II liga: Kotwica 4-3 Błękitni

27 sierpnia 2014, 20:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński
Jakub Poznański 46, Tomasz Rydzak 60, 81, Marek Ufnal 72 (s) - Oskar Fijałkowski 13, Rafał Gutowski 25, 38

Kotwica: 1. Patryk Kamola - 8. Bartosz Soczyński, 18. Jakub Poznański, 6. Daniel Kokosiński, 19. Radosław Strzelecki (46, 17. Tomasz Bejuk) - 10. Tomasz Rydzak, 91. Konrad Mularczyk, 93. Patryk Pietras, 11. Mateusz Świechowski (46, 99. Krzysztof Biegański), 7. Patryk Skórecki (72, 32. Krzysztof Bułka) - 22. Maciej Ropiejko (90, 4. Tomasz Pikuła).

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 3. Piotr Wojtasiak, 13. Sebastian Murawski, 19. Tomasz Pustelnik, 6. Ariel Wawszczyk - 17. Maciej Więcek (63, 18. Wojciech Fadecki), 20. Bartłomiej Poczobut (77, 8. Patryk Baranowski), 25. Oskar Fijałkowski, 14. Bartosz Flis, 24. Rafał Gutowski - 23. Łukasz Kosakiewicz (62, 10. Robert Gajda).

żółte kartki: Biegański, Soczyński - Flis, Więcek, Kosakiewicz, Poczobut.

D... - 27 sierpnia 2014, 21:53:19 - *.adsl.inetia.pl
Niesamowity, wielki miecz Kotwy! Coś takiego dzieje się raz na 1.000 meczy, a może nawet raz na 1.000.000! Wyjść z 0-3 do przerwy na 4-3 na koniec... Robi wrażenie. Gratulacje!

ZS - 27 sierpnia 2014, 21:53:22 - *.via.zamek.net.pl
Wow, to się nazywa zmienne szczęście ;)

ZKL-PO - 27 sierpnia 2014, 21:57:01 - *.232.26.4
Przecierałem oczy i nie wierzyłem. a jednak moja kochana KOTWA z przegrywając do przerwy 0 : 3, zwyciężyła 4 : 3. Gratulacje dla zawodników i kibiców Kotwicy Kołobrzeg z Poznania. Jestem pod wrażeniem !!!.

ryba - 27 sierpnia 2014, 22:01:19 - *.siedlce.vectranet.pl
Gdzie napinacze(po pierwszych trzech kolejkach już Stargardzie widzieli się w 1lidze a pewnie będzie spadek

ryba - 27 sierpnia 2014, 22:03:12 - *.siedlce.vectranet.pl

Mati - 27 sierpnia 2014, 22:06:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękne odwrócenie losów spotkania

patol - 27 sierpnia 2014, 22:17:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka na 4-3 Tomka Rydzaka dosłownie 'Stadiony Świata'
Wolej z około 18 metrów nad głowami pozostałych i piłka ląduje pod poprzeczką.

juanito - 27 sierpnia 2014, 22:28:17 - *.088.078.pools.vodafone-ip.de
Gratulacje dla Kotwicy za walke do ostatniego gwizdka. Takie zwyciestwa smakuja najlepiej. A co do Błekitnych , to panowie zapomnijcie o dwoch pierwszych kolejkach. Bo stac was na duzo lepsza gre niż np w meczu z Zaglebiem, na którym bylem. Pozdrawiam pilkarzy obydwu drużyn. Kibic zeStargardu

1909 - 27 sierpnia 2014, 22:28:35 - *.172.252.73
Stargard życze wam spadku. nie zapomne jak ublizaliscie pilkarzom Ostrovii po meczu w maju. buractwo! 3 meczyki i 3 wtopy. oby tak dalej

juanito - 27 sierpnia 2014, 22:29:33 - *.088.078.pools.vodafone-ip.de

ggman - 27 sierpnia 2014, 22:42:11 - *.ip.telfort.nl
Tylko Bieganski ze strzelcow bramek nie gral w Pogoni.. Brawo Pogon!

grwg - 27 sierpnia 2014, 22:45:48 - *.szczecin.mm.pl
szkoda bo mogliśmy zagrać defensywnie przy 3:0 i kontrolować grę do końca

nyrol - 27 sierpnia 2014, 22:48:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Błękitnych??? Pozdro Za Super Wynik Od Old Warta 1912 Fanatic!!

piachu - 27 sierpnia 2014, 22:56:24 - *.tkk.pl
20-pare osób, Rydzak stadiony swiata brawo, oby to był dobry prognostyk na kolejne mecze Kotwy

macgyver17 - 27 sierpnia 2014, 23:45:28 - *.189.136.193
Ale jaja. Postawiłem dziś na Kotwicę i to był mój ostatni mecz wszystkie poprzednie 2 z 4 w dwóch grupach trafione. Patrze w przerwie ooooo porażka!!
Teraz przyjechałem z pracy patrzę i ....... euforia Tak jak D... pisze " Coś takiego dzieje się raz na 1.000 meczy, a może nawet raz na 1.000.000! Wyjść z 0-3 do przerwy na 4-3 na koniec... Robi wrażenie. Gratulacje! "......

rafiki077 - 28 sierpnia 2014, 0:03:52 - *.xdsl.centertel.pl
ladne pieniadze musialy pojsc na ten mecz, dwa cieniasy 2 liga mozna obstawiacc wrocław czeka

mix - 28 sierpnia 2014, 10:21:19 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje dla Kokosa i Krzyśka Bułki - Bałtyk Gdynia !

Jaro - 28 sierpnia 2014, 11:19:55 - *.174.113.158
Brawo Kotwica szkoda że nie mogłem być na meczu, musiałem w poniedziałek wyjechać. Pozdrowienia z Zamościa

kakaes - 28 sierpnia 2014, 19:57:21 - *.play-internet.pl
Szok. Z 0:3 wyjść na 4:3. Ale radocha w Kołobrzegu, ale wkurzenie w Stargardzie

Nota - 28 sierpnia 2014, 21:29:26 - *.90.103.48-citimedia.pl

Nota - 28 sierpnia 2014, 21:31:09 - *.90.103.48-citimedia.pl
Kotwica i tak spadnie do 3 ligii, ta wygrana to przypadek. Zycze Blekitnym jak najlepszego miejsca w lidze, podniesiecie sie szybko i bedziecie wygrywac!! Pozdrawiam z Lodzi

max - 28 sierpnia 2014, 22:09:42 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
O pewnych meczach mówi się błąd, ale druga połowa meczu w Kołobrzegu w wykonaniu Błękitu to przysłowiowy wielbłąd...Teraz panowie z Ceglanej będziecie musieli długo pracować na szacunek u własnych kibiców...

,m - 30 sierpnia 2014, 0:07:35 - *.dynamic.chello.pl