Motor Lublin 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wojciech Białek 27, 87 - Marcin Folc 45, Krystian Kanarski 76

Motor: Robert Mioduszewski - Damian Falisiewicz, Michał Maciejewski, Grzegorz Krystosiak, Grzegorz Wojdyga (37 Krystian Kalinowski) - Marcin Syroka (90 Michał Budzyński), Przemysław Żmuda, Damian Niemczyk, Kamil Hempel (79 Damian Iracki), Marcin Popławski - Wojciech Białek.

KSZO: Michał Wróbel - Łukasz Szymoniak, Radosław Kardas, Tomasz Ciesielski, Łukasz Matuszczyk - Jakub Cieciura, Adrian Sobczyński (70 Krystian Kanarski), Hubert Robaszek, Marcin Kajca (46 Marcin Dziewulski) - Adam Cieśliński (75 Jarosław Wieczorek), Marcin Folc.

żółte kartki: Krystosiak, Popławski, Syroka, Budzyński - Kajca, Cieciura, Dziewulski.
czerwone kartki: Grzegorz Krystosiak (50. minuta, Motor, za drugą żółtą) - Jakub Cieciura (81. minuta, KSZO, za drugą żółtą).

sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa).
widzów: 1500.

źródło: własne / Dziennik Wschodni / KSZO Ostrowiec Św.

kibic KSZO - 12 września 2009, 17:56:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I znów KSZO będzie pewnie zadowolone, że zremisowało wygrany mecz.... szkoda 2 pkt..;-(

zigizygzak - 12 września 2009, 17:56:38 - *.254.229.242
Z Motorem zremisować to jak przegrać. Szkoda straconych punktów no ale cóz nie zawsze mozna wygrać.

seb - 12 września 2009, 17:58:57 - *.181.135.230
Nie ma co plakac. Klejny dobry mecz KSZO i zdobyty punkt na wyjedzie !

jedwab - 12 września 2009, 18:02:53 - *.adsl.inetia.pl
KSZOkow ok.140 xD

kibic1929 - 12 września 2009, 18:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma co narzekać ważny każdy punkt na boisku rywala. Jak na tą chwile jesteśmy na 5 miejscu grając 5 na 8 meczy na wyjeździe i mając za sb już takie firmy jak Widzew, Gornik Zabrze czy Łęczna oraz ŁKS. Terminarz KSZO ma na początku chyba najtrudniejszy ze wszystkich drużyn także jak na beniaminka spisuje się bardzo dobrze.

Harnaggi - 12 września 2009, 18:08:47 - *.chello.pl
Pozdrowienia z Kielc szkoda tych 3 minut ostatnich. Za rok mam nadzieję ,że derby Świętokrzyskie w ekstraklasie.

Lukasz - 12 września 2009, 18:13:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Starachowicach i Swietokrzyskim tylko Wisła Kraków TSW 1906 na zawsze w Starachowicach

1929 - 12 września 2009, 18:25:29 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby KSZO wygrał to by był na 2gim miejscu :< ale nie ma co gdybać stało się i się tego nie odwróci :<

zbyn - 12 września 2009, 18:25:45 - *.vectranet.pl
do Lukasz- a ja myśle że w Starachowicach tylko KSZO i Juventa

Kibic - 12 września 2009, 18:27:35 - *.chello.pl
Motor w I połowie dużo lepszy, od 49 min w dziesiątkę. Druga połowa wyglądała jak gdyby z Lublinian zeszło powietrze. W 80 min. KSZO również w dziesięciu. Szkoda bo można było wygrać u siebie.
Niezły doping kibiców z Ostrowca.

riconson - 12 września 2009, 18:29:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Starachowicach tylko Zryw Kobylewo!

west - 12 września 2009, 18:31:12 - *.adsl.inetia.pl
KSZO w Lublinie ok 100-130 głów a co do wyniku to co się działo na boisku normalnie rewelacja od 1-0 przez 1-1, 1-2, do 2-2 dawno nie widziałem takiego meczu w Lublinie... co do KSZO nawet dobry doping mieli Nas załamała 1 i 2 bramka ale po wyrównaniu znowu super doping!!!

