26 września 2012, 22:50:34 - euzi
Czerwona kartka Damiena Perquisa

Debiutujący w pierwszej jedenastce Betisu Damien Perquis w 47. minucie zaległego meczu 3. kolejki hiszpańskiej Primera División przeciwko Atlético de Madrid musiał opuścić boisko. Reprezentant Polski faulował w polu karnym Falcao Garcíę, a sędzia ukarał go czerwoną kartką. Real Betis Balompié przegrał 2-4 (2-1).

26 września 2012, 21:00 - Sewilla (Estadio Benito Villamarín)
Real Betis Balompié 2-4 Club Atlético de Madrid
Salvador Agra 25, Juanfran 45 (s) - Falcao García 28, 48 (k), Diego Costa 54, Raúl García 90

żółte kartki: Nélson, Beñat Etxebarria, Joel Campbell, Nono - Juanfran, Cristian Rodríguez, Raúl García.
czerwone kartki: Damien Perquis (47. minuta, Betis, za faul taktyczny), Joel Campbell (78. minuta, Betis, za drugą żółtą).

sędziował: Alfonso Álvarez Izquierdo.

Betis jest na szóstym miejscu z dziewięcioma punktami po pięciu meczach.

jes ! - 26 września 2012, 22:52:56 - *.adsl.inetia.pl
rozumiem. że niezdara spowodowała karnego ! haha

Romek - 26 września 2012, 22:54:15 - *.chelm.mm.pl
Do faulu prowadzili 2-1....

yxo - 26 września 2012, 22:54:51 - *.36.168.5
Co mnie obchodzi jakiś nieznany Francuz? Remi Gaillard lepszy.

Az - 26 września 2012, 22:59:05 - *.lodz.mm.pl
trzeba robic chyba zaciag z hiszpani albo portugali bo niemcy i france sie nie sprawdzaja w reprezentacji

Eniu - 26 września 2012, 23:00:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i tym miłym akcentem zakończył swoją przygodę w Primera Division

rw - 26 września 2012, 23:08:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry jest jak na obronce ktory gra w kadrze polski ..
Tylko szkoda ze Zabol

aa - 26 września 2012, 23:30:10 - *.leon.com.pl
po prostu chcial dotknac takiego gracza jak Falcao, a wy od razu ze slaby..

czepi - 26 września 2012, 23:31:06 - *.telpol.net.pl
rozumiem, fąfara napisał wiadomość a reszta szkoda gadać, ale przeciez my polacy jesteśmy toleracyjni......

Rafał - 26 września 2012, 23:47:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To sie drewniak nagrał.

hh - 27 września 2012, 0:05:11 - *.dynamic.chello.pl
Bramka na 1:2 dla Atleti też jego wina, hehe

heh - 27 września 2012, 1:08:58 - *.opera-mini.net (*.112.50.157)
fajny debiut

romek gej - 27 września 2012, 2:20:02 - *.opera-mini.net (*.225.219.118)
A ładny chociaż ten Damien ?

pancer - 27 września 2012, 2:34:55 - *.internetia.net.pl
jest daremniakiem,a za niedługo będzie zerem.

pippo24 - 27 września 2012, 7:50:07 - *.244.158.185
pancer ty to nawet daremny nie jesteś może bys mu mógł buty nosić

law - 27 września 2012, 8:32:18 - *.in.net.pl
i jak zwykle hejterzy w akcji... dzień bez dokopania komuś to dzien stracony, co kompleksiarze?

baraniuk - 27 września 2012, 8:47:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
w zapasach to półsuples się nazywa czy jak ... dla mnie porażka ... dużo jeszcze przed nim

Xi - 27 września 2012, 9:08:48 - *.bfinv.de
Po co news o Perqius´sie jak on juz nie gra w reprezentacji. I nawet nikt go nie lubi

Slavo - 27 września 2012, 9:20:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Xi
Skąd wiesz że nikt go nie lubi?
W reprezentacji nie grał bo nie grał w żadnym klubie.

Kolo - 27 września 2012, 13:45:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do hh - bardzo ciekawe podejscie tylko ze atletico w tym meczu 2-1 nigdy nie prowadzilo,bajki to mozesz dzieciom opowiadac

kibic - 27 września 2012, 13:53:42 - *.98.14.37