21 listopada 2013, 17:15:27 - Tony
Śląsk zgłosił Patryka Misika

Śląsk Wrocław zgłosił do rozgrywek Ekstraklasy Patryka Misika. Kanadyjczyk występował do tej pory w trzecioligowych rezerwach klubu z Wrocławia.

Misik ma 19 lat i występuje na pozycji pomocnika. W obecnym sezonie rozegrał szesnaście spotkań w trzecioligowych rezerwach Śląska, w których zdobył jedną bramkę. Jest również młodzieżowym reprezentantem Kanady.

W Śląsku zawodnik będzie występował z numerem 34 na koszulce.

źródło: własne / Śląsk Wrocław

z - 21 listopada 2013, 18:44:05 - *.ssp.dialog.net.pl
dobrze że to Kanadyjczyk może jeszcze nie jest przesiąkniety polskim bagienkiem i myślą szkoleniową gmocha z lat 60 tych :D

WKS - 21 listopada 2013, 22:16:46 - *.231.17.250.koba.pl
W najbliższym meczu nie zagra. Przeciwnik za silny. Ale teraz nie damy sobie Jadze wbić 3 goli w 9 minut. Będziem się starać, by potrzebowała 20-25 minut.

Chrobry - 21 listopada 2013, 22:35:08 - *.dynamic.chello.pl
Dziwne, chłopak z Kanady, a nie gra w hokeja?

Pat - 21 listopada 2013, 22:47:21 - *.dynamic.chello.pl