19 sierpnia 2015, 10:50:44 - Rafal
Rok Elsner trenuje z NK Domžale

29-letni pomocnik Rok Elsner trenuje ze słoweńskim NK Domžale. Piłkarz wystąpił w meczu sparingowym z katarskim Al-Mesaimeer SC.

Wiosną ubiegłego sezonu Elsner wystąpił w 12 meczach I ligi w barwach Olimpii Grudziądz. Wcześniej grał m.in. w Śląsku Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo Polski i superpuchar.

KONRAD - 19 sierpnia 2015, 12:16:23 - *.centertel.pl
Rok Elsner strzelec jedynej bramki dla Śląska w ostatnim meczu sezonu 2011/12 z Wisłą,która dała Mistrza Polski - WKS.

@KONRAD - 19 sierpnia 2015, 12:34:42 - *.devs.futuro.pl
Bo im się wisełka podłożyła to strzelił i zdobyli ...

ribery - 19 sierpnia 2015, 13:34:52 - *.inet-siec.pl
Dokładnie prawdziwym mistrzem tamtego sezonu powinien zostać Ruch Chorzów!

x - 19 sierpnia 2015, 13:41:49 - *.dynamic.chello.pl
tak jak Ruch powinien zostać spadkowiczem 2 lata temu ;)

KONRAD - 19 sierpnia 2015, 14:29:22 - *.centertel.pl
Do @Konrad:To może jakieś dowody przedstaw.Bez dowodów to jest tylko pomówienie(-:

Tajniak - 20 sierpnia 2015, 18:29:28 - *.dynamic.chello.pl
Do KONRAD: To było widoczne gołym okiem,że Wisła odpuściła i widziała to chyba cała Polska prócz kibiców Śląska.
Do x: Powinien,ale równie dobrze powinien zostać mistrzem rok wcześniej,gdy sędzia zabrał prawidłowego gola na wage 3pkt w Łodzi. Za umiejetnosci zabrano im mistrzostwo, to za tą samą rzecz zabrano im spadek

KONRAD - 21 sierpnia 2015, 0:11:05 - *.ssp.dialog.net.pl
@Tajniak:Wisła atakowała,strzelała na bramkę Śląska.M.Probierz ówczesny trener Wisły ustawił ją ofensywnie.Zobacz cały mecz i policz celne strzały Wisły na bramkę Śląska.Jakby Wisła wtedy odpuściła mecz to dlaczego nie przegrała np.: 0-3?