do k. - 13 sierpnia 2010, 21:18:58 - *.dsl.opol.bdi.inetia.pl

Tuszo_ziom - 13 sierpnia 2010, 21:19:19 - *.polkowice.vectranet.pl
HAHAHA. co Górnik spadnie do 2 ligi :P udowodnili to teraz , że sie utrzymaja .a.... i bylo dużo widzów ;p

G-Polk - 13 sierpnia 2010, 21:21:05 - *.ssp.dialog.net.pl
I co?????? Mówiłem że bedzie 2:0 "))!!!!!!!!

G.Skwara - 13 sierpnia 2010, 21:30:54 - *.lubin.dialog.net.pl
I brawa dla Gorzowa!

mietowy - 13 sierpnia 2010, 21:53:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 połowa dobra w wykonaniu górnika.natomiast 2 połowa to obrona własnej bramki.pozdro.

DPL - 13 sierpnia 2010, 21:56:23 - *.polkowice.vectranet.pl
a ile kibiców? Pękło 1.000?

fanka 21 - 13 sierpnia 2010, 21:59:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów 500osób.wszystko to wina ochrony i włodarzy klubu ze tak podchodzą do kibiców.wielki bałagan w kasach.

19zryt86 - 13 sierpnia 2010, 22:09:29 - *.148.221.11
brawo Mały za bramke pozdrowienia od TAUZENA =)

kibic - 13 sierpnia 2010, 22:19:28 - *.152.136.17.dsl.dynamic.eranet.pl
NIGDY NIE SPADNIE MKS !!!
Pierwsze mecze są ciężkie - trzeba wejść dobrze w sezon....JESZCZE POKAŻEMY NA CO NAS STAĆ !!
*tak na przyszłość nie oceniajcie drużyny po pierwszych meczach...:/

stranger - 13 sierpnia 2010, 22:24:55 - *.polkowice.vectranet.pl
k. - mów za siebie. Ja Cidrów lubię i szanuję. Pzdr.

p-ce - 13 sierpnia 2010, 23:22:18 - *.polkowice.vectranet.pl
powiem tak.. pierwsza polowa pod totalne dyktando Górnika. Kasliwe strzaly Wacławczyka nie dawaly rezultatu, ale tylko do 16 min. Z roznego dosrodkowuje Salamonski, pilka przechodzi wszystkich a cala akcje zamyka Małkowski i szczupakiem pakuje pilke do bramki. Pozniej duzo walki w srodku pola..wkoncu nieporozumienie bramkarza gosci i obroncy ale Grzybowski nie wykorzystuje okazji. Po jednym z rzutow roznych pilke z rak wypuszcza bramkarz gosci ale Opałacz z 3 m nie trafia w bramke. Akcje Kluczborka kasowane na 30m od bramki Gornika. 2 nieudane strzly Grzybkowskiego, 1 niecelny strzal Małkowskiego. 42min..pilke przejmuje Salamonski oddaje ja do Wacławczyka..ten swietnym prostopadlym podaniem obsluzyl Piotrowskiego, po czym ten nawija sobie obronce gosci i po krotkim rogu strzela 2 bramka dla Górnika.. przed przerwa szanse na kontaktowa bramke mieli goscie ale strzal ich zawodnika z 7m poszybowal nad bramka Szymanskiego. O II polowie chcialbym jak najszybciej zapomniec.. Górnik zagral totalne dno..czyli nic. Kluczbork atakowal,uderzal czesto ale nie udalo im sie pokonac niepewnego w tym dniu Szymanskiego. Jedyna szanse na zdobycie gola w II polowie mial Grzybowski ale praktycznie sam na sam nie zdolal pokonac bramkarza gosci ;)

zl - 13 sierpnia 2010, 23:29:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Piotrowski czekamy w Lubinie ! mam nadzieje że już w przyszłej rundzie

survet - 14 sierpnia 2010, 0:19:47 - *.adsl.inetia.pl
no i tyle zostanie z Kluczborka, dwa sezony zaszaleli i spadek ...

