .Jest jeszcze kilku na tym poziomie.Za rok ekstraklasa nasza.I wcale nie fantazjuję.Zobaczycie.

las - 5 czerwca 2016, 19:29:58 - *.146.3.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje.Druga dobra wiadomość po wyrzuceniu b\prezesa OZPN.Następny sezon będzie lepszy.

Niko - 6 czerwca 2016, 10:02:54 - *.internetdsl.tpnet.pl