9 listopada 2013, 18:53:52 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: 16. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość meczów 16. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej. Porażki 0-2 z Błękitnymi Stargard Szczeciński doznała liderująca w tabeli Warta Poznań. Trzy punkty na swoim koncie zapisali piłkarze ostatniej w ligowej stawce Calisii Kalisz, którzy pokonali na wyjeździe MKS Kluczbork 2-1.

MKS Kluczbork 1-2 Calisia Kalisz
Rafał Niziołek 5 - Szymon Sobczak 2, Marcel Kotwica 36
UKP Zielona Góra 0-1 Bytovia Bytów
Janusz Surdykowski 90
Raków Częstochowa 3-1 Jarota Jarocin
Robert Brzęczek 30, Rafał Czerwiński 60, Piotr Garbarek 81 (s) - Marcin Wojciechowski 90

ZS - 9 listopada 2013, 19:06:11 - *.kg.net.pl
Zagłębie Sosnowiec jak widać znowu eróciło do porażek, a tak liczyłem na 3 pkt w Ostrowie. Niestety ale nie mamy napastników. Przed sezonem sprowadzono jakiś szrot trzeciego sortu z Legii zamiast poszukać porządnego napadziora. Ech żal...

b - 9 listopada 2013, 19:16:22 - *.146.60.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za tydzień hit kolejki: Górnik-Warta o 1 miejsce.

Rozwój - 9 listopada 2013, 19:20:39 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawie także w Katowicach, gdzie miejscowy Rozwój podejmie Polonię Bytom.

spec - 9 listopada 2013, 19:22:54 - *.231.10.49.koba.pl
brzęczek junior trafil

zsh - 9 listopada 2013, 19:23:18 - *.adsl.inetia.pl
za tydz meczo utrzymanie lepsze
i mecz kibicow

do b - 9 listopada 2013, 19:23:56 - *.master.pl
nie wiem czy o pierwsze ale na pewno mecz na szczycie. o lidera zagra pewnie CHG z KS-em

Tom - 9 listopada 2013, 19:29:49 - *.static.akk.net.pl
Smuci zwycięstwo lwowiaków

Ketald - 9 listopada 2013, 19:35:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta co mecz to słabiej: Już z Wejherowem było mnóstwo szczęścia, że udało się wygrać, a dziś lipa, a ostanie dwa mecze w tym roku to wyjazdy do Wałbrzycha i Sosnowca, ciężko widzę te spotkania, oby chociaż zdobyli 2 punkty i przezimowali na 2 miejscu...

Glogow - 9 listopada 2013, 19:47:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli jutro Chrobry wraca na fotel lidera i oby tak do końca! grupa poscigowa wygrala swoje mecze wiec na wiosne będzie jeszcze ciekawiej

Paweł - 9 listopada 2013, 20:04:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cholera znów porażka naszego ZAGŁĘBIA - dwa zwyciestwa wystarczą i koniec walki, znów ogladanie się jeden na drugiego...Szkoda!
Hej, hej ZAGŁĘĘBIEE !!!!!

stargard - 9 listopada 2013, 20:10:22 - *.154.180.176
brawo kolejarz

Polkowice - 9 listopada 2013, 20:17:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie nasz Chrobry musi Wejcherowie jeszcze wygrać lub zdobyć remis a jak pokazuje ta liga i mecze ChG z zespołami z dołu tabeli (Calisia, Jarota) nie będzie to prostą sprawą.
Jak nasi grajki wyjdą tak skoncentrowani jak w meczu z Rozwojem, Górnikiem na wyjazdach to o wynik będziemy spokojni a jak już przed meczem dopiszą sobie , pkt to wrcóimy z dalekiego Wejcherowa na tarczy!
Ave CHROBRY !

olo - 9 listopada 2013, 20:19:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Wejcherowie??? nie ma takiego miasta co za analfabetyzm

asfg - 9 listopada 2013, 20:26:36 - *.gress.pl
Kluczbork i ich gra to wodorosty i 6metrow mulu tak mozna podsumowac gre w tej rundzie

gregor102 - 9 listopada 2013, 20:27:12 - *.7-4.cable.virginm.net
Brawo Blekitni Super wynik z Warta w Poznaniu tak trzymac
Warcie zycze awansu, to zasluzony klub.

PAn trexa - 9 listopada 2013, 20:40:50 - *.dynamic.chello.pl
Sosnowiec, Tylec i wszystko jasne

StariK - 9 listopada 2013, 20:43:24 - *.toya.net.pl
Brawo Calisia brawo Marcello Kotti :D Petardaaaaaa !!!

