5 marca 2014, 20:51:05 - Monki
Ostoja Stjepanović i bracia Višņakovsowie zagrali w meczu Macedonia - Łotwa

Ostoja Stjepanović wystąpił w reprezentacji Macedonii, a Eduards i Aleksejs Višņakovsowie w reprezentacji Łotwy w meczu towarzyskim pomiędzy tymi krajami. Macedonia wygrała z Łotwą 2-1 (1-0). Pomocnik Wisły Kraków rozegrał całe spotkanie. Z kolei napastnik Widzewa Łódź pojawił się na boisku w 65. minucie, w której to z boiska zszedł Valērijs Šabala, zaś jego brat pojawił się na boisku w 83. minucie, zmieniając Aleksandrsa Fertovsa.

5 marca 2014, 19:00 - Skopje (Nacionalna Arena "Filip II Makedonski")
Macedonia 2-1 Łotwa
Jovan Kostovski 29, Agim Ibraimi 72 (k) - Daniel Georgievski 65 (s)

żółte kartki: Besart Ibraimi - Ritvars Rugins, Kaspars Gorkšs.

sędziował: Lorenc Jemini (Albania).

Cały mecz na ławce rezerwowych Łotwy spędził Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok). W spotkaniu wystąpili także byli polscy ligowcy. W barwach Macedonii całe spotkanie rozegrał były gracz Odry Wodzisław Śląski Goran Popov. W 67. minucie na boisku pojawił się Mirko Ivanovski (dawniej Arka Gdynia). Z ławki rezerwowych spotkanie oglądał Aleksandar Todorovski (dawniej Polonia Warszawa). Z kolei w barwach Łotwy całe spotkanie rozegrał były napastnik Lecha Poznań Artjoms Rudņevs. Od 75. minuty na boisku przebywał Artis Lazdiņš (dawniej Piast Gliwice). Na ławce rezerwowych ponadto znajdował się Jurijs Žigajevs (dawniej Widzew Łódź).

N - 5 marca 2014, 23:10:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl