marik1234 - 9 marca 2014, 14:07:29 - *.play-internet.pl
7 Sandencja 16 Kolejorz
8 Wisla 17 Okocimski
9 Stomil 18 Energetyk

hehe - 9 marca 2014, 14:07:39 - *.ennet.pl
spokojny mecz pod kontrolą lidera, do tego niezle kontry w 2 polowie i zasluzone 3pkt wywiezione z trudnego terenu

@marik1234 - 9 marca 2014, 14:20:37 - *.centertel.pl
nie ma czegoś takiego jak sandencja cymbale !.

kibic - 9 marca 2014, 14:22:47 - *.range86-146.btcentralplus.com
wisla w pierwszej polowie zbyt asekuracyjnie. burkhard musi grac z tylu w lini pomocy a nie na 10 bo tam nie dostaje podan. leczna slaba jak barszcz i spokojnie byla do pukniecia. w drugiej polowie wyrazna dominacja wisly. ladnie pilka chodzila ale sytuacji klarownych nie bylo. wisla walczymy dalej!!!

?! - 9 marca 2014, 14:28:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dominacja wisły? hahaha

Olsztyn - 9 marca 2014, 14:30:00 - *.olsztyn.vectranet.pl
No i gra OKS&HKS

Damian - 9 marca 2014, 14:30:50 - *.plock.mm.pl
Górnik spokojny w obronie, bo Wisła dzisiaj w ataku praktycznie nie zagroziła bramce. Wiślacy grali sennie, jakby jeszcze się nie obudzili po długiej przerwie zimowej. Może ta porażka zadziała mobilizująco.

Damian - 9 marca 2014, 14:34:15 - *.plock.mm.pl
Jedyny plus to Kiełpin, który wiele razy z trudnych sytuacji obronił stratę gola i gdyby nie on to byłoby dla Górnika 3/4 do 0.

pelikan - 9 marca 2014, 14:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice z Płocka często pytali dlaczego w Łowiczu mecze gra się o 11.15 .To teraz ja pytam dlaczego w Płocku o12.15

jasZKS - 9 marca 2014, 14:36:45 - *.217.c72.petrotel.pl
Z jakiego powodu protest w drugiej polowie i tylko Gornik dopingowal? Gra pilkarzy DNO.

Wisła! - 9 marca 2014, 14:40:22 - *.dynamic.dsl.as9105.com
pelikan jakbyś użył czasem mózgu to byś wiedział, że godzina rozgrywania meczu była podyktowana transmisją w tv.

hary - 9 marca 2014, 14:46:56 - *.icpnet.pl
Serdzeczne Gratulacje z Poznania dla Górniak Łęczna -za 3 jak że ważne punty .Sympatycy z całej Polski i regionu tego klubu życzą ,awansu do upragnionej po 7 latach Ekstraklasy .Dzięki orange Sport mozemy ten klub oglondać chociaż na szklanym Ekranie.

fan Wisła - 9 marca 2014, 14:48:24 - *.019.c66.petrotel.pl
Beznadziejny mecz !! Słabi jedni i drudzy !! Kiełpin, Magdoń, Hiszpański i Góralski- to jedyni ludzie nadający się do gry !! Reszta- do ,,wora" !
Wisła, nie miała żadnej sytuacji bramkowej !!
Kopanina, łubu-dubu.......
Poziom 4 ligi !!
P.Kaczmarek-chyba nie spadniemy ?????

hdhd - 9 marca 2014, 14:48:55 - *.9.126.140
do pelikan bo tak ustalila orange sport ktora transmitowala mecz ale w lowiczu ciezko o taka tv gdyz tam nadaje jeszcze analogowaz 3 kanalami pozdrawiam

Przemo8605 - 9 marca 2014, 14:49:19 - *.239.247.145
trzyma kciuki za Łęczną! awans dla Lubelszczyzny!

hermas - 9 marca 2014, 14:50:21 - *.9.126.140
stracic bramke w 2 minucie to wstyd namaksa

wislak - 9 marca 2014, 14:58:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że pierwsza bramka padła w 2 minucie, bo od tego czasu bogdan tylko siedział na własnej połowie. Według mnie Łęczna jedna ze słabszych drużyn, które były w tym sezonie na Ł34, Stomil tydzień temu sprawiał lepsze wrażenie.
Posiadanie piłki tak z 65 % dla Wisły, szkoda tych pkt, ale trzeba grać dalej. Pewnie mało kto liczył, że uda nam się wygrać.
ZKS!

do hdh - 9 marca 2014, 14:58:50 - *.lowicz.mm.pl
chciałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło

wislak - 9 marca 2014, 15:00:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów ok. 4.5 tys

kibic_po_p - 9 marca 2014, 15:04:47 - *.centertel.pl
To co dziś obejrzałem na stadionie w Płocku to zaprzeczenie futbolu. Mecz zaczął się w pierwszej minucie a w drugiej się skończył po tym jak goście strzelili bramkę. Wisła komplyýetnie zagubiona bez jakiegokolwiek pomysłu na akcje ofensywną rozbijała się o ścianę zawodników z Łęcznej którzy mając wynik ograniczyli się do obrony. Nuda żenująca. Można było spokojnie zasnąc nic nie tracąc. Burhard zagubiony na boisku, lewy obrońca Wisły bodajże Hempel kompletna pomyłka. Cud że się w czoło nie kopał.To samo Piotr Wlazło jako środkowy pomocnik.Nie ta motoryka i szybkość.Reszta nie wiele lepsza. Wyrożnić nie ma kogo, no chyba że Kiełpina za to że nie przegraliśmy wyżej i Góralskiego, który chociaż sprawiał wrażenie takiego któremu się chce.Dziękuje za takie mecze. Nigdy więcej Panowie.

zks - 9 marca 2014, 15:12:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibic
Moze mi przypomnisz z kim gralismy? Rozumiem, ze mozna miec chorobe psychiczna i myslec, ze gramy o awans i mamy sklad na LM, ale oswiecę Cie, nie nie mamy. Kazdy bralby remis w ciemno. No ale, jak ktos oglada tylko final LM i narzeka to czego ja wymagam. Pamietaj, lec Kamil Stoch lec, tam wygrywaja

pelikandoh - 9 marca 2014, 15:13:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak się chwalisz tą transmisją, a problem jest taki,że kaszane widziała cała Polska

i - 9 marca 2014, 15:16:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to chyba dobrze, ze Wisła jest klubem medialnym i rozpoznawalnym i pokazują klub i miasto w tv? Lepiej spojrz jaki wynik zrobil twoj ptak i na ktorym jest miejscu :D

rafalski - 9 marca 2014, 15:40:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szałachowski beznadziejny,ale miał prawo jak leczył się w Legii dwa lata Następne spotkanie też na żywo w telewizji !

Autovidol - 9 marca 2014, 15:45:42 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
Po wczorajszej porażce Motoru to jedyna dobra informacja w ten weekend

kibic_po_p - 9 marca 2014, 16:00:55 - *.162.94.107
Do zks: wszystko super i złego słowa bym nie powiedział gdybym widział w tym meczu chociaż odrobinę walki z naszej strony a takiej wg mnie nie było. Graliśmy z liderem a i owszem co nie oznacza że po stracie gola w 2 minucie mamy przez następnych 88 nie stworzyć żadnego słownie żadnego sensownego zagrożenia bramki rywala. O to mam pretensje a meczy mój drogi to ja się już trochę w życiu naoglądałem( te na Ł34 oglądam od lat 20 prawie wszystkie na żywo) i dawno nie widziałem tak bez walki oddanych 3 punktów w wykonaniu Nafciarzy niestety.

kibic_po_p - 9 marca 2014, 16:20:45 - *.162.94.107

zks - 9 marca 2014, 16:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To skoro od 20 lat ogladasz prawie wszystkie mecze na zywo, to czemu zachecasz ludzi do nie chodzenia na stadion? W sytuacji kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku, jest mlody, zdolny trener, dobra druzyna i klub jest budowany krok po kroku?

leon - 9 marca 2014, 16:30:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dwa mecze skończyły się wynikami 2:0 reszta po 1:0 .
Albo piłkarze jeszcze śpią albo tak zażarta walka o pkt. (awans-utrzymanie w lidze).
Wiosna idzie panowie do roboty !!!
Strzelać bramki !!!

kibic_po_p - 9 marca 2014, 16:31:44 - *.162.94.107
A gdzie ty widzisz w moich komentarzach jakiekolwiek słowo o tym że na stadion nie ma co chodzić. Chyba Cię lekko fantazja poniosła. Sam chodzę, chodziłem i chodzić zamierzam tylko nie chce już tam oglądać takich meczy jak ten dzisiejszy i tyle. Mogą przegrywać i porażke wybacze ale po walce a nie tak jak dzisiaj po biernej postawie bo za taką dzisiejszą uważam. 88 minut bez jednej klarownej samodzielnie stworzonej sytuacji bramkowej to jak na gospodarza spotkania chyba jednak troche mało nie sądzisz ???

