28 października 2013, 13:33:33 - maciejko
Klub Konrada Kapusty nie zagra w irlandzkiej ekstraklasie

Drużyna Mervue United przegrała w rzutach karnych z Longford Town w rewanżowym meczu I rundy baraży o awans do irlandzkiej ekstraklasy i w przyszłym sezonie znów będzie grać na drugim szczeblu rozgrywek. Piłkarzem Mervue United jest polski bramkarz - Konrad Kapusta.

25 października 2013, 20:45 - Longford (City Calling Stadium)
Longford Town FC 3-2 pd. k. 3-0 Mervue United AFC
Daniel Purdy 29, David O'Sullivan 66, 102 - Jason Molloy 7, Paul Sinnott 120

żółte kartki: Chris Deans, Keith Quinn, Derek O'Brien, Josh O'Hanlon, Gavin Doyle - Conor O'Malley, Ryan Manning, Stephen Walsh.
czerwona kartka: Ryan Manning (90. minuta, Mervue, za drugą żółtą).

sędziował: Kevin O'Regan.

W I meczu Mervue wygrał 1-0. Kapusta nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, Polak nie zadebiutował jeszcze w pierwszej drużynie Mervue United.

W decydującej rundzie baraży Longford Town zagra z Bray Wanderers AFC (11. drużyną irlandzkiej ekstraklasy) o prawo gry w najwyższej lidze Irlandii w przyszłym sezonie.

mistico - 28 października 2013, 13:39:10 - *.dynamic.chello.pl
kurde, tylko nie to

dhl - 28 października 2013, 13:43:04 - *.chojnet.pl
Wielka szkoda. Druga taka okazja może się nie powtórzyć.

djn99 - 28 października 2013, 13:49:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja się pytam, czy bramka na wyjezdzie nie liczy sie czasem podwojnie?

(L)MP93 - 28 października 2013, 14:29:47 - *.konstancin.net.pl
10 lat temu byłem w Bray i akurat był mecz Bray - UCD Dublin w 2. lidze. Straszna padaka, bilet drogi, ale kolega fundował...

marco - 28 października 2013, 14:54:40 - *.centertel.pl
@djn Na Wyspach Brytyjskich w meczach barażowych ma znaczenie suma goli z obu meczów. Nie ważne na jakim obiekcie one padały.

hjk - 28 października 2013, 14:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak juz kiedys pisalem,nie ma gorszej ligi od 2 ligi irlandzkiej(first division) ,bilet srednio euro dla doroslego,poziom polskiej IV ligi-okregowki tylko wiecej jezdzenia na upie i chamstwa.ZENADa

bigos - 28 października 2013, 18:31:02 - *.pool.mediaWays.net
Bray to bardzo urokliwa miejscowość,chyba wybiore sie na ten baraz samolotem z Frankfurtu,bo to będzie jedno z najbardziej ciekawych pojedynków w lidze kartofliskowej

bigos - 28 października 2013, 18:35:48 - *.pool.mediaWays.net
No,ale nie samą Piłką człowiek żyje,wszak podczas tego krotkiego pobytu na urokliwej wyspie odwiedzę Staszka i Janusza z wąsem ,którzy mieszkają w Lucan oraz Bożenkę z Blanchardstown,planuję też posilić sie tradycyjnymi fish&chips oraz tym czarnym z pianką .

DENIS - 28 października 2013, 21:20:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl