17 maja 2015, 11:10:07 - Monki
Krzysztof Kamiński obronił rzut karny

Bramkarz Júbilo Iwata Krzysztof Kamiński obronił rzut karny w 87. minucie zremisowanego 1-1 (0-0) meczu 14. kolejki II ligi japońskiej z Ōmiyą Ardija. 24-letni zawodnik rozegrał całe spotkanie.

17 maja 2015, 9:00 - Saitama (NACK5 Stadium Ōmiya)
Ōmiya Ardija 1-1 Júbilo Iwata
Dragan Mrđa 83 - Jay Bothroyd 73

żółte kartki: Hiroyuki Kōmoto - Jay Bothroyd, Yoshiaki Fujita.

widzów: 13 285.

W 87. minucie Dragan Mrđa (Omiya) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Kamiński obronił).

W 88. minucie na boisku w barwach gości pojawił się Daisuke Matsui (dawniej Lechia Gdańsk), zmieniając Yūkiego Kobayashiego.

Júbilo Iwata jest liderem rozgrywek z 29 punktami na koncie.

DANIEL - 17 maja 2015, 11:15:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Krzysiek

slawek - 17 maja 2015, 11:18:47 - *.adsl.inetia.pl
Ja Jubilo kojarzę z ekstraklasy Japonii i chyba grali w azjatyckiej LM

Antek - 17 maja 2015, 11:20:25 - *.echostar.pl
Pamiętam jak Mrdja odmówił przyjścia do Ekstraklasy bo kariera światowa mu się marzyła

wyjazdowic - 17 maja 2015, 11:32:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ile Jubilo w Ardiji?

maslo - 17 maja 2015, 11:37:41 - *.play-internet.pl
Brawo!!!!!
A z innej beczki: wie ktos jak Radovic w Chinach? Gra? Strzela?

Suchoklate - 17 maja 2015, 11:39:15 - *.eaw.com.pl
Ekstra, w drugiej lidze Japonii wystarczy stanąć na linii bramkowej żeby obronić karnego. W Polsce dostałby piłke za kołnierz i nie wiedziałby co sie dzieje - ot super bramkarz !

@Suchoklat - 17 maja 2015, 11:59:00 - *.adsl.inetia.pl
Klasyczny przypadek tutejszego komentatora - ch... wiem, ale się wypowiem

@Suchoklat - 17 maja 2015, 12:13:22 - *.cable.smsnet.pl
Kolejny ekspert z za monitora. Sam pewnie ledwo trafia do muszli przy sikaniu.

alb - 17 maja 2015, 12:19:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie Krzysio obronił tylko gość nie strzelił.

KKS - 17 maja 2015, 12:35:33 - *.nowysacz.vectranet.pl
Siedzi sobie W Japonii kasa sie zgadza a i pewnie zaropi wiecej niz lewy za 5 lat kontraktu w bayernie

tempus - 17 maja 2015, 13:43:10 - *.dynamic.chello.pl
Radovic ma całe dwa gole i 5 miejsce w drugiej lidze chińskiej po 9 spotkaniach, ot jaką furorę robi najlepszy, ponoć piłkarz ekstraklasy :-)

Ojgen - 17 maja 2015, 14:44:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idz do niego Kamiński ! Idz do niego idz do niego Kamiński !

ker - 17 maja 2015, 16:18:26 - *.dynamic.mm.pl
Gdyby tak porównywać kariery, to Mrda miał 14 razy lepszą niz Radovic (tyle razy więcej niz Radovic Mrda wystapił w kadrze Serbii). Także z perpektywy czasu wygląda, że dobrze zrobił, że nie zawitał do Ekstraklasy.

klin - 17 maja 2015, 17:03:28 - *.cable-modem.tkk.net.pl
@wyjazdowic, czterech.

jorg. - 17 maja 2015, 18:33:21 - *.adsl.inetia.pl
no wiadomo u jakiego trenera bramkarzy pobierał szkołę Ryszard Kołodziejczyka.

DENIS - 17 maja 2015, 20:44:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzadko o nim słychać ale jak już to pozytywnie
Brawo Krzyś

a no - 17 maja 2015, 22:22:45 - *.dg-net.pl
Miałem kiedyś takiego księdza ...

artikks - 19 maja 2015, 8:07:06 - *.piastlan.net
ma bardzo dobre warunki jak na golkipera.....na małych zoltkow to starcza...a kolodziejczyk to był b.dobry bramkarz .