tylko_KSZO - 12 września 2009, 18:32:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma co narzekac... 2 mecze z rzedu wyjazdowe i oby dwa nieprzegrane wiadomo, mozna bylo dowiez te 3 pkt no ale taka juz jest pilka... Teraz nalezy z Wisla wygrac.
co do kibicow... na wyjezdzie 1dopinguja naszych bravo, ale gdzie sa gdy gramy u siebie?!;/ nie jeden jedzie na wyjazd a w Ostrowcu nawet sie nie pokazuje na meczu;/... znam takich

FC Starach - 12 września 2009, 18:39:34 - *.bagu.cable.ntl.com
FC Starachowice na Czerwono 100 % Tylko Czerwona Armia Widzew Łódz Liczy Się . Pozdro Dla Kibiców Widzewa RTS .

piaski - 12 września 2009, 18:42:51 - *.50.55.114
Tylko Motor !!!!!!!!!!!!

SKS - 12 września 2009, 18:43:30 - *.bagu.cable.ntl.com
Do Lukasz nigdy nie byla Wisła i nie Będzie może jedynie u Ciebie :D:D nigdy w St-ce . A napewno nie KSZO :D:D lub Korona . Liczy się Granat Skarżysko , Star Starachowice , Widzew Łódz , Ceramika Opoczno , Ruch Chorzów .

tylko_KSZO - 12 września 2009, 18:52:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
SKS bo ci zylka peknie:D jedno podstawowe pytanie... Gdzie jest Juventa czy cos w tym stylu a gdzie KSZO??? pozdrawiam serdecznie

motor - 12 września 2009, 18:55:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ten krystosiak jest totalnym idiotą- nie dość że kiepsko gra to jeszcze osłabia zespół po dyskusji z sędzią-totalny kretyn!

jajoł - 12 września 2009, 19:17:04 - *.182.112.146
" Motor lbn - 12 września 2009, 17:54:00 - 87-205-153-234.adsl.inetia.pl
Powiem Tyle KSZO powinno wygrac motor spada do 2 ligi to juz widaac "
hehe, a ty skąd to wiesz? w 2 minuty do domu wróciłeś?
jak nie byłeś na meczu to nie pisz głupot bo tylko na pajaca wychodzisz...

ja - 12 września 2009, 19:30:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
będzie zgoda z Koroną ? .... powinniśmy być razem...

Kibic - 12 września 2009, 19:32:35 - *.chello.pl
Motor lbn - 12 września 2009, 17:54:00 - 87-205-153-234.adsl.inetia.pl
Ciekaw jestem z którego szpitala się zerwałeś?
Nie podszywaj się pod kibica Motoru pisząc Motor z małej litery

kolos - 12 września 2009, 20:00:42 - *.ssp.dialog.net.pl
hempel,bialek,maciejewski nalepsi w motorze reszta przyzwoicie.Motor nalezy wam sie miejsce w 1 lidze lub extraklasie ,moga roznie pisac ale tradycji i histori nie sa w stanie obalic kretyni ktorzy mysla inaczej.

znawca - 12 września 2009, 20:17:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Największy cham niższych lig lubelskich strzelił dwie bramki ...

rpyt - 12 września 2009, 20:42:08 - *.sanok.biz
brawo m kosowski

Tempator - 12 września 2009, 20:52:16 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.8.12)
kolos, zgadzam się z Tobą.. Tylko ten nieudolny zarząd, który topi pieniądze w swoim portfelu...
AVE MOTOR!

1929kibicc - 12 września 2009, 21:12:30 - *.ostrowiec.com
Nie ma co plakac dobry mecz... Naprawde KSZO jako beniaminek 1 ligi na 7 miejscu i to jest zle? Naprawde zal mi niektorych krytykow to jest beniaminek i to jest 7 miejsce OGARNIJCIE LUDZIE!!!
KSZO Ostrowiec AVE przeciez kazdemu niekiedy remis wpadnie nawet ze slabeuszami... Popatrzcie sobie na wyniki koroniarzy w ekstraklasie POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICOW KSZO ktorzy wierza zawsze w swoj zespol!

