mom - 25 października 2014, 16:05:10 - *.static.chello.pl

1414 - 25 października 2014, 16:06:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

KSG - 25 października 2014, 16:26:04 - *.ssp.dialog.net.pl

KSGW - 25 października 2014, 16:27:48 - *.walbrzych.vectranet.pl
Tak trzymać!

Quresma - 25 października 2014, 16:32:05 - *.146.113.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Decooooo!

ksg ole - 25 października 2014, 16:46:03 - *.96.42.178
I co wszyscy zdziwieni że Górnik wygrał . Teraz w górę tabeli i będzie git . A ty thoreziak jezdzi sobie na te twoje zagłębie a klasowe Nigdy nie spadnie Nasz Górnik Nigdy Níe spadnie ,.

JBL - 25 października 2014, 16:56:33 - *.multimo.pl
Wójtowicz zrobił drużynę na 3 ligę. Dziękujemy mu za to

ObserwatoR - 25 października 2014, 16:58:29 - *.multimo.pl
Wójtowicz odeszłeś a zapomniałeś zabrać swoich zawodników których sprowadziłeś i mieli walczyć o pierwszą ligę.

Kilowat - 25 października 2014, 17:09:38 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza się kończy.

dzl - 25 października 2014, 17:21:04 - *.inmarsatinfinity.com
Brawo Górnik!!AG

D... - 25 października 2014, 17:41:38 - *.ssp.dialog.net.pl
WRESZCIE! Brawo, brawo, brawo!!!
Patrząc na grę to Puszcza grała straszny piach, okazje jakie miała, były po błędach obrony Górnika, sami niewiele zrobili.
Janiczak dość dzisiaj pewnie i na zero wpuszczonych, co już dawno się nie zdarzyło.
Obrona słaba jako całość, bo poszczególni zawodnicy mają umiejętności, ale nie są zgraną formacją i robią dużo głupich, prostych błędów, z czego przeciwnicy zwykle zdobywają bramki. Na szczęście atak Puszczy był jeszcze słabszy, więc nic dzisiaj nie zdziałali.
Bardzo dobry debiut młodego Bronka, ładnie szarpał po skrzydle, chociaż brakło mu jeszcze dokładnego podania. Walczył Oświęcimka, radził sobie Orłowski. Folc bez kondycji, po 60 minucie już cierpiał i bolało na niego patrzeć.
Irytowała strasznie taktyka w środku meczu, bo nie trzeba było się cofać po strzeleniu gola i całkiem oddawać inicjatywę. Grę na obronę wyniku może prowadzić zespół, który ma obronę solidną, a nie takie sito. Z tego podejścia robiły się błędy i szanse dla Puszczy.
Zwracam uwagę, że po 70 minucie, gdy Górnik zaczął wreszcie grać coś do przodu, Puszcza przestała stwarzać jakiekolwiek poważne zagrożenie, bo nie mogła angażować się całym zespołem.
Wniosek na przyszłość jest więc taki, że Górnik musi grać do przodu, bo gdy zaczyna się głęboko bronić - będzie z tego katastrofa. Jest to zasadne tym bardziej, że ustawienie z przodu niezłych, doświadczonych zawodników (Orłowski, Folc, Oświęcimka - co jest na dzisiaj rozwiązaniem najlepszym z możliwych) będzie efektywne, ale tylko wtedy, gdy będą do nich grane jakiekolwiek piłki. Końcówka to pokazała najlepiej: może akcji bramkowych nie było, ale nie było też zagrożenia remisem.
Tyle. Jeszcze raz BRAWO i gratki za przełamanie. Teraz czas zmielić Mielec...

FC Gliwice - 25 października 2014, 18:37:17 - *.asystent.ds.polsl.pl
A co się dzieje z Bartosem??? Górniku gratulacje za przełamanie!

bis - 25 października 2014, 18:38:55 - *.147.164.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Krok zrobiony. Na tle słabej Puszczy trudno być wielkim optymistą. Mecz w Mielcu coś powie o realnej walce o otrzymanie.

obserwator - 25 października 2014, 19:06:14 - *.mannet.pl
Przegrana Puszczy z najsłabszym zespołem II ligi pokazuje,ze z tym składem co Wojtowicz sprowadził będziemy mieć problemy z utrzymaniem.A obiecywał walkę o I ligę.Wymienić prawie cały zespół to zbyt duża odwaga.I teraz są tego konsekwencje.
Potrzeba trochę świeżej krwi ,i potem dużo pracy w okresie zimowym trenera Gorszkowa żeby ten zespół scementować.Oby z dobrym skutkiem.II liga musi pozostać w Niepołomicach.

D... - 25 października 2014, 19:48:46 - *.ssp.dialog.net.pl
@obserwator: Górnik na pewno nie jest najsłabszym zespołem ligi, dużo słabsza jest nie tylko Puszcza, ale też kilka innych ekip (np. Kolejarz Limanowa, Góra, Brzesko...) To że mają dziś tak mało punktów, to raczej problem psychiki - trzeba wierzyć, że wreszcie się odblokowali i teraz już będą regularnie punktować. Skoro Puszcza ma aż 12 punktów grając taką bryndzę, to znaczy że Górnik powinien mieć lekko ze 20 teraz. Dużo pogubili z niefartu (niestrzelone karne, głupie błędy itp.), który się powinien odwrócić i dać dodatkowo punkty szczęśliwe.
Podsumowując: NIGDY NIE SPADNIE, NASZ GÓRNIK NIGDY NIE SPADNIE

mario - 25 października 2014, 21:12:14 - *.centertel.pl
Do D... Bardzo trafne opinie i spostrzeżenia.Puszcza dzisiaj nie grała nic.Pierwsza połowa Górnika jedna z lepszych w tym sezonie.Natomiast początek drugiej połowy to katastrofa w wykonaniu Górnika.Totalny brak komunikacji i zrozumienia.Tylko nieporadność Puszczy uchroniła od utraty bramki.Obrona ciągle do poprawy. Brak szybkich skrzydeł(tak jak kiedyś Daniel Zinke).Przy najmniejszym presingu przeciwnika pojawia się straszna nerwowość i chaos.Wyeliminować te błędy jak najszybciej!!!Na plus dzisiaj Orłowski,młody Bronisławski,Cimek i Janiczak.Nieźle Sawicki,Tyktor i Grzesiek Michalak za waleczność.Oby ta wygrana pozwoliła uwierzyć chłopakom że jeszcze coś można zdziałać w tej lidze.Będzie trudno ale POWODZENIA GÓRNIKU!!!

PL - 25 października 2014, 21:30:30 - *.radom.vectranet.pl
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Spokojnie fani Górnika, pogódźcie się z formą waszych zawodników, dzisiejszy mecz to zwyczajnie fart. Dno tabeli zostaje dla was, ale za marzenia się nie płaci, więc pocieszcie się chociaż raz.

robi - 25 października 2014, 21:39:59 - *.160.125.44
ludzie ale cyrk Górnik wygrał

Max - 25 października 2014, 22:30:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś z Wałbrzycha wybiera się na mecz do Mielca (pt. 31.10.2014 godz. 17:00)?

Danielak - 26 października 2014, 7:04:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Górnik!!!

KS Górnik - 26 października 2014, 8:18:09 - *.centertel.pl
Do czego to doszło,żeby się cieszyć ze zwycięstwa u siebie z Puszczą Niepołomice nic jej nie ujmując i ich kibicom. Forza Górnik!

bezzębny - 26 października 2014, 9:48:01 - *.ssp.dialog.net.pl
D napisało: "Górnik na pewno nie jest najsłabszym zespołem ligi". Chłopie ! Popatrz na tabelę i ochłoń !

D... - 26 października 2014, 11:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bezzębny: Wolę patrzeć na boisko, w szczególności na to, co grają poszczególne ekipy. Górnik ma (miał?) problem mentalny z wiarą we własne siły oraz słabą obronę - i stąd taki dramat w tabeli. Natomiast jeśli chodzi o grę - widać w niej jakiś pomysł, wiele się tu zmieniło na dobre od czasów trenera Jaworskiego, gdy grali okrutny piach.
Jest w lidze przynajmniej kilka zespołów już teraz słabszych od Górnika, a gdy forma zacznie wracać - takich zespołów będzie przybywać.
Walka o utrzymanie łatwa nie będzie, ale wierzę, że już w Nowy Rok Górnik nie będzie czerwoną latarnią tabeli.

bezzębny - 26 października 2014, 12:19:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Wiara czyni cuda, a mnie to bez różnicy czy spadnie jako ostatni, czy jako na ten przykład czternasty. Ja też chodze na mecze i widze co sie dzieje. Poczytaj sobie lokalne portale. Nawet sam Bartek Nowak, ktory ma zajoba na punkcie Gornika pisał, że Puszcza cały czas cisneła i miała przewagę. Fuksem wygrali, ale Mielec pokaże nam miejsce w szeregu. Niestety, ale bedzie kolejna porażka.

D... - 26 października 2014, 14:40:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bezzębny: Puszcza cisnęła, szczególnie pierwsze 20 minut po przerwie, bo Górnik zaczął grać bardzo bzdurnie - oddał inicjatywę i bronił wyniku. Taka taktyka jest bez sensu w sytuacji, gdy mamy słabą defensywę, bo to jest prowokowanie nieszczęścia, skoro obrońcy robią tyle błędów. Wcześniejsze mecze pokazują, że to droga w ścianę, bo zawsze jeden czy dwa takie błędy przeciwnik wykorzysta. Na szczęście Puszcza była za słaba, żeby cokolwiek wykorzystać. Zmiana obrazu gry nastąpiła od 70 minuty mniej więcej, bo wtedy Górnik zaczął śmielej wychodzić do przodu, wir na połowie Puszczy robił szczególnie Orłowski - i od tego momentu Puszcza przestała już grać cokolwiek, a co najważniejsze - przestała zagrażać nam remisem.
Wniosek z tego płynie taki, że przy naszym sporo lepszym ataku niż obronie oddawanie inicjatywy przeciwnikowi to błąd, przez który tracimy punkty. Przy takim składzie jak obecnie Górnik skazany jest na grę ofensywną po prostu.