źródło: własne / lajfy.com / Gol24 / Pogoń Siedlce

Cygan - 7 maja 2016, 21:00:51 - *.59.72.35

Szymon - 7 maja 2016, 21:01:13 - *.ssp.dialog.net.pl

OleOleOle - 7 maja 2016, 21:05:25 - *.play-internet.pl
Coś ten wynik nie tak. Trzeba bilingi sprawdzić.

Miro - 7 maja 2016, 21:08:29 - *.bb.sky.com
utrzymanie jest

Kibic - 7 maja 2016, 21:10:04 - *.ittmedia.pl
Pogoń nic się nie stało. Czekamy na Olimpię w "Twierdzy Siedlce". Wygramy i będzie git!!!

fun fun tu - 7 maja 2016, 21:16:46 - *.177.246.2
Janczyk jeszcze wskoczy za Sagana mówię wam to żeby nie było że nie mają wychowanków, śmieszne to utwierdzanie kibiców że Legia to jest klub z takimi tradycjami, a takich leszczy trzymają za zasługi, Sagana to do sztabu powinni włączyż a nie pozwalać żeby się rozmieniał na drobne i żeby go jako szrot zapamiętano w klubie

Rafał - 7 maja 2016, 21:18:55 - *.siedlce.vectranet.pl
Napisze ktoś z miejscowych jak wyglądała gra Pogoni ?

asdsa - 7 maja 2016, 21:24:16 - *.play-internet.pl
Mecz na remis. Ale co tam... przecież na wyjeździe inny mankament przesądza

KKS - 7 maja 2016, 21:24:56 - *.a.i24.pl
I połowa to naprawdę cios za cios nieźle sie prezentowała Pogoń nawet po stracie bramki W drugiej pierwsze 30 min Przewaga Sandecji makabryczna. Znów Pogoń przycisla z 10 min i Sandecja doszła do głosu w skrócie cały mecz :D

1976 - 7 maja 2016, 21:39:35 - *.opera-mini.net (*.146.131.176)
Panie Sasal jakies były połaczenia z Niebios? Z całego serca życze wam spadku! Innym tego nie życze bo nie szukaja wytłumaczen u innych tylko walcza jak moga

Szatan - 7 maja 2016, 21:40:23 - *.adsl.inetia.pl
Mówi się trudno ale można było spodziewać się takiego trudnego wyjazdu i się nie myliłem że raczej nie wygramy cóż wyjazdy to nasza pięta Achillesowa i chyba pozostaje regularnie punktować u siebie byle w środę z Olimpią się udało bo jesteśmy w nie pewnej sytuacji

keskese - 7 maja 2016, 21:43:10 - *.play-internet.pl
do Rafał: Sandecja grała przeciętnie i wygrała 3:0 i miała jeszcze kilka niewykorzystanych kontr (nie setek, ale przy normalnej grze takie się wykorzystuje). Grę Pogoni sobie dopowiedz.

jac - 7 maja 2016, 21:49:18 - *.48.classcom.pl
Pogoń grała ładnie dla oka nawet mogli coś strzelić ale na remis? Absolutnie! Główka dla sandy to 200% i ostatnia minuta 3 na jednego. Jakby było 5-0 to też ok. Taki mecz na 5-1. Przy 3-0 ładny doping dla Siedlec

SandecjaIN - 7 maja 2016, 21:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsze 20min cios za cios. Sandecja miała 2 b.dobre okazję, Pogoń też 2 dzięki zaslepionemu słońcem i jupiterami bramkarzowi. Później ataki Sandecji 2-0 po stałych fragmentach. 2 połowa bardzo dobra gra pogonii do czasu. Później wszedł murzyn i Sandecja miała co najmniej 5 setek. Gdyby Sandecja była do BÓLU skuteczna spokojnie mogłoby być 10-0. Nie żartuje i osoby będące na meczu to potwierdzą. Dawid 3 razy był sam pomiędzy 5 a 11 metrze, ale nikt mu nie podał.

kks - 7 maja 2016, 22:08:13 - *.146.0.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Browo Sandecja brawo ja! Pewna wygrana i to bez telefonu z góry :-)

y - 7 maja 2016, 22:10:06 - *.146.140.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A w Częstochowie niech sobie plują w brodę...

Bombel - 7 maja 2016, 22:36:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Pogoni Siedlce w Nowym Saczu i jak sie prezentowali kibicowsko ????

1976 - 7 maja 2016, 23:21:40 - *.opera-mini.net (*.146.2.193)
Pogoni głow jedna Trener Sasal doping b.dobry do momentu gdy dryndneli z gory! w innym przypadku by nie przegrali bo Trener Sasal zadnych setek nigdy nie widuje

Andi - 8 maja 2016, 10:32:34 - *.adsl2.static.versatel.nl
Bilingi do sprawdzenia u góry tylko nie wiadomo czy ze stacjonarnego czy może z komórki MEMORY 5 i wszystko jasne.Brawo Sandecja skuteczność jest sił też nie powinno braknąć ,przed drużyną dwa ciężkie mecze dacie rade. Więcej czasu dla Janczyka w meczu bramki będą

axel - 8 maja 2016, 12:14:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1976@Cypis1408 ty sobie zadzwoń do psychiatry i sam spadaj. Bez urazy do kibiców Sandecji . Pogoń to my kibice.

Pasiakes - 8 maja 2016, 20:09:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj doping w młynie mocny Siedlce wchodzą kolo połowy coś tam belkotaja ale nikt ich nie słyszy. Jedyny minus to ten Klub Klauna(z zespołem Dauna) na sektorze C. Konferansjer co chwile prosił o przykład lepszego przykładu nie ma czy te dzieci całe życie mają siedzieć z ludźmi którzy nie znają barw KKS i malują dzieci na biało niebiesko. Baloniki i plastyka to w bankomacie. Animuje się filmy nie dzieci. TYLKO KKS
POZDRAWIAM TYCH 19 ZATRZYMANYCH NIE DAMY SIĘ

mks - 8 maja 2016, 20:58:02 - *.siedlce.vectranet.pl
do 1976 odp... się od naszego trenera kołku !!!!!
tylko POGOŃ a napinaczy za kompa to tu nie potrzeba najpierw stadion zmieńcie bo to coś to na 3 lige się nie nadaje !!!!!!!!

Pasiakes - 8 maja 2016, 21:56:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty mks będziesz pouczać klub ze 106-letnia tradycją. 3 liga to wasza specjalność. Wracaj na wieś uczyć się dopingu bo nawet klauny was nie slyszaly a jak nie to wszyscy możecie megafoby mieć. Mecz to nie festyn na wsi pod remizą tu trzeba coś śpiewać a nie belkotac jak po paru głębszych.