miruCK - 12 września 2009, 21:40:32 - *.hypnet.pl
Brawo Świętokrzyskie...szkoda że nie wygraliście.Liczyłem na waszą wygraną.KSZO czekamy na Was w ekstraklasie.Pozdro dla kibiców z OSTROWCA

KamiloRKS - 12 września 2009, 22:17:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz mógł się podobać.
Po świetnej wrzutce z wolnego, piękna główka i wychodzimy na 1-0. Gra układała się po naszej myśli i niestety...głupio stracona bramka do szatni.Zaraz po przerwie "czerwo" i robi się już bardzo nieciekawie. Kszo strzela na 2-1 i zbliża się widmo naszej porażki.
W jakiejś 80 minucie siły się zrównują ("czerwo" dla Kszo). Motor zaczyna napierać i w efekcie piękną bramkę w okienko zdobywa Białek.
Końcówka bardzo nerwowa. W ostatniej minucie główka i mogło się skończyć 2-3, jednak na nasze szczęście tego dnia na Zygmuntowskich podział punktów.
Nasza frekwencja słabiutka. W środku tygodnia z Widzewem było nas 2 razy więcej.
Kszo na moje oko jakieś 130 osób. Jak na taką liczbę doping naprawdę dobry.
Pozdrawia(M).

simpson - 12 września 2009, 22:26:35 - *.chello.pl
znawca-"Największy cham niższych lig lubelskich strzelił dwie bramki ... "
byles na meczu laiku?Wojtek strzelil 2 przepiekne bramki,wiec wszelkie inwektywy pod jego adresem mijają sie z celem,ale co ty o tym mozesz wiedziec...remis w sumie zasluzony,w calym meczu i KSZO mialo okresy lepszej gry i my mielismy czasem przewage(glownie dzieki ambicji i agresji a nie pomyslowi w grze),sedzia gwizdal absolutnie zawsze,az dziw ze przy takim gwizdaniu tylko 2 czerwone...co co dopingu-goscie dobrze slyszalni,bez zadnych wrzutów z obu stron,fajna atmosfera

Baryl - 12 września 2009, 23:11:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby Kszo utrzymało prowadzenie 2-1 miałbym 50 dych ;p

ckorona - 13 września 2009, 0:07:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1929kibicc dałeś do pieca Wyniki Korony? Korona jako biedny beniaminek jest dziś na 9 miejscu w ekstraklasie. KSZO na zakończenie sezonu ekstraklasy, najlepsze miejsce miała trzynaste - rekord klubowy. Miej proporcje kolego;)

KSZOk - 13 września 2009, 0:26:17 - *.onecik.pl (*.0.0.71)
Primo: pisze się KSZO - wielkimi literami.
Secundo: nas w Lublinie niestety tylko 130 osób(problemy z wynajęciem autokarów), ale jak na taką liczbę prowadzimy bardzo dobry doping, szczególnie po drugiej bramce.
Tertio: mecz bez bluzg, co było dla wielu zaskoczeniem
Quarto: zwracam się do kibiców KSZO, to jest temat o meczu z Motorem i przestańcie zwracać uwagę na napinaczy z Kielc i sami też się nie napinajcie!

Marco38 - 13 września 2009, 4:03:31 - *.tvkdiana.pl
KSZOk co wy nie macie samochodów że swoją liczbę tłumaczycie problemami z wynajęciem autokarów...??
Szkoda że nie wygraliście no ale jak tu ktoś wcześniej napisał nie zawsze sie wygrywa...

maciekj - 13 września 2009, 8:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co z Oziemczukiem?

d0_ckorona - 13 września 2009, 10:19:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
akurat ja tego kolesia znam nawet grając z amatorami jest chamem . Podczas dożynkowych meczów nawet niepotrafi się zachować

olo - 13 września 2009, 10:23:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kibicu korony jestesdumny z wynikow swoje druzyny...i swietnie.tylko dlaczego wypowiadasz sie pod meczem KSZO???? nas to naprawde nie interesuje comasz do powiedzenia

olo - 13 września 2009, 10:40:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dokibicowkorony.nasnaprawde nieinteresuje co macie do powiedzenia wiec nie piszcie szkoda waszego czasu!

ckorona - 13 września 2009, 10:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olo zostałem wywołany, więc się odzywam. Zawsze odnosicie sie do mojego klubu - przy każdej okazji. Czy jest powód czy nie, czy wygraliście czy przegraliście - zawsze coś o Koronie. Wyjaśniłem sytuację gościowi o nicku 1929kibicc to wszystko - gdyby nie prowokował nie odezwałbym się.