DGL - 9 listopada 2013, 20:47:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jutro Chrobry z Gryfem Wygra i Ma Lidera !! :-)

lenamek - 9 listopada 2013, 20:47:54 - *.play-internet.pl
Brawo Calisia ! Jest jeszcze szansa na utrzymanie nie jestesmy ELANA

DGL - 9 listopada 2013, 21:34:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Polkowice. Hej nie Podszywaj sie pod ChG ! :-( za Tydzien Baty z ChG !

nyrol - 9 listopada 2013, 21:55:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warciarze co wy robicie ??? Błękitni w 25-30 osób z Dobrym dopingiem i 1 Flagą i 2 Flagą Patriotyczną 11.11.1918 Pamiętamy .Na Meczu 600 osób szkoda że Frekwencja spada bo na meczach z Zagłębiem Sosnowiec i Bytovią było Warciarzy ponad 2000.

conamlore - 9 listopada 2013, 22:05:43 - *.adsl.inetia.pl
Czy ktoś mi powie co się dzieje z tym Zagłębiem? Taki klub, taka historia, takie oczekiwania, taka infrastruktura i nic.. zero dno. Przykro się patrzy na Zagłębie słabo radzące sobie w 2 lidze..

olo - 9 listopada 2013, 23:03:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Nadal twierdzę ze awansuje Warta i Polonia Bytom . Górnik Pany

osw - 9 listopada 2013, 23:28:27 - *.bb.sky.com
brawo ostrowski Kolejorzu! kolejny mecz z drużyną czołowej ósemki bez porażki. Ostrovia ma bardzo realne szanse na utrzymanie wiosną. brawo trenerze Nowicki!

siara przy - 9 listopada 2013, 23:35:39 - *.smsiarkowiec.pl
siara pozdrawia zagłębie , do zobaczenia w pierwszej lidze

nyrol - 9 listopada 2013, 23:51:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wejdzie Bytovia i Chrobry Moze Zagłębie Sosnowiec!! A Warta i Górnik W brak forsy !!! Szkoda bo paka na Warcie Super a nie płacą pensji piłkarzom . Szkoda Ale Nawet w B klasie Warta Będzie!!! Na Lechu 12000 gimnazjalistów tak Lech robie sobie frekwencje!!!

osw - 10 listopada 2013, 0:39:53 - *.bb.sky.com
nyrolu a kto broni Warcie zaprosić 12000 gimnazjalistów??? lepiej martw się o swoich Zielonych - byłem ostatnio na meczu Warta - Ostrovia i powiem szczerze, że z 500 - max 1000 osobowym piknikiem na jednej trybunie nie ma co pchać się do I ligi

zsh - 10 listopada 2013, 8:51:35 - *.adsl.inetia.pl
wejdzie Chrobry i moze.... Zaglebie Sosnowiec bo to jedyny klub ktory ma szanse na 1 lige co prawda jest na 8 miejscu ale moga jeszcze powalczyc na wiosne i sie zdziwicie

GGravesand - 10 listopada 2013, 10:57:48 - *.222.119.159
No za tydzień mecz o 6 pkt Zagłębie Odra >>będziemy jako 12 zawodmik napewno hej OKS SS ODRA OPOLE

wiem - 10 listopada 2013, 12:01:56 - *.mirasoft.pl
Brawo dla Polonii za zwycięstwo , ale te sytuacje z końca meczu muszą wpadać , innym razem może być gorzej.
Brawa dla Jarki nie ma lekko w Bytomiu były żabol ,ale daje radę.

adis - 10 listopada 2013, 18:50:58 - *.airmax.pl
za tydzien mam nadzieje zaglebie znowu 0 punktow Odra zdobedzie sosnowiec

max - 10 listopada 2013, 21:50:05 - *.internetia.net.pl
Polonia Bytom awansuje na pewno info sprawdzone

pepe1 - 10 listopada 2013, 22:53:16 - *.centertel.pl
o kule bele sami wizjonerzy - już wiedzą kto awansuje a kto spadnie - ech zmieńcie zajęcie - proszę w totka grać lub złota szukać !
Ludzie, kibice zastanuwcie się proszę w takim Sosnowcu, czy też Bytomiu ostatnie 20 lat "dało" utratę około 200-250 TYSIĘCY miejsc pracy. Proszę podpowiedzieć jak w takich warunkach rozwijać futbol czy choćby masowa kulturę fizyczną ?

bob - 11 listopada 2013, 13:20:12 - *.147.83.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kogo tam zatrudniają w Błękitnych Stargard,skoro "dziennikarz" w relacji i na stronie tytułowej klubu nie odróżnia Ostrowa Wlkp. od Ostrowca. Wstyd. Reformy szkolnictwa wg.PO przynoszą efekty.

KKS - 11 listopada 2013, 20:26:22 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
błękitni brawo za zwycięstwo nad wartą poznań pokazujemy że można wygrywać nawet z takimi zespołami jak warta,górnik rozwój itp tak trzymać brawo błękitni KKS.

bifer - 15 sierpnia 2016, 18:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz UKP-Bytovia w 1 połowie ze wskazaniem na UKP ale w drugiej połowie mecz na początku się wyrównał a potem dominacja Bytovi czego skutkiem był gol na wygranie meczu dla Bytovi w końcówce.