15 sierpnia 2012, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 5. Grzegorz Gebauer, 2. Michał Łabędzki, 13. Marcin Staniek, 27. Marcin Woźniak - 33. Adrian Frańczak (64, 10. Paul Grischok), 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński (64, 16. Dariusz Gawęcki), 8. Mariusz Kryszak (76, 9. Piotr Ruszkul), 19. Maciej Rogalski - 18. Adam Cieśliński.

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 6. Piotr Klepczarek, 5. Marcin Hirsz, 19. Rafał Grzelak - 14. Damian Jakubik, 23. Szymon Matuszek, 7. Dariusz Zjawiński (66, 2. Piotr Bazler), 20. Bartosz Osoliński, 13. Grzegorz Piesio, 10. Robert Chwastek (82, 24. Damian Świerblewski) - 27. Mateusz Piątkowski (90, 11. Maciej Tataj).

żółte kartki: Łabędzki, Gebauer - Piesio, Hirsz, Matuszek, Piątkowski.

sędziował: Erwin Paterek (Lublin).
widzów: 2000.

W 90. minucie Adam Cieśliński (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (obok słupka).

max - 15 sierpnia 2012, 19:07:57 - *.silesiamultimedia.com.pl
Czy czasem nie jest tak że jak jest karny w 90 mnin i zawodnik go niestrzeli to powinna byc powtorka aż do skutku

johny - 15 sierpnia 2012, 19:08:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak można z karnego nie trafić w bramkę w ostatniej minucie??!!

Nyrol - 15 sierpnia 2012, 19:08:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra Frekwencja ale ten lech jest słaby na maxa!!!W Poznaniu Tylko Warta Rodowici!!!!!!!

Empoisoner - 15 sierpnia 2012, 19:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 karne w końcówkach w 2 meczach... To tyle co do meczów, a co do reszty...

kibic - 15 sierpnia 2012, 19:29:09 - *.smgr.pl
Olimpia nie zasługiwała na zwycięstwo w tym meczu, o czym chyba pomyślał też Cieśliński strzelając karnego. Jeszcze niejeden taki mecz ujrzymy w wykonaniu Olimpii. Niech wreszcie niektórzy fantaści bredzący coś o ekstraklasie się ogarną. Wygraliśmy w pucharze z Lechem, lecz był to bardzo słaby w tym dniu Lech. Gramy dalej swoje, środek tabeli będzie nasz.

Ciamciara - 15 sierpnia 2012, 19:29:39 - *.182.166.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ząbkovia górą!

kibicek - 15 sierpnia 2012, 19:32:48 - *.grudziadz.mm.pl
Olimpia miała dwie poprzeczki i słupek do tego karny nie trafiony Pech na maksa GRAMY DALEJ!!!

aa - 15 sierpnia 2012, 19:38:57 - *.smgr.pl
no i sam na sam cielsinski nie trafil w pusta bramke hahaha zenada

kibic - 15 sierpnia 2012, 19:41:01 - *.smgr.pl
Słupek i poprzeczka to strzały niecelne. To nie pech to niemoc dzisiaj Olimpii, duże błędy w obronie. Równie dobrze Dolcan mógł wygrać ten mecz, gdyż miał też kilka wybornych sytuacji.

olimp - 15 sierpnia 2012, 19:45:08 - *.play-internet.pl
Ty kibicek tobie się chyba w oczach dwoi! Od razu osiem poprzeczek!!! Był karny - ok. Była poprzeczka - ok i tyle! Tamci za to nie trafili do pustej i poprzeczkę też mieli więc sory!

Ben - 15 sierpnia 2012, 19:46:00 - *.centertel.pl
Jak grał Ruszkul i grischok??

do Empoiso - 15 sierpnia 2012, 19:58:32 - *.smgr.pl
Ty chyba masz beret zryty,nikomu byś w twarz tego nie powiedział z tej "Chuligańskiej B klasy" bo byś w gacie narobił.

do olimp - 15 sierpnia 2012, 20:08:06 - *.smgr.pl
Byłęs na innym meczu to my nie trafilismy na pusta + dwie poprzeczki i karny

meto - 15 sierpnia 2012, 20:12:58 - *.smgr.pl
Z ogólnego przebiegu meczu remis sprawiedliwy,ale gks-a miała dużo sytuacji do strzelenia.Najbardziej szkoda karnego,no ale akurat Cieśliński z przebiegu meczu grał dobrze miał swoje sytuacje,no ale szkoda.Nie rozumnie dlaczego Asek nie zaczął składem z Lecha,no ale od sładu jest trener.Co wiem napewno to Gebauer nie jest jeszcze gotowy do gry w pierwszej 11,jeszcze jest słaby.Moim zdaniem Abramowicz powinien grać,a nie Gebauer.Ale myślę że Gks-a się rozbója i będzie OK.

olimp - 15 sierpnia 2012, 20:21:03 - *.play-internet.pl
Do kibicek - faktycznie mieliśmy dwie poprzeczki sory za pomyłkę ale tamci też mieli okazje.

anul - 15 sierpnia 2012, 20:29:15 - *.smgr.pl
do Meto
Gebauer musi grać jako junior, Abramowicz już nie jest młodzieżowcem.
Szkoda Cieślińskiego, jest w formie i walczy niemiłosiernie. Ale karne trzeba strzelać, bo to najłatwiejszy element do strzelenia bramki. Juz chyba 5 karny nie strzelony w I lidze. 2xCiesliński, Frańczak, Dziedzic, Ruszkul.
Trzeba ten element poprawić bo punkty uciekają.

wacek - 15 sierpnia 2012, 21:08:52 - *.toya.net.pl
Szczot ma już kontuzję????. Tak zap....... w sparingu w Gutowie z ŁKS-em, na nastepny dzien podpisał kontrakt i już chory, tak?

Oli G-dz - 15 sierpnia 2012, 21:27:12 - *.31.110.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cieśliński najlepszy na boisku,szkoda karnego,ale nie takie gwiazdy już pudłowały !
Martwi mnię falstart Olimpii w lidze. Dwa mecze 1 punkt, 0 bramek strzelonych, 2 karne niewykorzystane, W obu meczach byliśmy lepszą drużyną,ale skuteczności zabrakło !

Fafał - 15 sierpnia 2012, 21:59:40 - *.centertel.pl
Ave Ząbkovia:D

robert - 15 sierpnia 2012, 22:07:54 - *.182.123.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaczynamy prawie jak Zawiszaa w poprzednim sezonie,wierzę ,że się rozpędzimy i ze skuyecznośćią będzie już tylko lepiej.

oligran - 16 sierpnia 2012, 7:18:24 - *.smgr.pl
Remis sprawiedliwy.Taktycznie wygrał Podoliński.

anul - 16 sierpnia 2012, 8:59:04 - *.smgr.pl
Wg mnie Smoliński długo w Grudziądzu nie pogra. Brak szybkości ambicji, a co najważniejsze zaangażowania. Dużo się w Grudziądzu wybacza, ale braku walki na boisku nie.

GKS1923 - 16 sierpnia 2012, 10:34:53 - *.smgr.pl
Moglismy ten mecz wygrac lecz czesto brakowalo ostatniego podania, badz skutecznsci. Mysle ze niedokladna gra naszych zaowdnikow dzisiaj mogla byc spowodowana zmeczeniem zawodnikow po 120 minutowym mecze z Lechem, ktorego tempo bylo naprawde szybkie no i ktory to odbyl sie raptem 3 dni wczesniej... Teraz dluga podroz na Slask, jak bedzie tam 1pkt po tak wyczerpujacym tygodniu to bede zadowolony, ale wiadomo, walka o 3 pkt musi byc!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie, w moim sercu GKS i na dobre i na zle!

obiektywny - 16 sierpnia 2012, 16:48:43 - *.metrolink.pl
To dopiero początek rundy.....więc spokojnie. Z drugiej jednak strony jak wiadomo I liga to wielki młyn i czasem tego punkcika może zabraknąć. Generalnie nie ma tłumaczenia...do przerwy powinno być 2:0 i byłoby po meczu. 100 % sytuacje należy wykorzystywać a tych w całym spotkaniu było kilka. Zawodnicy tacy jak Cieśliński muszą trafiać. Co z tego że się wyróżniał, walczył...jeżeli w najważniejszych momentach zawiódł. Polonia jak najbardziej do ogrania. Osobiście liczę na 3 pkt. Pz dla normalnych.

kibic - 16 sierpnia 2012, 20:28:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia co tak słabo Amicę pokonaliście czym zaskarbiliście moją sympatię a tu z takim Dolcanem tylko remis.