Kibicc1929 - 13 września 2009, 11:14:26 - *.ostrowiec.com
ckorona Ty rowniez nie wiesz co mowisz... Korona ma pare wygranych jakies 2 chyba i jedzie caly czas na remisach reszta to porazki! Zobacz wogole jak w tym sezonie gra Ekstraklasa... Badziewnie... Ogarnij kolego poczytaj dowiedz sie... A nie krytykuj baranku .

Tomasz - 13 września 2009, 11:35:55 - *.196.103.116.threembb.co.uk
W Lublinie tylko AVIA Swidnik

emaxim - 13 września 2009, 12:59:50 - *.hypnet.pl
hehe a gdzie to jest ten Swidnik?

Polak - 13 września 2009, 13:00:34 - *.chello.pl
do tomasz
chłopku świdnicki,zostałeś wysłany przez sołtysa na roboty do Anglii, to tyraj i nie wypowiadaj się w temacie ,który cię nie dotyczy.
PS.
z drugiej strony ,szacunek za umiejętność obsługi komputera.

ckorona - 13 września 2009, 14:04:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coż za niezwykła logika wypowiedzi?! - Korona ma pare wygranych jakies 2 chyba i jedzie caly czas na remisach reszta to porazki... :D Nie chce mi się prowadzić jałowych dyskusji z byle kim. Bez odbioru.

Matihudy - 13 września 2009, 14:15:37 - *.cdma.centertel.pl
motor do 2 ligi!!!
PS: Jestem z lublina

1908 - 13 września 2009, 15:14:24 - *.retsat1.com.pl
Ostrowieccy napinacze, mam nadzieje, że Wasz klubik znajdzie sie tam gdzie jego miejsce, czyli w dolnym rejonach tabeli, nie będe tu wklejał wypowiedzi pewnego napinatora w wątku obsady sędziowskiej z czwartku, ale śmieszny jesteś, taki byłeś pewien, że rozniesiecie Motor, a Motor zrobił miłą niespodzianke, wynik bardzo cieszy, szkoda, że nie 3 pkt, no ale jeśli nie umiesz wygrać, to chociaż nie przegraj, i brawo za to dla Motoru!

..... - 13 września 2009, 16:39:11 - *.olsztyn.vectranet.pl
KSZO do II ligi !!!!

olo - 13 września 2009, 18:27:06 - *.adsl.inetia.pl
do 1908....motor zrobil niespodzianke?? ratujac remis w ostatnich minutach na wlasnym boisku z beniaminkiem??? zycze wiecej takich niespodzianek i 2 liga wasza...z reszta z taka gra to chyba na nic innego nei mozecie liczyc

KOOKS - 13 września 2009, 18:34:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
motor powinien grac w IV lidze!!!i nie robic ŻENADY z Lubelskiej PIŁKI!!!

on - 13 września 2009, 18:55:21 - *.lublin.mm.pl
A czego Mioduszewski tak sie zachowuje na boisku???? Robi oborę jak trzeba. Najpierw wystartował do Niemczyka, potem do Kalinowskiego a na koniec jeszcze trenerowi coś głupio pokazywał. Wielki gwiazdor a z Wartą każdy strzał wpadał do jego bramki. Wczoraj tez nie wiele brakowało i wpadłaby mu brama za kołnierz jak ostatniemu szmaciarzowi. Żenada

do Matihud - 13 września 2009, 21:10:03 - *.chello.pl
Widzisz cwaniaczku piszesz, że jesteś z Lublina i źle życzysz Motorowi. Może na innych portalach przeszło by cI to kłamstwo ale nie tutaj. Tutaj widze twoje IP i wiem, że kłamiesz. Jesteś z jakiś Pionek spod Radomia. Zapamiętaj sobie, że Lublin jest z Motorem zawsze, w czasach dobrych i tych złych.

hary z poz - 13 września 2009, 21:27:58 - *.icpnet.pl