KSG Damko - 14 sierpnia 2010, 1:15:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Witam pierwsza połówka w wykonaniu Górniak dobra czasami nawed wręcz wyśmienita ale już druga cześć i przejście z 4-4-2 na 4-5-1 to już żenada i popis P.Nowaka na obronie własnej bramki,Szymański 4 błędny i to mocno kardynalne jak by napastnicy Kluczborka wykorzystali te jego błędy to by wynik był inny i było by 2-4 dla Kluczborka P.Nowak zastanów się co robić a nie pierwsza połówkę robić zamieszanie i atakować bramkę przeciwnika a druga cześć meczu bornic dostępu do swoje bramki jak zagramy taki mecze w Gorzowie ze pierwszą połówkę zagramy dobrze a w drugie siądziemy na dupach i będziemy bronić bramki to nas Gorzów powiezie aż miło i też P.Nowak powie jak w Bielsko Białej nie trzymała na się piłka zastanów się Nowak czy chcesz prowadzić I zespół czy wylądować w szkole i uczyć wuefu

WIOCHY - 14 sierpnia 2010, 1:17:24 - *.chello.pl
dwie wioski sie wspieraja,... bo kto ich bedzie chwalil jak nie one wzajemnie. kluby bez kibicow musza trzymac sie razem.

Bies - 14 sierpnia 2010, 10:30:10 - *.ust.tke.pl
1 mecz -700 widzów , teraz 800 -wow szacunek...nie ma co, tyle to przychodzi na polowe 4 ligowych klubow!

Tuszi - 14 sierpnia 2010, 11:42:26 - *.polkowice.vectranet.pl
E.... Odczepcie sie od Górnika, bo co dobrze graja ,skopia w 1 lidze wszystkim tylki i bedzie wam glupio, moze mamy malo kibiców, ale dobrze gramy !!!! i to jest najważniejsze !!!!!

taa - 14 sierpnia 2010, 12:13:34 - *.legnica.vectranet.pl
do Tuszi: no właśnie nie to jest najważniejsze bo bez kibiców nie ma piłka sensu i racji bytu. a w polkowickiej sypialni dla górników kibiców nie ma no chyba że liczyć tego gościa z bębnem co na każdym meczu wali w niego zagłuszając pikników, co z nudów żrą pestki

lupus - 14 sierpnia 2010, 15:33:13 - *.178.45.86
Brawo Polkowice od poprzedniego sezonu kibicuje wam,coś czułem że będzie awans do 1 ligi,a tutaj 3 mecze i 6 punktów,w Polkowicach większość zespołów potraci punkty bo Górnik umie grać na własnym stadionie a do zawistnych,grają piłkarze a nie kibice a Polkowice od zawsze były Miedziane pozdro

Odra Opole - 14 sierpnia 2010, 15:46:41 - *.play-internet.pl
no to za rok derby...!!!

do dpl - 14 sierpnia 2010, 16:33:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
co to wogole za porownania! Nieciecza ma 700 mieszkancow a na meczu jest 500 wiec co to zaraz powod do dumy ze prawie cala wies przyszla? wole 2500 na duze miasto niz 800 osob na miasteczko

DPL - 15 sierpnia 2010, 0:54:38 - *.polkowice.vectranet.pl
bo u Was ze wszystkich wsi sie zbierają po pracy w polu na coś innego..
u nas ludzie jezdza na Zagłębie Lubin, no i chodzą na CCC i inne rozrywki jakie miasto proponuje.
Ale Kibiców Górnika nie ma, taka przykra prawda.

fanka 21 - 15 sierpnia 2010, 8:16:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibicom żal zaplacic 15 zł a piwo chleją litrami.

hhh - 15 sierpnia 2010, 15:30:40 - *.polkowice.vectranet.pl
Lepsze piwo niz ogladac mecz na poziomie polskiej 1 ligi. Nie ma co sie dziwic jak nasza ekstraklasa gra na poziomie azerow i jeszcze kaza za to placic 15 zl???