2 marca 2013, 16:21:37 - slady
Debiuty Sławomira Cienciały, Krzysztofa Hrymowicza i Michała Protasewicza w Etyrze 1924

Sławomir Cienciała, Krzysztof Hrymowicz i Michał Protasewicz zadebiutowali w bułgarskim Etyrze 1924 Wielkie Tyrnowo. Broniący się przed spadkiem zespół Polaków wygrał 2-1 (1-0) w meczu 16. kolejki tamtejszej ekstraklasy z również znajdującą się w strefie spadkowej ekipą PFK Montana. Drugą bramkę dla Etyru zdobył w 89. minucie Sławomir Cienciała. Całe spotkanie na ławce rezerwowych Etyru przesiedział Mateusz Bąk.

2 marca 2013, 14:30 - Sliwen (Stadion Chadżi Dimityr)
Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo 2-1 PFK Montana
Dormuszali Saidchodża 15, Sławomir Cienciała 89 - Iwan Michow 70

żółte kartki: Fatih Yılmaz - Martin Kowaczew.
czerwona kartka: Martin Kowaczew (58. minuta, PFK, za drugą żółtą).

sędziował: Wichren Manew (Sofia).

Cienciała i Protasewicz rozegrali pełne 90 minut. Hrymowicz z powodu kontuzji opuścił plac gry w 85. minucie. W Etyrze zadebiutował też grający w przeszłości m.in. w Arce Gdynia i Olimpii Elbląg Lubomir Lubenow. Bułgar asystował przy pierwszym trafieniu dla swojej drużyny. Jesienią w tym klubie występował były bramkarz ŁKS-u Pavle Velimirović. Etyr z jedenastoma punktami na koncie nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

pandoro - 2 marca 2013, 16:38:43 - *.net123.zawadzkie.com
i co sie nabijacie? jeszcze niedawno wielu nie potrafilo wymienic 2 graczy Borussi i gardziło Bundesligą, a teraz wielcy fani BVB bo grają tam 3 nasze gwiazdy...

df - 2 marca 2013, 17:13:37 - *.xdsl.centertel.pl
Czekałem od wczoraj na ten news, jak zobaczyłem że Stachowiak zadebiutował to liczyłem tez na naszą nową kolonie a tu jeszcze gol naszego, brawo chłopaki !

... - 2 marca 2013, 17:21:13 - *.dynamic.chello.pl
Cienciała został bohaterem meczu, strzelił w końcówce zwycięskiego gola w meczu dla bułgarskiego odpowiednika Bełchatowa z bułgarskim Podbeskidziem.

ZKS&KSG - 2 marca 2013, 17:26:09 - *.is.net.pl