27 lutego 2012, 15:24:50 - slady
Łukasz Rojewski piłkarzem Młodej Wisły

Grający jesienią w Nielbie Wągrowiec Łukasz Rojewski został wypożyczony na pół roku do drużyny Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków - poinformowała oficjalna strona krakowskiego zespołu "Wisla.Krakow.pl". Umowa zawiera także opcję pierwokupu.

Rojewski występuje na pozycji pomocnika. Przed grą w Nielbie reprezentował barwy m.in. Warty Poznań. W obecnym sezonie II ligi w szesnastu spotkaniach zdobył dwa gole.

MaJ6 - 27 lutego 2012, 15:30:38 - *.dynamic.chello.pl
Rojuu wstydził byś się

iron - 27 lutego 2012, 15:41:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze do nie dawna robił za napastnika

iron - 27 lutego 2012, 15:44:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
aha , koleś zupełnie bez mapy , piłkarsko słaby , ale ma talent w zakładach bukmacherskich. Maksymalnie IV liga.

@do iron - 27 lutego 2012, 16:38:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Szkoda, ze nie widziałeś jak Łukasz grał sezon temu w obronie Młodego Zagłębia - mógł przejść do pierwszego składu i być pewnym punktem drużyny, ale jak to w Zagłębiu się traktuje młodzież każdy widzi... Powodzenia Roju.

Edłard - 27 lutego 2012, 16:56:11 - *.98.251.51
dobry z niego grajek? napiszcie

coroner - 27 lutego 2012, 17:17:50 - *.9.173.50.ng.pl (*.73.106.49)
dziwną bramkę strzelił jesienią w meczu Nielba - Chojniczanka ustalając wynik na 5:3,
Najpierw wywalił się bramkarz Chojniczanki, Rojewski minął go i mając przed sobą pustą bramkę też się wywalił ale szybko wstał i strzelił gola

DD - 27 lutego 2012, 17:19:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tam go wzięli ;D Cud! Myślałem, że zostanie w II lidze zachodniej.

nielba - 27 lutego 2012, 17:23:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wielu grajków w Nielbie było,jedni lepsi inni gorsi,ale takiego fajtułapy nigdy w życiu nie widziałem.Pamiętam w pierwszym meczu gdy grał od pierwszej minuty,kibice z trybun krzyczeli by wychodził ze spalonego,a on po prostu nie wiedział o co chodzi,wreszcie Knychała nie wytrzymał i zrobił zmianę.Gdy był on na boisku,to tak jakby zespół grał w dziesiątkę.No ale jest to zawodnik p.Kopy,dlatego chce na nim zarobić.BEZTALENCIE KOMPLETNE

Kalibo - 27 lutego 2012, 18:45:47 - *.devs.futuro.pl
nie rozumiem ludzi ktorzy zle wypowiadaja sie o lukaszu.. roju bardzo dobry zawodnik tylko przez to ze nie moze sie dogadac jego menadzer z klubami to lukasz traci na tym.. ale miejmy nadzieje ze pokaze na co go stac w wisle i zostanie na dluzej.. znam roja dluzej i wiem ze duzo potrafi.. powodzonka roju

wisla - 27 lutego 2012, 19:55:18 - *.dynamic.chello.pl
silny chlopak, przeglad pola niezly, ambitny, solidny trenerzy go dobrze poprowadza to moze cos bedzie. dobry wybor

konrad - 27 lutego 2012, 20:06:00 - *.1.181.20
do kalibo - nie musisz rozumieć! Pamiętam Rojewskiego jak trafił do drużyny juniorów w Dyskobolii Grodzisk Wlkp. - wciskany na siłę przez swego menago Kopę - prawda jest jedna piłkarz bez szału, ale menago jest skuteczny, ma "układy", a bez nich w polskiej piłce młody piłkarz jest bez szans. Szkoda, że często grają dużo gorsi, ale maja "plecy"

r - 28 lutego 2012, 18:00:43 - *.catv.broadband.hu
Ot cała Młoda Ekstraklasa Wisły. Musisz mieć 1.8m ale biegać to już niekoniecznie musisz umieć. Biegnie "za piłką" do pustej bramki i potyka się o swoje nogi.