LeczyniaK_ - 9 marca 2014, 16:43:13 - *.lublin.mm.pl
Lider jest naasz sialalalalalall ; d

zks - 9 marca 2014, 16:44:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zgadzam sie w 100%. No ale jak nie gra Kacprzycki, Taar, a w pierwszym wychodzi Krzywicki bez formy (gra chyba tylko za nazwisko) to co zrobic? Sekulski moze w koncu dostanie szanse, ale prawdziwa, a nie 20 min w najblizszych 5 meczach. Nastepny mecz u nas z Rybnikiem, podobno zagrali najgorzej w tej kolejce, wiec moze z nimi bedzie spokojne zwyciestwo.

Yemiol - 9 marca 2014, 16:47:59 - *.bb.online.no
mecz śpiący przewaga Wisły ale żadnej sytuacji bramkowej.Górnik w defensywie wyśmienicie.Najlepszy Kalkowski.Spora grupa kibiców z Łęcznej.Do awansu jeszcze długa droga,ale graty za 3pkt

rafalski - 9 marca 2014, 16:55:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w ofensywie kto najlepszy? Brak ofensywnego asa w Węglowej ekipie. Kontuzja.

janusz - 9 marca 2014, 16:59:11 - *.adsl.inetia.pl
oficjalna storna Wisły podaje, że było 200 osób z Łęcznej

janusz - 9 marca 2014, 17:01:54 - *.adsl.inetia.pl
pismaki ze Sport.pl podają 250 osób z Łęcznej. Ilu was w końcu było Górniku?

Stomil - 9 marca 2014, 17:03:28 - *.205.24.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hempel w obronie jeszcze jakos kopie ale w ofensywie to gragedia na polowe rywala jak z pilka wpadnie i jak komus nie poda to strata pewna.

stomil4all - 9 marca 2014, 17:04:47 - *.opera-mini.net (*.228.248.163)
szkoda Wisełki. Pozdro z Olsztyna!!!!!

Obserwator - 9 marca 2014, 17:45:57 - *.ennet.pl
Kibiców z Łęcznej około 210.

Olsztyn - 9 marca 2014, 17:46:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Łęczna, Płock do spadku

golo - 9 marca 2014, 17:54:28 - *.nplay.net.pl
rafalski , ty masz wielki problem z obiektywnym odbiorem obrazu ,można zawodnika lubić lub nie , ale w twoim przypadku należy bardziej wytrzeszczć gały - reasumując , wszyscy z przodu nie grali tego co potrafią , co wynikało np. z gry Niedzieli , Bożaka . Nowak też większość grał do tyłu lub bok . a Zawias to miał więcej strat niż kontaktów z piłką ,Szałach też nie błyszczał ,ale po falu na nim padła Bramka no i na na setkę wypuścił Zawiasa , co mogło dać drugą i byłby po sprawie .Moim zdaniem tu taktyka i może to , że to pierwszy poważny mecz , wpłynęły na jakość , nerwowość gry środka i przodu .

damian - 9 marca 2014, 17:55:06 - *.plock.mm.pl
Olsztyn jak Płock do spadku Stomil tym bardziej

waldi - 9 marca 2014, 18:32:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
stomil4all ty pupolizie !

fankaa - 9 marca 2014, 19:13:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jeżeli mam się wypowiedzieć o meczu ,to chyba nie ma co się wypowiadać, no chłopaki słabe te granie było dzisiaj ..Ale nie ma co ,to był pierwszy mecz także dajemy z siebie wszystko w nastepnych 'pokazach 'i walczymy,walczymy.Nie poddawać się tak szybko Panowie,gramy do końca . 90 min zażartej walki !

ducho - 9 marca 2014, 20:00:38 - *.adsl.inetia.pl
Na wyjazd do Płocka pojechało 230 osób.

