27 lutego 2012, 15:09:34 - koofel
U-16: Polska 2-3 Czechy

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 1996) przegrała 2-3 (2-0) z Czechami podczas towarzyskiego turnieju rozgrywanego na Słowacji. W środę o 10:30 Polacy zagrają w meczu o trzecie miejsce z gospodarzami imprezy.

27 lutego 2012, 13:30 - Senec
Polska 2-3 Czechy
Grzegorz Tomasiewicz 27, Arkadiusz Madeński 32 (k) - Petr Rys 57, Lukáš Buchvaldek 63, Jakub Yunis 72

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Karol Hallmann, Przemysław Szarek (61 Daniele Iraci), Paweł Bochniewicz, Krzysztof Szewczyk, Michał Gałecki, Błażej Chouwer, Kamil Anczewski, Arkadiusz Madeński (56 Kamil Kuczak), Grzegorz Tomasiewicz (64 Oskar Zawada).

Czechy: Vojtěch Vorel - Patrik Červeňák, Václav Kule, Martin Toml, Šimon Otta (41 Oskar Fotr) - Petr Rys, Lukáš Buchvaldek, Ondřej Bláha, Aleš Matějů - Štefan Danis, Petr Galuška (56 Jakub Yunis).

czerwone kartki: Kamil Anczewski (70. minuta, Polska, za drugą żółtą), Adrian Bielawski (80. minuta, Polska, za drugą żółtą).

Grano 2x40 minut.

W drugim spotkaniu turnieju Słowenia pokonała 2-0 (1-0) Słowację.

źródło: własne / fotbal.cz / PZPN

daro - 27 lutego 2012, 15:12:21 - *.vline.pl (*.16.25.89)
kto strzelil
tylko LÓDZKI-K.S

ole - 27 lutego 2012, 15:14:48 - *.play-internet.pl
dwa czerwa :D Polacy od małego twardo hehe. Droga redakcjo a może jakieś składy i kto te kartki i za co? Chyba sie należy czytelnikom żetelna i pełna informacja co nie?

Xisco - 27 lutego 2012, 15:18:26 - *.nowysacz.vectranet.pl
He he nasi już od dziecka uczeni jak grać przecinaka i atakować na dzika. Polska juniorska myśl szkoleniowa górą!

adam - 27 lutego 2012, 15:33:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czekaj grał?

Rafaelo - 27 lutego 2012, 15:35:23 - *.dynamic.chello.pl
@Ole: Chyba wymaga się poprawnej polszczyzny od tutejszych użytkowników, co nie?

Lenin - 27 lutego 2012, 15:57:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze teraz się zastanawiam jak można przegrać wygrany mecz

ds - 27 lutego 2012, 17:24:15 - *.adsl.inetia.pl
PZPN to pewnie za tydzień opublikuje skład z tego meczu...

yoo - 27 lutego 2012, 17:41:45 - *.toya.net.pl
adam- jak mogl Czekaj grac jak czekaj ma 20 lat a to jest kadra u16?

Fafik - 27 lutego 2012, 19:14:38 - *.adsl.inetia.pl
grał Jamróz z Korony?

fgnjm - 27 lutego 2012, 20:55:51 - *.opera-mini.net (*.113.228.51)
Jak widać prowadzili :p dostali brame i pewnie się zagotowali !

kret - 27 lutego 2012, 22:35:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pewno dostali Czekaj i Nunez

lol - 27 lutego 2012, 23:24:34 - *.adsl.inetia.pl
To jest Wójcika myśl szkoleniowa. Trener Belgów po meczu z nimi powiedział że taką grą zabijamy piłkę nożną.Zamiast uczyć chłopaków gry, to gra na wynik w meczach towarzyskich to teraz mamy wyniki.

zaglenie - 28 lutego 2012, 22:17:09 - *.ssp.dialog.net.pl