Fce Kutno - 9 marca 2014, 20:14:14 - *.c154.petrotel.pl
Na stadionie ok 4 tyś kibiców.Górnika ok 200 osób z przeciętnym dopingiem i kilkoma flagami. Piłkarsko mecz z jednej i drugiej strony bardzo słaby. Bramka w pierwszych minutach ustawiła spotkanie.

weekend - 9 marca 2014, 23:58:59 - *.dynamic.chello.pl
Liczba wyjazdowiczów to 230 ??? No to nie najlepiej z matematyką u tego , który liczył . I nie piszcie że to nawet liczba kibiców Górnika Łęczna bo jeśli odliczymy motorowców i chełmianke...

uuu - 10 marca 2014, 4:35:36 - *.ip.netia.com.pl
Cudownie! 3pkt dopisane, a styl nieistotny bo to początek rundy po ciężkim okresie przygotowawczym - zresztą kto na wiosnę "wymiata"..? Na koniec sezonu nikt nie będzie pamiętał o stylu jak e-klasa powróci na Lubelszczyznę! (oby)
Teraz z Flotą też trudny mecz (walczą o utrzymanie...).
Wiem, że zbyt wcześnie na otwieranie szampanów, ale wg mnie awansuje Górnik i Bełchatów, a intuicja rzadko mnie myli
Ps. spieracie się o tą liczbę kibiców gości jakby to miało wpływ na wynik... Pzdr!

ekspertsks - 10 marca 2014, 10:02:02 - *.182.36.9
Zwycięstwo Górnika niezagrożone było nawet przez minutę, mogli, a nawet powinni strzelić gole ze 2 gole z dobrych sytuacji jakie mieli. Ale gra Górnika za bardzo asekuracyjna i za bardzo do tyłu, dużo kopaniny, meczu nie dało się oglądać... Wisła nie pokazała nic oprócz bezradności

hary - 10 marca 2014, 10:44:17 - *.icpnet.pl
Panowie to dopiero poczatek sezony 2014 1 ligi-ocena konkretna po 4-6 meczach .Ja wolę oglondać 1 ligę na takim poziomie niż bundeslige- gdzie serce mam Polskie .Co mnie łaczy za wyjatkiem Dortmundu bo tam graja Polacy -reszte zero -Wybiorę jakby była mozliwośc 2 ligę bo to jest blizej memu sercu

sierpc - 10 marca 2014, 11:21:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda jest taka, że Górnik z taką grą nie awansuje a my z taką grą będziemy walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki. Oby ten mecz był wypadkiem przy pracy z naszej strony.

gf - 10 marca 2014, 12:27:49 - *.ennet.pl
Grunt, że 3 pkt na trudnym terenie można dopisać.Pierwsze mecze po zimie zawsze wyglądają kiepsko, bardzo rozczarowała Wisła, która dostajac bramke juz na poczatku przez 90 min nie potrafiła stworzyć zagrozenia, Górnik tez zagrał przeciętnie ale chyba nikt sie nie spodziewał,że po bramce na wyjeździe zaczna się huraganowe ataki ze strony gości. Spokojna obrona wyniku przez 90min i cel osiągnięty.

as - 10 marca 2014, 12:37:03 - *.dynamic.chello.pl
Oficjalny profil facebookowy Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna podaje, że kibiców gości w sektorze było 230 (38 Chełmianka, 41 Motor).

as - 10 marca 2014, 14:48:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Arka i GKS Bełchatów zagrały kosmiczny mecz? Też słabizna... Nie wiem jakiej gry niektórzy się spodziewali w 1 meczu po tak długiej przerwie. I to, że Górnik lideruje nie oznacza, że każdego będą roznosić w pył. Tym bardziej, że Płock to bardzo trudny teren. Liczą się 3 punkty a to w jakim stylu jest mniej istotne bo za parę kolejek nikt tego nie będzie pamiętał.

hary - 10 marca 2014, 22:39:24 - *.icpnet.pl
Wisła Płock jest bardzo solidny zespół ,ale Gornik to dróżyna tz poukładana myślaca w czasie gry i życzę jej awansu z dalekiej wlkp.

ducho - 11 marca 2014, 10:27:17 - *.adsl.inetia.pl
Do weekend zawsze liczy grupę która wyjeżdża na konkretny mecz.Wg. twojego rozumowania to-może byli to kibice ---- muzułmanie,cerkiwni,ortodoksi i innni.piekne nieprawdaż

filet - 11 marca 2014, 11:15:45 - *.centertel.pl
Brawo Leczna.

lebelak - 11 marca 2014, 12:56:20 - *.ennet.pl
czemu nie grał Bonin za kartki kontuzja,czy za slaby?

PDW - 11 marca 2014, 14:18:55 - *.adsl.inetia.pl
@lebelak Bonin ma kontuzję

hary - 11 marca 2014, 16:10:24 - *.icpnet.pl
Bonin kontuzja po sparingu z Pogonią Siedlce -trener chciał przerwać sparing tak kopała Pogon ,zapomnieli że Górnik to nie koń

sierpc - 12 marca 2014, 14:33:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl